Sol Reklam
Sağ Reklam

mc-tr.com tartışma

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
S

sooply

Ziyaretçi
Temadan alıntı olduğunu zaten biz bizzat duyurmuştuk? bizi kendinizle veya arkadaşlarınız ile karıştırmayın. Bir şeyleri çalarak kullanmıyoruz. Boş boş ittihamlarda bulunacağına buyur veriler ile konuş. Tema satın almak ne zamandan beri alıntı bir şeyler kullanmak oluyormuş?

Discord üzerinden ulaşabilirsiniz; Динарбей#1000
Sıkıntı temayı satın alıp kullanmanız değil, kendinize ait gram bir şey olmamasına rağmen özgünlükten bahsediyorsunuz. Ne onun yaptığına çalmak dedim ne de sizin yaptığınıza.

GUZZPLE

Web Hizmetleri

Discord:

GUZZPLE#2703

Elmaslar
82
Puanlar
4.520
Discord İzni
Minecraft
GUZZPLE
Sıkıntı temayı satın alıp kullanmanız değil, kendinize ait gram bir şey olmamasına rağmen özgünlükten bahsediyorsunuz. Ne onun yaptığına çalmak dedim ne de sizin yaptığınıza.
Bize ait bir şeyin olmaması sana niye bu kadar dokundu? Özgünlükten bahsetmiyorum ben 2dir tutturmuşsun özgünlük. Ben izinsiz bir şekilde başkasına ait bir temanın çalınıp kendi yapmış gibi tanıtmasına sitem ediyorum. Bunu anla sonra yorum yap. Genel olarak bu forumda çoğunluk senin gibi. Arkadaş çalan birisini niye savunuyorsunuz ? (Temayı çaldığını geliştiricisi söyledi)

S

sooply

Ziyaretçi
Bize ait bir şeyin olmaması sana niye bu kadar dokundu? Özgünlükten bahsetmiyorum ben 2dir tutturmuşsun özgünlük. Ben izinsiz bir şekilde başkasına ait bir temanın çalınıp kendi yapmış gibi tanıtmasına sitem ediyorum. Bunu anla sonra yorum yap. Genel olarak bu forumda çoğunluk senin gibi. Arkadaş çalan birisini niye savunuyorsunuz ? (Temayı çaldığını geliştiricisi söyledi)
Çalmak ne demek bir bakar mısın TDK'den? Çalmasına sitem ediyorum diyorsun nasıl çalmış açıklamıyorsun sitem ediyorsun, sen de tutturmuşsun çalmış çalmış çalmak ne demek git bi bak. (Temayı çaldığını geliştiricisi söylemiş sj)

S

sooply

Ziyaretçi
Bize ait bir şeyin olmaması sana niye bu kadar dokundu? Özgünlükten bahsetmiyorum ben 2dir tutturmuşsun özgünlük.
Senin anlama sorunun var, "kod çalıyor bu arkadaş" tarzı ithamda bulunuyorsun kendine ait tek proje göremiyoruz. Sözde 4 yıl back-end geliştiricisisin logosu bile alıntı Guzzple'in.

DonsuzTurk

finish
Emektar

Discord:

Yusuf#0006

Elmaslar
1.339
Puanlar
17.935
Yer
Samsun
Senin anlama sorunun var, "kod çalıyor bu arkadaş" tarzı ithamda bulunuyorsun kendine ait tek proje göremiyoruz. Sözde 4 yıl back-end geliştiricisisin logosu bile alıntı Guzzple'in.
tek projesi discord sunucusuna girip çıkanları banlamak ve arkasından şov yapmak

Kaeya

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

Tanıdın sen gülüm:)

Elmaslar
5
Puanlar
135
Minecraft
Kaeya
Çalmak/alıntılamak anlamını bilmeyen toplum..

GUZZPLE

Web Hizmetleri

Discord:

GUZZPLE#2703

Elmaslar
82
Puanlar
4.520
Discord İzni
Minecraft
GUZZPLE
Çalmak ne demek bir bakar mısın TDK'den? Çalmasına sitem ediyorum diyorsun nasıl çalmış açıklamıyorsun sitem ediyorsun, sen de tutturmuşsun çalmış çalmış çalmak ne demek git bi bak. (Temayı çaldığını geliştiricisi söylemiş sj)
İstersen sen bakabilirsin. Benim dediğimi tamamen karşılıyor :) Üstte discord adresimi verdim ulaşırsan nereden çaldığını gönderebilirim.
tek projesi discord sunucusuna girip çıkanları banlamak ve arkasından şov yapmak
Uyarısını yapmışım. Sevmiyorum demişim. Girdin çıktın. Tekrardan girdin çıktın ve 3. Ban'ı yedin. Niye ağlıyorsun?

GUZZPLE

Web Hizmetleri

Discord:

GUZZPLE#2703

Elmaslar
82
Puanlar
4.520
Discord İzni
Minecraft
GUZZPLE
Discord sunucusundan yasaklama ile ilgili; Kendi discord sunucunuzda kendi kurallarınızı koymuyor musunuz? Yoksa başkalarından mı çalıyorsunuz? Tasarım çalar gibi :) bende kendi kurallarımı koydum ve uygulamadım. Bunu kişiselleştirmeye gerek yok. Yarın olsa yine yaparım.

Engleis.exe

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

Engleis#9898

Elmaslar
39
Puanlar
2.070
Hocam insan istediğini yapar size ne? İster internetten alsın ister temadan alsın seni ne alakadar ediyor? Kuyruk acınız nereden geliyor? Adam zaten temadan aldığını belirtti? Burada arkadaşın demek istediği Staffy'nin tema çalması ve onunla ilgili tartışması. Yani konuyu başka yerlere çekmeye gerek yok ?

S

Silinen üye 78915

Ziyaretçi
Olay çözüldü, ne GUZZPLE'a ne de cevap yazan kişilere cevap vermeyiniz lütfen.

Son düzenleyen: Moderatör:

bihency

Hâlâ Zümrüt Bulamadım!
Emektar

Discord:

bihency#1337

Elmaslar
517
Puanlar
8.950
Minecraft
bihency
Çalmak/alıntılamak anlamını bilmeyen toplum..
asil hesabinin adiyla yan hesap acip bunları yazmaya korkan toplum

gelmis fake aciyon bide tartisma konularinda bos bi mesajin var tanidik geldi.

heavydirtysoul

yorgun
Emektar

Discord:

heavydirtysoul#0021

Elmaslar
733
Puanlar
13.850
Yer
DEMA

herkes biliyor kim olduğunu da gene değilmiş gibi davranacak

bihency

Hâlâ Zümrüt Bulamadım!
Emektar

Discord:

bihency#1337

Elmaslar
517
Puanlar
8.950
Minecraft
bihency

Kaeya

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

Tanıdın sen gülüm:)

Elmaslar
5
Puanlar
135
Minecraft
Kaeya
herkes biliyor kim olduğunu da gene değilmiş gibi davranacak
Kim olduğumu bilip/bilmemen umrumda mı?

Asil hesabımın adıyla açtım zaten ;)
1626864408321.png

Şimdi Alıntılamak/Çalmak ne olduğunu bilmeyen toplum derken gülüm Staffy2dev'ne zamandan beri birinden izinsiz bir şey çalmaya çalışıyor? Hakkını yiyemem kendisinin saatlerce uğraştığını bilirim bu konuda kimse laf edemez Ömer'e.

Benim zaten şu an ne mc oynuyorum ne bir şey sadece bu konuya gelip yorum yaptım boş yapmanıza, saçmalamınıza gerek yok yaklaşık 1.5 aydır piyasadan uzağım hadi kolay gelsin.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı