Sol Reklam

Önemli MC-TR üyelerimizin sorularını & önerilerini dinliyoruz.

S

Silinen üye 78915

Ziyaretçi
Burası tartışma alanı değil, fikir ve öneri & soru cevap alanı.

lwur

rabels oyun hizmetleri
Emekli

Discord:

lwurr

Elmaslar
627
Puanlar
7.285
Yer
Tekirdağ
Minecraft
lwurr
Bir üye ile alakalı sorun sizi ne kadar takabilir orasını bilmiyorum ama dinlemenizi isterim. Daha önce dolandırıcı nedeniyle banlanmış olan, forumun arkasından sallamış olan birisinin banının açılma sebebi nedir? Bu foruma rakip malum bir sitede burada takılacağım gibi söylemlerde bulunmuştu. Yöneticiye bile sallamışlığı vardır. Sadece merak ediyorum, umarım dediklerim yanlış anlaşılmamıştır.
Forumdaki bi kaç arkadaş yanlış davranışlar sergiliyordu onlarında bir kaçı yetkili ekibinde değil, uyarıldı ve bu en iyisi oldu başka salladığım birşey varsa söyleyebilirsin.
Dolandırıcı niteliğiyle banlanmadım 3 ay önce yaptığım şey yüzünden yaptırım aldım ve bu yaptırım süresizdi verilen yasaklama süresi abartıydı ama şimdi tekrar açıldı süre bitti diyebiliriz ücretsiz şeyleri sattığımı kabullendim ve özür mesajımı, açıklamamı yaptım yasaklayan arkadaş "eskiden yaptığın birşeyi çok umursamana gerek yok şimdi temizsen" gibsinden bir söylem kullanmıştı yani bende şunu çıkarmak istiyorum buradan eskiden yaptığım birşeyi şimdi yapıyormuş gibi görmüyorum sattığım kişilerede iadesini yaptım kimseyi mağdur bırakmadım şuanda satış yetkim yok fakat pazar günü başvurular kontrol edilecek miş o zaman herşey netleşir alacağım cevapla.
Rakip olan yerde aktiflik göstermeye devam ediyorum zaten takımların nerede satış yapacağına, ne yapacağına forum karışmıyor diye biliyorum.
@Hai , @Tusserte 2 side kral gibi kral adamdır gereğinden fazla ilgilendiler yardımcı oldular teşekkür ederim hepsinin hakkı yenmez tek benim değil @Tema ve @Felox 'un mağduriyetini giderdiler ellerine sağlık en iyisini yaptılar.
Yani açıkcası boş bir konu üzerinde tartışıyoruz ilerletmesek güzel olur sorularını veya söylemek istediklerini batuhanacar#8206 discord adresimden iletirsin burada tartışmayacağım cevabım bu kadar

ErenKrblt

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

xMargue#3505

Elmaslar
9
Puanlar
135
Minecraft
xMargue
Takım flaması alan kişiler nadir olmalı, parayı basıp alan kişiler ne yazık ki 2-2 ay sonra takım işini farklı işlere kullanmaya başlıyor. Lütfen takım flaması satarken dikkat edin, dolandırılıyoruz!

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı