Sol Reklam
  • MC-TR 4.0 Güncellemesi: Yeni Tema
    4 yılın ardından artık yeni temaya merhaba diyelim mi? Forumumuzun yeni teması nihayet yayında! Uzun süredir üzerinde çalıştığımız ve sizin geri bildirimlerinizle şekillendirdiğimiz bu yeni tema, forum deneyiminizi tamamen yenileyecek. Modern ve şık tasarımıyla göz alıcı bir deneyim sunmayı hedefleyen bu tema, forumda geçirdiğiniz zamanı daha keyifli ve verimli hale getirecek. 4.0'a geçmek için buraya tıklayabilirsiniz.

"MC-TR'de Yılbaşı" Önerileri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

SydeFQ

Ordinary Person
Emektar
Elmaslar
1.117
Puanlar
16.310
Minecraft
SydeFQ

Discord:

SydeFQ#1938

Herkese iyi forumlar dilerim, herkesin bilincindedir ki yılbaşı günden güne yaklaşıyor ve MC-TR forumu da bunun için bir takım aktiviteler yapacaktır elbet. Bu aktiviteleri yapmadan önce MC-TR'den en iyi MC-TR üyeleri anlar mantığı ile bu aktivitelerin ne olacağı hakkında sizler ile tartışmak ve önerilerinizi almak istedim. Fazla lafı uzatmayıp soruma geçiyorum:

• Sizce MC-TR'de yılbaşı nedir?
  • Nasıl kutlanmalıdır?
  • Bu kutlamalar nasıl olmalıdır?

Premium çekilişi olabilir.

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view quote content!
Premium çekilişleri her zaman yapılıyor ki bu yıl kutlamalarında da yapılacağını öngörüyorum. Bu yılbaşı biraz daha yenilikçi fikirlerle kutlamak daha mantıklı olacaktır. Önerin için teşekkürler :)

Önerilerimi soracak olursanız web tasarımcısı bir adam bulursanız kar temalı bir mc-tr olmasını isterim yılbaşına özel, yılbaşı özel çekilişler yapabilirsiniz,daha bence başka birşeye gerek olduğunu sanmıyorum bu forum sitesi gerçekten bir harika eksiği yok gibi duruyor :D bana göre.

hmm çk fazla kişinin katıldığı bir çekiliş yapsanız güzel olmazmı @SydeFQ örnek veriyorum

50 kişiye 1 günlük premium üyelik
25 kişiye 5 günlük premium üyelik
5 kişiye 7 günlük premium üyelik
3 kişiye 2 gb vds sunucusu

Son düzenleme:
Minecraft premium hesap veya ram çekilişi olursa şahane olur.

• Özel tema gelebilir
• Premium ucuzlayabilir.
• Premiumlar için özel imza seçenekleri gelebilir

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view quote content!
Şu kar teması fikri gerçekten güzel bir fikir. Bunun için forum geliştiricimizden istekte bulunacağım. Çekilişlerimiz muhakkak olacaktır bundan hiçbir şüpheniz olmasın, MC-TR her zaman yeniliklere açık ve büyüyen bir forum olduğundan dolayı biraz farklılık güzel olur diye düşünüyoruz :). Önerin için teşekkürler

Indirim gelir mi pek bilmiyorum fakat tema işi ön planda tutulacağını söyleyebilirim. Şu imza özelliklerini biraz daha açar mısın?

Mesela imzanın üstüne yılbaşı öıkartmaları eklenebilir. Veya imza arka planına kar yağıyor gibi şeyler eklenebilir.

Yeni bir sponsorluk ranki, YılBaşına özel karlı bir background teması, MC-TR logosunun karlı ve şekul bir versiyonu, çekilişler, özel bir sunucuda toplu Survival...

@Technical dostum demiş kar temalı ancak arkadan da 3d olarak karlar yağsın forumda en aşşağıya doğru gerçeçilik olabilir. @SydeFQ 2018 girmeye son 1 Saat kala mctr deki herkesi mctr discorduna davet edelim hep birlikte bir oyun oyniyalım örneğin survival games xd

Öhöm! Öhöm! :D külüstür pclere yer varmı @Puding bey :3

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yukarı