Sol Reklam
Sağ Reklam

MC-TR Elmas, Zümrüt, Altın Sunucu Ödülleri

>>TheLegend<<

Легенды никогда не умирают

Discord:

>>TheLegend<<#6052

Elmaslar
434
Puanlar
15.025
Discord İzni
Minecraft
THELEGEND
yeni_logo.png

MC - TR Sunucu Ödülleri

Merhaba değerli forum üyeleri, forumumuzun çok fazla sunucuya ev sahipliği yaptığını biliyoruz. Dolayısıyla karar verirken çok zorlandığınızı da biliyoruz. Aynı zamanda bazı sunucuların çok kaliteli olmasına rağmen, göz ardı edildiğinin de farkındayız. Bu ve bunun gibi bir çok iyileştirmelerimizi size bir araya getirmek için oluşturduğumuz projemiz, yeni sunucu ödüllendirme sistemimizi sunmak üzere buradayız.

Elmas, Zümrüt ve Altın Sunucuların Seçim Kriterleri

Sunucu tanıtım konularınız:
Sunucu tanıtım konularınız bizim için en başta gelen kriterimiz. Her ne kadar dolu dolu bir sunucunuz olsa da, bunu iyi tanıtamadığınız sürece o sunucu dolu değildir. Yalnızca bir tane konu tasarımı atıp, bir kaç tane görsellerle desteklemek kesinlikle yeterli değildir. Sunucunuzun en öne çıkan özelliklerini mümkün olan her türlü medya ve görsel kaynaklara dayandırarak tanıtmalısınız.

Sunucunuzun kalitesi: Sunucunuzun standart bir sunucu olmaması gerekiyor. Sizin kendinize ait sistemleriniz ve kendinize ait bir çok fikirin bulunması gerekiyor. Sunucuya bir oyuncu girdiği zaman, farklı bir sunucuya girdiğini, diğer sunuculardan çok ayrı bir sunucu olduğunu hissetmesi gerekiyor.

Yetkili kadronuz: Bir çok üyenin de onaylayacağı gibi, yetkili kadronuzun özellikle oyunculara karşı olan saygısı, bazı durumlarda oyuncuyu sunucuya küstürebiliyor. Bizler sunucunuza girip inceliyoruz ve aynı zamanda o sunucunun bir çok oyuncusuna ulaşıp kendilerine de bir takım sorular yöneltiyoruz. Malum bir sunucunun durumunu iyi bir oyuncusundan daha iyi kimse bilemez.

Oyuncu bilgilendirmesi: Muhteşem özelliklere sahip olsanız da, oyuncunun bundan haberi yoksa, veya nasıl kullanacağına dair bir fikri yoksa, aslında o özelliklerin hiçbiri yoktur. Bu durumda oyuncuya sunucuda yapılan yönlendirmeler, yardımlar ve aktif olarak görev yapan rehberler çok önemli rol oynar.

Açıldığı günden bu yana uygulanan yenilikler: iPhone ilk defa çıktığı zaman bir numaraydı, ancak yenilik getirmeseydi ne olurdu? Unutulur giderdi ve kimse yüzüne bakmazdı. Aynı durum hayatın bir çok noktasında olduğu gibi sunucularınızda da mevcut. Açıldığı günden beri yaptığınız yenilikleri takip ediyoruz, konunuza sonradan eklediğiniz yeni sistem tanıtımlarınızı da dikkatle inceliyoruz. Bir sunucunun devamlı yenileniyor ve iyileşiyor olması o sunucuyu, ödül için çok uygun bir pozisyona getirir. Konuların düzenleme geçmişlerini, ilk hallerini ve son hallerini görüntüleyebiliyoruz. Aynı zamanda bu kriter, oyuncularınıza sorulan sorular arasında.

Elmas Sunucu Ödülü Avantajları:
- Elmas konu eki
- Elmas flaması
- Konu müziği
- Konu arka planı
- 1 ay konu sabitleme
- 1 bildirim hakkı

Zümrüt Sunucu Ödülü Avantajları:
- Zümrüt konu eki
- Zümrüt flaması
- Konu arka planı
- 1 ay konu sabitleme

Altın Sunucu Ödülü Avantajları
- Altın konu eki
- Altın flaması
- Konu arka planı

Sunucu Ödülleri İçin Nasıl Başvuru Yaparım

Hiçbir şekilde başvuru yapmanıza gerek yok. Tek yapmanız gereken "Sunucu Tanıtım" kategorisinde, sunucunuzu olabildiğince güzel tanıtmaktır. Her ay, kategoride var olan her sunucu, sunucu ödüllerine zaten adaydır ve bu kritlerlere dayanarak değerlendirilecektir. Siz bunları düşünmeyin, siz yalnızca sunucunuzu mümkün olduğu kadar mükemmel hale getirin ve olabildiğince detaylı bir tanıtım yapın. Her ayın 10'unda gözlemler ve incelemeler başlayacak, 15'inde seçimler tamamlanacak ve duyurulacak. Bir sonraki MC-TR Sunucu Ödülleri, 15.03.2020 tarihinde açıklanacak. Çok iyi bir şekilde hazırlanın çünkü bu özellik sunucunuzun kalitesini tam olarak gösterebilmeniz için sağlanmış muhteşem bir fırsat! Herkese iyi forumlar!​

Son düzenleme:

Rona

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
82
Puanlar
0
Yer
Azerbeycan,Baku
Merhaba güzel bir anlatım ve güzel bir sistem ellerinize sağlık başarılarımızın devamını dilerim​

temiz

This is the way!
Emektar

Discord:

temiz#9666

Elmaslar
659
Puanlar
6.005
Yer
İstanbul
Güzel bir sistem hak edenler için.

FurkanÖzcan

Emekli Ekip Lideri.
Emektar

Discord:

FurkanÖzcan#6347

Elmaslar
1.264
Puanlar
16.180
Yer
İstanbul
Gerçekten birçok üyemizin beklediği ve istediği bir flamaydı. Şimdiden "Sunucu Ödülleri" flama sahibi olan kişilere, flama özelliklerini güzel bir şekilde kullanması dileği ile. Ayrıca anlatım çok güzel olmuş, elinize sağlık.

Son düzenleme:
T

Tusserte

Ziyaretçi
Bu sistemle birlikte kim bilir kaç cevher ön plana çıkacak, bravo!

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi
Gerçekten takdire şayan sunucusu olan arkadaşlar için oldukça ideal bir sistem olmuş ki uzun zaman önce buna benzer bir sistem vardı ki uzun sürenin ardından tekrardan sunuculara has bir etkinlik sistemi tarzında bir şey getirdiğinize sevindim. Aynı zamanda anlatım şekliniz hoş olmuş.

Puncher

Bilmem halla yaşıyorum galiba.

Discord:

asrınn.abakhann#3550

Elmaslar
491
Puanlar
7.065
Harika bir sistem ve konuda çok hoş olmuş bakalım kimler alacak sunucu ödüllerini :))

Lilith Magnolia

Minecraft Developer & Pluginer

Discord:

Lilith Magnolia#3705

Elmaslar
67
Puanlar
0
Bir an önce sunucu açayım bari :)

LenaNetwork

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
3
Puanlar
0
O zaman yarış başlasın!

Retcyh

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

Grablen#3992

Elmaslar
5
Puanlar
1.985
Minecraft
zR0_Boss
Yeniyiz ama bakalım yavaş yavaş

iKaanStrafe

Merhaba Dünya, Seni Özledim

Discord:

iKaanStrafe

Elmaslar
1.491
Puanlar
17.385
Yer
Chelyabinsk-Penza
Minecraft
iKaanStrafe
Mc-Block sunucusu alıcak mı bakalım bu ödüllerden birini​

>>TheLegend<<

Легенды никогда не умирают

Discord:

>>TheLegend<<#6052

Elmaslar
434
Puanlar
15.025
Discord İzni
Minecraft
THELEGEND

lildmr

Elmas Güneş Gibi Parıldıyor

Discord:

ozanlands#7777

Elmaslar
677
Puanlar
8.160
Minecraft
dayioglu

TeknoKlan

play.teknoklan.com

Discord:

PaZee#5177

Elmaslar
76
Puanlar
585
Minecraft
PaZeeBey
Bu ödülü almak için , Elinde kılıç tutan bir minecraft karakteri olması gerekiyormu ?

tek sorum bu ona göre konuyu güzelleştiricem :D

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı