Sol Reklam
Sağ Reklam

mc-tr.com tartışma

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Besa

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

Besa#3576

Elmaslar
45
Puanlar
1.480
MC-TR.COM olarak bir sunucu açmak sorun değil fakat bu sunucuyu devam ettirmek biraz emek istiyor. Son cümlende "Garp uğraşmak istemiyordur." dedin fakat olayın benimle pek ilgisi yok. Açılacak olan sunucu forumu temsil edeceği için benden sonraki yöneticiler ve yetkililer bu sunucuyu devam ettirmeli. Ayrıca açılacak sunucu MC-TR'ye uygun kalitede olmalı. Bunun içinde uzun uğraşlar gerekiyor. Geliştiriciler MC-TR'den daha çok kendi sunucularını geliştirmek isterler. Yani etkinlik dışında sabit bir sunucunun açılmamasının en önemli iki nedeni, sunucunun sürekliliği ve geliştirilmesi.

Sıradan bir sunucu açılabilir, yukarıdaki yorumum biraz daha ekstrem sunucular için geçerliydi.
anladım teşekkürler <3

G

Garp

Ziyaretçi
MC-TR.COM Takım & Satıcı Başvuru Süreci sistemi hakkında düşüncelerinizi merak ediyorum. Bu sistemi nasıl geliştirebilir, daha neler ekleyebiliriz? Bunları bu konu üzerinden yazarsanız çok mutlu olurum. Ayrıca şunu belirtmek istiyorum, değerlendirmelerden özel olarak haberdar olmak isteyen üyelerimizin olacağını düşündüğümüz için ilk birkaç başvuru sonrasında "Değerlendirme Üyesi" tarzı bir flama oluşturup bu arkadaşlarımıza vereceğiz. Forum üzerinden atılacak bildirimleri sadece bu arkadaşlarımız görecek. Discord sunucumuz içinse çalışmalarımıza başlayacağız.

Bu fikri sunan @DonsuzTurk 'e teşekkür ederim. Eğer bu fikri sunan ve gözümden kaçırdığım başka biri varsa çok özür diliyorum, ona da teşekkürlerimi sunarım. <3

İlgili konu: https://www.mc-tr.com/konu/mc-tr-com-takim-satici-basvuru-sureci.100791/

Besa

Discord:

Besa#3576

Elmaslar
45
Puanlar
1.480
MC-TR.COM Takım & Satıcı Başvuru Süreci sistemi hakkında düşüncelerinizi merak ediyorum. Bu sistemi nasıl geliştirebilir, daha neler ekleyebiliriz? Bunları bu konu üzerinden yazarsanız çok mutlu olurum. Ayrıca şunu belirtmek istiyorum, değerlendirmelerden özel olarak haberdar olmak isteyen üyelerimizin olacağını düşündüğümüz için ilk birkaç başvuru sonrasında "Değerlendirme Üyesi" tarzı bir flama oluşturup bu arkadaşlarımıza vereceğiz. Forum üzerinden atılacak bildirimleri sadece bu arkadaşlarımız görecek. Discord sunucumuz içinse çalışmalarımıza başlayacağız.

Bu fikri sunan @DonsuzTurk 'e teşekkür ederim. Eğer bu fikri sunan ve gözümden kaçırdığım başka biri varsa çok özür diliyorum, ona da teşekkürlerimi sunarım. <3

İlgili konu: https://www.mc-tr.com/konu/mc-tr-com-takim-satici-basvuru-sureci.100791/
Merhaba, daha önceden tartışmaya sunduğunuz "Bir takıma sorulması gereken 6 kritik soru nedir?" konusuna bir yorumda bulunmuştum. O yorumdaki içeriklerin takım veya satıcılara yönlendirilmesi gerektiğini düşünüyorum. Ayrıca bunları barındırması gerektiğine de inanıyorum.

Ayrıca satılan ürünün *ÖZENLE SEÇİLMİŞ* yetkililer tarafından denenmesi gerektiğini düşünüyorum. Sadece resimlerle sınırlı olan bir ürüne ne yazık ki güven duymuyorum. Bu yüzden de *ÖZENLE SEÇİLMİŞ* yetkilinin bunu alıp test edip, ben test ettim demesini istiyorum.

*ÖZENLE SEÇİLMİŞ* kelimesini vurgulama sebebim, size karşı değil. Aksine cidden güven duyacağım bir yetkili istediğimi dile getirmek istedim.

Değerlendirme üyeliğine bende başvurabilirim. Ne olduğunu tam anlayamadım ama biraz daha açabilir misiniz ? Yani takım ve satıcıların başvurularını mı değerlendirecekler yoksa başka bir alanda mı görev yapacaklar ?

G

Garp

Ziyaretçi
Merhaba, daha önceden tartışmaya sunduğunuz "Bir takıma sorulması gereken 6 kritik soru nedir?" konusuna bir yorumda bulunmuştum. O yorumdaki içeriklerin takım veya satıcılara yönlendirilmesi gerektiğini düşünüyorum. Ayrıca bunları barındırması gerektiğine de inanıyorum.

Ayrıca satılan ürünün *ÖZENLE SEÇİLMİŞ* yetkililer tarafından denenmesi gerektiğini düşünüyorum. Sadece resimlerle sınırlı olan bir ürüne ne yazık ki güven duymuyorum. Bu yüzden de *ÖZENLE SEÇİLMİŞ* yetkilinin bunu alıp test edip, ben test ettim demesini istiyorum.

*ÖZENLE SEÇİLMİŞ* kelimesini vurgulama sebebim, size karşı değil. Aksine cidden güven duyacağım bir yetkili istediğimi dile getirmek istedim.

Değerlendirme üyeliğine bende başvurabilirim. Ne olduğunu tam anlayamadım ama biraz daha açabilir misiniz ? Yani takım ve satıcıların başvurularını mı değerlendirecekler yoksa başka bir alanda mı görev yapacaklar ?
Merhaba, sizlerden istediğimiz soruları zaten takımların sayfalarında "Sıkça Sorulan Sorular" olarak koyduk. İkinci fikrinize gelecek olursak hiçbir satıcı yapmış olduğu ürünü biz test edelim diye bize ücretsiz bir şekilde vermez. Kendi sunucularında test için gösterirler sadece ki onu da satın alacak müşteri isterse yapıyorlardır diye düşünüyorum. Yani bizim test etmemiz veya müşterinin test etmesi bir şeyi değiştirmeyecek. Değerlendirme üyesi ise sadece başvuruları değerlendirecek.

Besa

Discord:

Besa#3576

Elmaslar
45
Puanlar
1.480
Merhaba, sizlerden istediğimiz soruları zaten takımların sayfalarında "Sıkça Sorulan Sorular" olarak koyduk. İkinci fikrinize gelecek olursak hiçbir satıcı yapmış olduğu ürünü biz test edelim diye bize ücretsiz bir şekilde vermez. Kendi sunucularında test için gösterirler sadece ki onu da satın alacak müşteri isterse yapıyorlardır diye düşünüyorum. Yani bizim test etmemiz veya müşterinin test etmesi bir şeyi değiştirmeyecek. Değerlendirme üyesi ise sadece başvuruları değerlendirecek.
Anladım teşekkür ederim. Bende biraz düşününce ikinci seçeneğin uygun olmadığı kanaatini getirdim. Aklıma birkaç dolandırıcılık örneği gelince öyle yazdım. Değerlendirme üyesinin rolünü anladım, peki nasıl başvurabilirim ?

Ayrıca başvuru süreci diyalog şeklinde mi ilerliyor yoksa forum doldurulup öyle mi değerlendiriliyor ? Örnek olarak aşağıdaki bağlantıda dolandırıcılık için bir konu açılmış ve bu konu bahsettiğim şekilde diyalogla ilerlemiş.

Bağlantı: https://www.mc-market.org/threads/673186/

botbenson

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
1
Puanlar
75

Garoz

Simplicitas tollit virtutem.
Emekli

Discord:

MonBoyhiner#2885

Elmaslar
469
Puanlar
16.160
Yer
Türkiye
Minecraft
GarozLite
smt yi aramızda görür müyüz? garp​

G

Garp

Ziyaretçi
Konuya uygun yorum yazın diye mesajım silinmiş, buraya yazıyorum. https://www.mc-tr.com/konu/eski-yetkilileri-geri-cagiriyoruz.100825/#post-650387

Çok iyi bir şey benim için sakınca yok ama MC-TR çok döngüye giriyor böyle. @Garp
O konu eski yetkililerin kim olduğunu göstermek için açıldı, eğer oraya yorum yaparlarsa ki az önce 9 farklı üye oraya yorum yapmaya çalıştı konu çok başka yerlere gider ve eski yetkililer gözükmez. Bu yüzden buraya yazmanızı istiyorum fikirlerinizi.

smt yi aramızda görür müyüz? garp​
Tekrar ekibimize gelip bizi şereflendirmek isterse neden olmasın. @smt287

A

agodevr

Ziyaretçi

Garoz

Emekli

Discord:

MonBoyhiner#2885

Elmaslar
469
Puanlar
16.160
Yer
Türkiye
Minecraft
GarozLite
O konu eski yetkililerin kim olduğunu göstermek için açıldı, eğer oraya yorum yaparlarsa ki az önce 9 farklı üye oraya yorum yapmaya çalıştı konu çok başka yerlere gider ve eski yetkililer gözükmez. Bu yüzden buraya yazmanızı istiyorum fikirlerinizi.

Tekrar ekibimize gelip bizi şereflendirmek isterse neden olmasın. @smt287
Heyecanla bekliyorum...​

Garoz

Emekli

Discord:

MonBoyhiner#2885

Elmaslar
469
Puanlar
16.160
Yer
Türkiye
Minecraft
GarozLite
A

agodevr

Ziyaretçi

botbenson

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
1
Puanlar
75

Garoz

Emekli

Discord:

MonBoyhiner#2885

Elmaslar
469
Puanlar
16.160
Yer
Türkiye
Minecraft
GarozLite
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı