Sol Reklam

MC-TR Yönetim ekibi ile düşüncülerim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

ArifeSLMZ

Lady's first

Discord:

Arife Solmaz#8427

Elmaslar
97
Puanlar
1.610
Yer
Türkiye
Öncellikle bayadır bu konuyu açmak ve açmamak arasında pek çok gidiş gelişler yaşadım.. ama sonunda o konuyu açıyorum ve içimde ki her şeyi tek tek dökmek istiyorum. Ha sakın yanlış anlaşılmalar yaşanmasın bu tamamıyla bir "düşünce" olduğu için literally. Son zamanlarda (2 - 3 haftalık bir süreç) yönetimin hiç işini düzgün yaptığını görmüyorum. Tamamından bahsetmiyorum bir kaç kişiyi göz ardı edersek.
Bundan tam 2 yıl önce bakın tam 2 yıl önce forum çok daha farklıydı, kimse kimsenin arkasından şu şöyle bu böyle diye konuşmuyordu. Fitne fesat işler çevrilmiyordu. (konuşanlar elbet vardı tabi ki ama onlarda insan olmadıkları için) şu an bambaşka bir hal aldı ve ilerliyor. Yönetimin içinde olan çoğu şey artık göz önüne geliyor ve biz üyeleri rahatsız eden pek çok şey var. "Kurallara yönetim de dahil kimse uymuyor." Uyulmayan kuralları zaten herkes biliyor oraları geçin şimdi. Forum'dan ayrılan ve tekrar tekrar ertesi gün gelen bir çok yetkili oluyor. Benim bakış açımla tamı tamına boomerang gibi.. atıp atıp tekrar gelip gidiyorlar. Forumda ki kurallar ya sıkılaştırılacak yani sıkı bir kontroller olacak. Böylelikle yetkili kadrosu bile tam anlamıyla her şeyden memnun kalacak.

Atılan yada istifa eden yetkililer uzun bir süre tekrar kadroya alınmayacak ki kimin ne olduğu, kimin gerçekten işe yaradığı; şayet kimin yaramadığı ortaya çıksın. Spesifik konular da dahil tartışılarak ve üyelere de kararlarını sorarak (bir anket yardımı ile) o kişinin ekibe alınıp alınmaması tekrardan böylelikle gerçekleştirilebilir.
Foruma yetkili olmak için bir kaç gün önce başvuru yapmıştım fakat benden bir CV doldurulması istendi. Çok güzel bir şekilde onu doldurdum kendi ellerimle bir CV hazırladım her harfine; çizgisine kadar, ancak geri dönüş yapılmadığı için başvurumu geri çekmek durumda kaldım. Bunu deme sebebim yönetim ekibinin aktifsizliği.. Yönetim ekibinin biraz ayak uydurmasını istiyorum artık şu foruma. Zamanında gerçekten çok güzel emek verip bir yerlere gelen kişiler vardı. Yusuf Kemal (hai) zamanında çok güzel işler başardı ama nereye kadar 7-8 yıl olacak dile kolay. Bu adam artık yorulduğu için bir köşeye çekildi aynı şekilde Cremranyec78, SydeFQ, smt287 vs.
Artık ekip içi bir huzurun kurulmasını istiyorum ve üst yönetimden lütfen ekibe daha sağlam elemanlar almasını istiyorum. Bunlar benim görüşlerim. Ha son olarak yenilik geliyor güzel ama biz yenilikten öte sitenin huzurunu istiyoruz. Saygılarımla.

- Arife

Cremranyec78

Burak AYDIN
Emektar

Discord:

Cremranyec78#5276

Elmaslar
1.676
Puanlar
17.030
Yer
İstanbul
Minecraft
Cremranyec78

iKaanStrafe

Merhaba Dünya, Seni Özledim
Premium

Discord:

iKaanStrafe

Elmaslar
1.488
Puanlar
17.385
Yer
Chelyabinsk-Penza
Minecraft
iKaanStrafe
Çoğu kişinin yazmak istediği ama yazamadığı veya üşendiği bir konu olmuş.
Ellerine sağlık.​

EmreSHN

Seven sevdiğiyle güzelleşir.
Emektar

Discord:

EmreSHN#4551

Elmaslar
2.634
Puanlar
18.485
Yer
Ankara
Minecraft
EmreSHN
Merhaba öncelikle.

Geçen bana yazmıştınız ve bende o sırada işim olduğundan dolayı size dönüş yapamamıştım. 3-4 saat sonra size dönüş yapacaktım fakat "Ilgisizliğin için teşekkürler" yazıp engellemişsiniz dolayısıyla yazamadım size. Demek istediğim hepimizin işi oluyor bazen bakamıyoruz ama elbet dönüş sağlıyoruz.

