Sol Reklam
Sağ Reklam

mc-tr.com

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
G

Garp

Ziyaretçi
mc-tr.com.png

MC-TR.COM
Selamlar, ortalama 7 yıldır Minecraft alanında hizmet veren bu dev forum, dev aile her alanda yeniliğe girecektir. MC-TR.COM'un yapacağı tüm yeniliklere ve yaptığı tüm yeniliklere bu konu ve konu altına yapılacak yorumlardan ulaşabilirsiniz.

1. Yönetim Anlayışı
MC-TR.COM, yıllarca bu foruma emek veren veya bazı can sıkıcı durumlarda hızlı bir şekilde yönetime geçirilen kişiler tarafından yönetilmiştir. MC-TR.COM'un yeni yönetim anlayışında ise bu durum değiştirilerek meclis tarzı yönetim uygulanacaktır. Meclis tarzı yönetimde değerli forum üyeleri, forumu yönetmek isteyen meclisi oy vererek belirleyecektir. Kritik kararlar dışında site sahipleri veya yöneticiler meclisin kararlarına karışmayacaktır.

2. Reklamlar
Forum üyelerinin sürekli olarak şikayette bulunduğu reklam sorunlarına çözüm üretilecek ve forumdaki reklam sistemi tamamen değişecektir. Hosting ve firmalar ile daha fazla anlaşmalar yapılarak forum üzerindeki etkileri daha fazla arttırılmaya çalışılacaktır. MC-TR.COM'da hosting olan tüm firmalar reklam haklarından yararlanabilecektir (bazı istisnalar olacak).

3. Satıcılık
Forum üyelerinin şikayetçi olduğu bir diğer konu ise satıcı ve takımların güvenilir olması ve forumun satış forumu haline gelmesi. Forumdaki satış odaklı konulara kısıtlamalar getirilerek MC-TR.COM'un daha çok Minecraft odaklı bir forum olması hedeflenecektir. Forum üzerindeki satış tamamen bitmeyecek veya satıcıları zora sokacak şeyler yapılmayacaktır. Daha sağlıklı satış için gerekli düzenlemeler yapılacaktır.

- DİKKAT -
Bahsedilen tüm yenilikler ben forumda görev aldığım sürece benim tarafımdan kontrol edilecek ve yönetilecektir. Görev sürem bittiğinde ise yeni yöneticilerin veya site sahiplerinin inisiyatifine bağlı olarak yenilikler devam edebilir.

Konu hakkındaki tartışmaları "
mc-tr.com tartışma" isimli konu altında yapabilirsiniz.

G

Garp

Ziyaretçi
Forum Ana Sayfa Düzenlemesi: Foruma giriş yaptığınızda karşınıza çıkan, seçerek değiştirilen pano satıcı içerikleri ve takım içerikleri olarak ikiye ayrılmıştır.

Ekran Alıntısı.PNG

G

Garp

Ziyaretçi
G

Garp

Ziyaretçi
G

Garp

Ziyaretçi
Sunucu Sahibi Düzenlemesi:
Selamlar, Sunucu Sahibi güncellememizi aylar önce siz değerli üyelerimize duyurmuştuk. Şimdi ise yaptığımız güncellemeye tekrar bir güncelleme geldi. Sunucu Sahibi flamasının yanında onun bir üst seviyesi olan Sunucu Sahibi+ flaması geldi. İsim olarak herhangi bir farklılık yok lakin renk ve özellik bakımından birkaç farklılık mevcut. Hadi yaptığımız değişikliklere bakalım.

Sunucu Sahibi flamasında yaptığımız düzenlemeler:

+ Flamanın rengi yeşil olarak tekrardan ayarlanmıştır. > Flamanın eski rengi sarıydı.
+
Discord sunucusunu kişilerin konularında dilediği gibi paylaşabilme hakkı tanınmıştır. > Eskiden bizim tarafımızdan belli bir tasarım üzerine ekleniyordu.
+
MC-TR.COM Discord sunucusunda özel çekiliş kanalına erişim hakkı.
+ Günde 2 kere konuyu üste taşıma hakkı.

İlgili konu: https://www.mc-tr.com/konu/an-itibari-ile-sunucu-sahibi.93272/

G

Garp

Ziyaretçi
Forum Ana Sayfa Düzenlemesi: Forum ana sayfasında bulunan üst banner reklam alanında görüntülenebilecek reklam sayısı sekizden (8), dörde (4) düşürülmüştür.

! Bazı özel günler ve yönetim tarafından alınan karar ile görüntülenebilecek reklam sayısında esneklik gösterilebilir.

reklam.PNG

G

Garp

Ziyaretçi
Takım & Satıcı Düzenlemesi: Forum takımları ve satıcıları ile ilgili 4 adımlı yeni bir başvuru sürecine geçiş yapıldı. Bu güncelleme ile satıcı ve takım başvurularını forum üyeleri değerlendirecektir.

takım ve başvuru süreci.PNG

İlgili konu:

G

Garp

Ziyaretçi
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı