Sol Reklam
Sağ Reklam

MC-TR.COM Aylık Özel Üye Etkinliği

• Konuyu başlatan Kullanıcı 66654
  • Başlangıç Tarihi
  • 897
K

Kullanıcı 26543

Ziyaretçi
MCTR.png

Selamlar, tekrar ben. Bildiğiniz veya bilmediğiniz üzere 1 hafta kadar forumda yoktum, artık geri dönme vakti geldi diye düşündüm, düşündük ve iş başına döndüm. MC-TR'yi daha kullanılabilir, daha eğlenceli ve daha kaliteli vakit geçirebileceğiniz bir yer haline getirmeye geçtiğimiz günlerde başlamıştık. Ekibe tekrar geri dönüş yapmadan önce nelerin değişebileceğini, nelerin değişmesi gerektiğini kararlaştırdım ve o kararları değerli ekip arkadaşlarımla uygulayacağız.

Olmadığım süre zarfında bir üye gözünden forumu gördüm ve başta yetkili ekibi olmak üzere forumdaki tüm sıkıntılardan haberdar oldum. Beni ulaşılmaz biri olarak görmeyin, forumdan veya Discord üzerinden atacağınız mesajlara müsait olduğum anda geri dönüş yaparım. Kimseyi ihmal etmem. Siz bana sorunlarınızı iletirsiniz veya benden bir konu hakkında yardım istersiniz, yazacağınız şey her ne olursa olsun, sohbetimizin sonunda o konu çözülmüş olacaktır. Her neyse, etkinliğimizin konusunda şaşmadan hemen asıl konuya geçelim. Konuşmak için daha çok vaktimiz var. :D

MC-TR.COM Aylık Özel Üye Etkinliği nedir?
MC-TR.COM Aylık Özel Üye Etkinliği, MC-TR.COM yönetimi tarafından siz değerli üyelerimize sunulan görevleri yapmanız şartı ile size sunulan 4 farklı özel üyelikten sadece birini seçebilme şansını veriyor.

Üyelikler ne kadar süre sizde kalıyor?
Seçeceğiniz özel üyelik sizde 2 hafta kalabilir, 2 hafta sonunda özel üyeliğin süresi bitmektedir.

Üyeliklerin özellikleri nelerdir?
Şık bir kullanıcı adı görüntüsü. (nickname)
Profil müziği ekleyebilme.
Profil arka planı ekleyebilme.
İmza ekleme ve düzenleme.

Özel başlık ekleme ve düzenleme.
Hareketli profil fotoğrafı ayarlayabilme.

Üyeliklerin görünümü nasıl?
1.PNG
2.PNG
3.PNG
4.PNG

Kasım Ayı Görevleri:
Kasım ayı içerisinde toplamda 50 düzgün mesaj atma.
Kasım ayı içerisinde toplamda 5 tane rehber, tanıtım veya inceleme konusu açma. (Kendi cümlelerinizle ve özgün bir biçimde hazırlanmalı.)
Kasım ayı içerisinde Geyik & Muhabbet kategorisine toplamda 2 tane konu açma.

Şartları karşıladığınızı düşünüyorsanız Forum Destek'e "X Ayı Özel Üye Ödülü" adında bir konu açıp, açtığınız konuları bize oradan iletmeniz yeterli olacaktır.

Forum Destek:

Son düzenleyen: Moderatör:

Rahmi Can Yılmaz

Koruma 1, Keskinlik 3

Discord:

kashiandwazaki

Elmaslar
668
Puanlar
15.425
Yer
BURSA
Minecraft
iRahmiCan
Bu tarz etkinliklerin devamını bekliyoruz teşekkürler @Garp Bey.

ArifeSLMZ

Lady's first

Discord:

Arife Solmaz#8427

Elmaslar
97
Puanlar
1.610
Yer
Türkiye
Muhteşem bir yenilik daha gelmiş! 2312

heavydirtysoul

yorgun
Emektar

Discord:

heavydirtysoul#0021

Elmaslar
733
Puanlar
13.850
Yer
DEMA
Umarım kural ihlalinin yapılmadığı bir etkinlik süreci olur. Güzel düşünülmüş, teşekkürler.

S

Silinen üye 116132

Ziyaretçi
"sonunda 469445693 spam mesaj at vds veriyoruz" denmeyen bir etkinlik görmek mutlu ediyor

K

Kamelon

Ziyaretçi
Harika, bir etkinlik olmuş tebrik ederim başarılar.

L

Lendry

Ziyaretçi
Yine çok güzel bir etkinlik. Drvamlarını bekliyoruz <3

A

airelzz#1228

Ziyaretçi
Başvuru yaptım, herhalde ilk alan ben olacağım :'D Gayet güzel bir etkinlik

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Gereksinimleri fazla zor olmayan güzel bir etkinlik olmuş. Bu tür etkinliklerin daha çok gelmesini umuyoruz :)

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı