Sol Reklam
Sağ Reklam

MC-TR.COM Satış Kurulu

• Konuyu başlatan Kullanıcı 66654
  • Başlangıç Tarihi
  • 2.706
K

Kullanıcı 26543

Ziyaretçi
Merhabalar, tekrardan bir tartışma konusu ile karşınızdayım. Önceki konumuzda size değerli üyelerimiz, müşterilerimiz ve satıcılarımız satış politikası hakkında fikirlerinizi ve düşüncelerinizi dile getirmiştiniz. Sizlere satış konularını denetleyecek ve satış ile ilgili her türlü düzenlemeden sorumlu olacak bir ekip kurulacağını söylemiştik.

Bu ekibe katılmak isteyen kişiler için Discord sunucusu üzerinden bir duyuru atmıştık. O duyurunun yanı sıra şimdi siz değerli üyelerimiz, satıcılarımız ve müşterilerimiz ile birlikte bu kurula, ekibe katılabilecek potansiyeli olan kişileri seçmeye başlayacağız. Sizlerden tek istediğim şey bu ekibe kim alınmalı ve neden o kişi alınmalı. Bunu yorum olarak yazmanız. Yorumlarınız doğrultusunda ve eskiye dayalı olaylar ve analizler doğrultusunda kişiler yavaş yavaş seçilmeye başlanacak.

-

denetmen.PNG

kurula seçilecek kişilere verilecek flamaymış sanırım.
Bir önceki tartışma konumuz: https://www.mc-tr.com/konu/mc-tr-co...a-ne-dusunuyorsunuz-fikirleriniz-nedir.88915/

Hidan

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
187
Puanlar
625
Minecraft
hidan

EmreSHN

Seven sevdiğiyle güzelleşir.
Emektar

Discord:

EmreSHN#4551

Elmaslar
2.633
Puanlar
18.485
Yer
Ankara
Minecraft
EmreSHN
@KardasLand ekibe alınmalı çünkü kendisinde fazlasıyla potansiyel olduğunu düşünüyorum.

Son düzenleme:

Rahmi Can Yılmaz

Koruma 1, Keskinlik 3

Discord:

kashiandwazaki

Elmaslar
670
Puanlar
15.425
Yer
BURSA
Minecraft
iRahmiCan
Foruma uzun bir süre önce kayıt oldum ve bu yıl içerisinde çok aktif kullanmaya başladım birçok ekip, satıcı ile tanışma fırsatım oldu denetmen görevini tarafsız bir şekilde yapabileceğime inanıyorum.

ArifeSLMZ

Lady's first

Discord:

Arife Solmaz#8427

Elmaslar
97
Puanlar
1.610
Yer
Türkiye
@DonsuzTurk ekibe girmeli. Çünkü işini gayet güzel yaptığını düşünüyorum; "emek veren kişiler" arasında gördüğüm bir kişi.

T

tedox

Ziyaretçi

aXreal

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

aXreal#6500

Elmaslar
42
Puanlar
1.285
Minecraft
aXreal

Akrei!

Sans commentaire.

Discord:

Akrei#9940

Elmaslar
686
Puanlar
6.660
Minecraft
zero2
@Akrei! ekibe alınmalı, kendisi taraf tutmayan biridir hypnos'da olduğuna bakmayın. Tarafsız ve adaletliyimdir içiniz rahat olsun. ^^

Son düzenleme:
S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi
Son düzenleyen: Moderatör:
K

KanCraft

Ziyaretçi
@Kreof Bence Ekibe Alınmalı İşinin Hakkını vererek yapıyor ve aşırı emek veriyor

K

Kamelon

Ziyaretçi
Kendimi aday koyabiliyorsam katılmak isterim, herkese eşit davranıp adaletli bir iş yapabileceğimi düşünüyorum.

Son düzenleme:

Ahmetyxa

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
9
Puanlar
3.755
@Akrei! alınmalı bence kendisi çok yardımsever ve yenilikçi bir insan

Son düzenleme:
K

Kullanıcı 26543

Ziyaretçi
Konuya yazan kişilere teşekkür ederim fakat ben sadece isim istemiyorum, neden o kişinin alınması gerektiğini de istiyorum. Sadece isim yazacak kişiler "Konuyla alakasız mesaj." kuralından uyarı alacaklardır ve mesajları silinecektir. Bu yorumumdan önce yorum yapan kişiler içinde geçerlidir. Mesajlarınızı düzeltmenizi istiyorum.

heavydirtysoul

yorgun
Emektar

Discord:

heavydirtysoul#0021

Elmaslar
733
Puanlar
13.850
Yer
DEMA
Kendimi ve @DonsuzTurk ü öneriyorum. DonsuzTurk moderatör ekibinde oldukça tarafsız bir tutum sergiliyor ve adaletli yaklaşıyor. Yakın zamana kadar da takımı vardı. (Takımı varken de tutumunu değiştirmemişti). Yani satış konularında da bilgi sahibi birisi. Kendimi önerme sebebim ise bu işin altından kalkabileceğime inanıyorum. Ama fazla anlatırsam kendini beğenmiş olurum diye bu kadarı kâfi.

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı