Duyuru MC-TR'den bir yıldız kaydı.

Hai

<3
Elmaslar
969
Puanlar
4.790
Discord
yusufkemal#5290
Minecraft
ImHai
Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye

@ThanatosUltio bu video sana gelsin. :yasli:

2 Ocak 2014 tarihinde büyük hedeflerle kurduğum ve tam 5 yıl 5 ay yönetimini üstlendiğim ardından yönetim kadromuzla birlikte bu günlere kadar getirdiğimiz ilk göz ağrımı uzun süredir dostum olan @Batuhan Yenidogan kardeşime 08.06.2019 tarihinde satmış bulunmaktayım. Kendisinin seçimlerinde tarafsız olacağından ve forumun ilerleyişini sürdüreceğinden şüphem yok. Artık sizler gibi ben de bir forum üyesiyim. Ama her zaman bu sitenin Onursal Kurucu Üyesi olarak kalacağım. Geçmişten bu güne MC-TR'ye katkısı olan ve siteyi bu aşamaya getirmemizi sağlayan tüm ekip üyelerimize ve forum üyelerimize sonsuz teşekkür ederim. Güveniyorum ki @Batuhan Yenidogan forumu daha iyi mertebelere getirecektir. Kendinize iyi bakın dostlar, ben hep buralardayım merak etmeyin. :')
72763

Kalerda

Vatan Sevdalısı
Emekli
Elmaslar
307
Puanlar
3.490
Discord
Kalerda#5664

Uzun yıllar minecraft hayatımda bu forumda gerek üye gerekse yetkili olarak bulundum. Bu zaman diliminde güzel muhabbetler geçirdik. Tanıştığıma memnun olduğum bir kişiydin. İş hayatında da güzel işlere imza attın. Hayırlı olsun...
Batuhan'ın da forumu devralması beni sevindirdi. Çünkü foruma önem veren bir kişi kendisi, iyi işler başaracağına inanıyorum. Ona da hayırlı olsun...

YigitReisOffical

❤ Atatürk Sevdalısı ❤
Deneme Editör
Elmaslar
1.803
Puanlar
4.790
Steam
YigitReisFG
Discord
Yiğit Efe Okur
Minecraft
Yigit20

Sen her zaman bu forumun ilk göz bebeği olarak kalacaksın hoşca kal, güzel insan..

• Elmas
Reactions: Hai

Garp

Peygamber Sevdalısı <3
Site Yetkilisi
Premium
Elmaslar
1.911
Puanlar
5.590
Steam
atabaran81
Discord
Garp#2280

Batuhan'ı da hiç sevmem. Neden gittin Yusuf bey, neden?!?

TolgaBey3536

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
5
Puanlar
960

3 yıl sonra aklıma geldi minecraft günlerim gireyim bir mc-tr'ye de uğrayayım dedim. Eski sunucumun konusuna bakarken hüzünlendim, senin yönetimi devrettiğin güne gelmeme daha çok üzüldüm, webmaster forumu açmanı bekliyorum :)

• Elmas
Reactions: Hai

Burakcan

Moderatör Müfettişi
Moderatör Müfettişi
Genel Moderatör
Elmaslar
408
Puanlar
3.940

5 yılın 2 yılına yakın beraber aynı ekipte kaldık, beraberce bir yol kat ettik. Bir süre ayrılığımız oldu, tekrardan ekibe dahil oldum. Bu sefer sen gittin. Buralar bize emanet Yusuf, gözün arkada kalmasın. Batuhan kadar iyi birine emanet ettin buraları, eminim gözün arkada kalmaz. Biz buradayız...

Bay-Yeşil

Plugin Paketi Almak İçin: CAN147#1757
Premium
Onaylı Satıcı
Elmaslar
243
Puanlar
740
Steam
CAN147
Discord
CAN147#1757
Minecraft
CAN147

Başarılar.

KansızKurt

• нєяσмιηуυм cєσ •
Elmaslar
466
Puanlar
4.290
Discord
mericbozkurt#2650
Minecraft
j3tblue

@Hai yi atsanda asfalkfasfas bu cehennemden gitmez be biyere falan gittiği yok onun ;) yönetim her daim elinin altında olmadıkdan sorna bırakacak biri değil o

Yukarı