ArifeSLMZ

Lady's first

Discord:

Arife Solmaz#8427

Elmaslar
97
Puanlar
1.610
Yer
Türkiye
Merhaba öncelikle.

Geçen bana yazmıştınız ve bende o sırada işim olduğundan dolayı size dönüş yapamamıştım. 3-4 saat sonra size dönüş yapacaktım fakat "Ilgisizliğin için teşekkürler" yazıp engellemişsiniz dolayısıyla yazamadım size. Demek istediğim hepimizin işi oluyor bazen bakamıyoruz ama elbet dönüş sağlıyoruz.
Öncelikle şunu belirtmek istiyorum. Evet haklısın ama orada bir yanlış anlaşılma olduğunu herkes biliyor ve yanlış anlaşılma olduğu için de MC-TR discord grubu davetini tekrar aldım. Anına dönüş yaparken ve çevrimiçiniz yanarken tırnak içinde "anında pat dönerken" biraz o olay hakkında konuştuktan sonra umursamadığınızı hissettim ve ilgisizliğin için teşekkürler yazıp engel attım. Engel attığımda zaten MC-TR discord grubunda bulunmuyordum ve ilişkim kesilmişti. Atıldığım içinde yönetimle bir ilişkim olamazdı bu yüzden engel attım.

EmreSHN

Emektar

Discord:

EmreSHN#4551

Elmaslar
2.634
Puanlar
18.485
Yer
Ankara
Minecraft
EmreSHN
Öncelikle şunu belirtmek istiyorum. Evet haklısın ama orada bir yanlış anlaşılma olduğunu herkes biliyor ve yanlış anlaşılma olduğu için de MC-TR discord grubu davetini tekrar aldım. Anına dönüş yaparken ve çevrimiçiniz yanarken tırnak içinde "anında pat dönerken" biraz o olay hakkında konuştuktan sonra umursamadığınızı hissettim ve ilgisizliğin için teşekkürler yazıp engel attım. Engel attığımda zaten MC-TR discord grubunda bulunmuyordum ve ilişkim kesilmişti. Atıldığım içinde yönetimle bir ilişkim olamazdı bu yüzden engel attım.

Öncelikle ben rahatsız etmeyin modundaydım. Mesajını gördüm ama işim olduğu için akşama doğru ilgilenecektim seninle.

ArifeSLMZ

Lady's first

Discord:

Arife Solmaz#8427

Elmaslar
97
Puanlar
1.610
Yer
Türkiye
Öncelikle ben rahatsız etmeyin modundaydım. Mesajını gördüm ama işim olduğu için akşama doğru ilgilenecektim seninle.
Ha yok sen zaten en azından ilgilenenlerdensin. Görüldü atıp geçen bir ekipte rol oynuyor arka planda. Teşekkür ederim yine de .

EmreSHN

Emektar

Discord:

EmreSHN#4551

Elmaslar
2.634
Puanlar
18.485
Yer
Ankara
Minecraft
EmreSHN
Ha yok sen zaten en azından ilgilenenlerdensin. Görüldü atıp geçen bir ekipte rol oynuyor arka planda. Teşekkür ederim yine de .

O kişiler kimler? Eğer belirtirsen daha kolay tartışılır (medeni bir şekilde)

enderyılmaz

Kızılsakal Kızıltaş?

Discord:

Ender#2000

Elmaslar
361
Puanlar
6.035
Yer
Adana
Minecraft
RuhunGenciVEVO
Facebook
Enderhrrrrrr
Twitter
Enderhrrrrrr
haklı olduğunuz taraflarda var ama çok abarttığınız kısımlarda var gibi geldi bana arka planı bilmiyorsunuz oturup boş boş durmuyor kimse saygı duymadığınız taraflar var​

EmreSHN

Emektar

Discord:

EmreSHN#4551

Elmaslar
2.634
Puanlar
18.485
Yer
Ankara
Minecraft
EmreSHN
Kimse anında müsait olamıyor hocam. Sana kimse görüldü atıp cevap vermemezlik yapmamıştır (yönetim ve üst yönetim için konuşuyorum)
O sırada işi vardır cevap verememiştir. Yönetim ve üst yönetimdeki kişilere fazla mesaj geliyor ve kafasında bir saat belirliyordur o saatlerde özelden destek veriyordur. Yani birisi size cevap vermedi diye 'İlgisizliğin için teşekkürler" yazarsan bu senin ayıbın. Çünkü o kişinin nelerle uğraştığından felan hiç haberin yok. Hem şu korona çıktığından beride insanlar bunalıma girdi. Bunlara ithafen bazı şeyleri düşünerek yorumlaman gerek diye düşünüyorum. Yanılıyor muyum?

ArifeSLMZ

Lady's first

Discord:

Arife Solmaz#8427

Elmaslar
97
Puanlar
1.610
Yer
Türkiye
O kişiler kimler? Eğer belirtirsen daha kolay tartışılır (medeni bir şekilde)
Kimsenin adını vermek istemiyorum. İşini gayet başarılı yapan kişiler var ancak yapamayanlarda var.

haklı olduğunuz taraflarda var ama çok abarttığınız kısımlarda var gibi geldi bana arka planı bilmiyorsunuz oturup boş boş durmuyor kimse saygı duymadığınız taraflar var​
Abarttığım bir kısım olduğunu sanmıyorum çünkü bir şey istendi ve ben o şeyi dakikasında yapıp yolladım ancak 3 - 4 gündür dönüş sağlanmadı ve bende geri çektim yaptığım işi. Diyebilirsin ki gözden kaçırılmış evet düşününce öyle oluyor ama ben yarım gün geçti tekrar yazdım; 1 gün geçti tekrar yazdım 2. gün oldu tekrar yazdım bana " a " bile yazılmadı. İşlerine gelen şeyler görülüyor yönetim tarafından.

enderyılmaz

Kızılsakal Kızıltaş?

Discord:

Ender#2000

Elmaslar
361
Puanlar
6.035
Yer
Adana
Minecraft
RuhunGenciVEVO
Facebook
Enderhrrrrrr
Twitter
Enderhrrrrrr
Kimsenin adını vermek istemiyorum. İşini gayet başarılı yapan kişiler var ancak yapamayanlarda var.

Abarttığım bir kısım olduğunu sanmıyorum çünkü bir şey istendi ve ben o şeyi dakikasında yapıp yolladım ancak 3 - 4 gündür dönüş sağlanmadı ve bende geri çektim yaptığım işi. Diyebilirsin ki gözden kaçırılmış evet düşününce öyle oluyor ama ben yarım gün geçti tekrar yazdım; 1 gün geçti tekrar yazdım 2. gün oldu tekrar yazdım bana " a " bile yazılmadı. İşlerine gelen şeyler görülüyor yönetim tarafından.
Arka planı bilmeden konuşuyorsun @Garp ve yönetimin ne kadar çalıştığını bılemezsın ekibe girmeden dostum​

ArifeSLMZ

Lady's first

Discord:

Arife Solmaz#8427

Elmaslar
97
Puanlar
1.610
Yer
Türkiye
Kimse anında müsait olamıyor hocam. Sana kimse görüldü atıp cevap vermemezlik yapmamıştır (yönetim ve üst yönetim için konuşuyorum)
O sırada işi vardır cevap verememiştir. Yönetim ve üst yönetimdeki kişilere fazla mesaj geliyor ve kafasında bir saat belirliyordur o saatlerde özelden destek veriyordur. Yani birisi size cevap vermedi diye 'İlgisizliğin için teşekkürler" yazarsan bu senin ayıbın. Çünkü o kişinin nelerle uğraştığından felan hiç haberin yok. Hem şu korona çıktığından beride insanlar bunalıma girdi. Bunlara ithafen bazı şeyleri düşünerek yorumlaman gerek diye düşünüyorum. Yanılıyor muyum?
Tamam öyle ancak bana iletilen bir şeyi yapmamı istediler ve ben yaptım ancak ulaşamadım günlerce dediğim gibi "a" harfi bile yazılmadı. İlgi görmüyor isem ilgisizliğin için teşekkürler yazmakta özgürüm bence ve teşekkür niyetinde yazdım onu çünkü onu yapamayanlar bile var. Buda bir başarı (senin için söylemiyorum kesinlikle.)

ArifeSLMZ

Lady's first

Discord:

Arife Solmaz#8427

Elmaslar
97
Puanlar
1.610
Yer
Türkiye
Arka planı bilmeden konuşuyorsun @Garp ve yönetimin ne kadar çalıştığını bılemezsın ekibe girmeden dostum​
Ekibi tanıyorum. Garp'a sürekli ne kadar başarılı olduğunu zaten dile getiriyorum. Konuda bahsettiğim eski yetkili arkadaşlarında ne kadar başarılı olduğunu dile getirdim zaten. "Bir kaçı" diye ayrıcalık gösterdim o bir kaçı arasında olmadığına kimin nasıl emin olabiliyorsun reis

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı