Sol Reklam
Sağ Reklam

MC-TR MC-TR.COM | 03.12.2021 Genel Bildirgesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Playheva

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

0hAquaman#6716

Elmaslar
0
Puanlar
105
Minecraft
Playheva
Eki Görüntüle 192013
"hep birlikte daha iyiye"
İyi akşamlar sevgili MC-TR.COM üyeleri, ben ******. Uzun yıllar yazar olarak görev yaptığım bu platformda bir o kadar da yönetici olarak görev yaptım, işimi her zaman en iyi şekilde yapmaya çalıştım ve ekip arkadaşlarımın da aynı titizlik ile yapmasını sağladım. Bildiğiniz üzere benden önceki imtiyaz sahibi @Batuhan Yenidogan idi ve artık yerini biz gençlere bıraktı. Bundan sonra görevime asıl site sahibi olan @Hai 'nin kararı ile imtiyaz ve Site Sahibi olarak devam edeceğim. Bu konuyu sizlere açma nedenlerimden bir tanesi bundan sonra site üzerindeki tüm her şeyin sorumluluğunun bana ait olduğunu bilmeniz ve sitenin bundan sonra benim (benden kastım, kuracağımız yönetim) fikirlerim doğrultusunda yönetileceğini bilmenizdir. Konuyu açmamın bir diğer nedeni ise MC-TR.COM'a karşı olan tüm herkesle konuşmak, sorunlarını dinlemek ve bir çözüm üretmektir. Forum üyelerinin hasret kaldığı 2018-2019 yılındaki ortamı ben dahil birçok yetkilimiz özlüyor ve her gün nasıl eski ortamı geri getirebiliriz diye kafa yoruyoruz. Eğer MC-TR.COM'un daha iyi bir yer olmasını istiyorsanız gelin birlikte el ele verelim. Umarım 2022 yılı hepimiz için güzel bir yıl olur. Okuduğunuz için teşekkürler. Kendinize iyi bakın. :)

MC-TR.COM, yetkili ekibi veya benimle şahsi sıkıntıları olan kişiler hiç çekinmeden Discord'dan veya ÖM yolu ile bana ulaşabilirler, sizlerle gerçekten konuşmak ve bir sonuca ulaşmak istiyorum. Bekliyor olacağım. <3

! Konu altına forum hakkındaki düşüncelerinizi, önerilerinizi ve fikirlerinizi güzel bir dil ile yazabilirsiniz.
Şey Ben yeni hesap oluşturuyorum mc-tr.comda açıkçası ve hiçbir minecraft survival tanıtımının altına yorum yazamıyorum cevap yazma hakkın yok yazıyor neden acaba söylermisin.

S

Silinen üye 78915

Ziyaretçi
Şey Ben yeni hesap oluşturuyorum mc-tr.comda açıkçası ve hiçbir minecraft survival tanıtımının altına yorum yazamıyorum cevap yazma hakkın yok yazıyor neden acaba söylermisin.
Geyik & Muhabbet forumunda 5 yorum bırakmanız.

Furkan Oruc

Ayıpsınn knksszz

Discord:

Furkan Oruc#8686

Elmaslar
474
Puanlar
16.525
Yer
İstanbul
Minecraft
Lijye
Bu tarz konuları ben daha öncede görmüştüm sonra ne oldu bilmiyorum hep unutuldu.
Bu tarz şeyleri forum üyelerine sormanın gözümde hiç bir anlamı yok ve olmayacak.
Forumu geliştiren sizsiniz. Foruma bir şey ekleyip çıkaran kişi sizsiniz. Üzgünüm ama artık eklenecek bir şey kalmadı.
Artık minecraft üzerinden eklenecek bir şey kalmadı. Ne ekleyebilirsin? Hiçbir şey, her şey kısıtlı çünkü.

MC-TR ekibinde çok kişi var mı bilmiyorum ama bana kalırsa sadece moderatör / yazar ekibine iş düşüyor. Geliştirici artık ne yapabilirim anlamıyorum. Diyecem ki seo ile uğraşır ama diyorum ki seo mu tr alexa 461 ne alaka... Destek ekibine bir şey demiyorum kimse gönüllü destek vermek istemiyor ki zaten mc-tr de buna bir şey yapamaz. O yüzden destek ekibi ile alakalı bir yorumda bulunmadım.

Yeni sistem eklesinler diyecem xenforo üzerinde artık çoğu eklenti yapımcı uğraşmadığı için yeni eklentiler türemiyor ve çıkmıyor. Ayrıca bir minecraft forumunda ne olabilir? Zaten olması gereken her şey mc-tr de var.

Belki üst yönetim ekibi forumu eskisi gibi canlandırmak istiyordur ama bunu yapması imkansız. Eskide olan üyeler veya aktif olan üyeler daha önce yaşadığı olaylardan dolayı ya burayı bıraktı ya da minecraft ortamını bıraktı. Ben forumda geziniyorum çoğu kişi hala eskiden olan kişiler ve sürekli aynı döngü. Yani yapılacak bir şey kalmadı. Sunucu konusu açarsın reklamını yaparsın geçersin. Ve çoğu kişi eskiden vakit ayırıyordu, şimdi öyle değil. Bazıları iş sahibi oldu giremiyor, girerse sadece sunucu konusu, bazıları eğitime önem veriyor, bazıları oyun oynuyor vs. Yani ne yaparsanız yapın herkesin dediği o eski aktiflik olmayacak. Zaten kim çıkardıysa her ay aynı şeyler eski aktiflik cart curt.

Umarım dikkatle okur ve eleştirirsiniz.

Son düzenleme:

İts_Mata

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

Lorenz#7118

Elmaslar
54
Puanlar
3.970
Yer
İstanbul
Minecraft
Lorenz
2018-2019 yılları geri gelse mükemmel olur

wikingmc

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
7
Puanlar
13.250
Kaç yıldır sessizce takip eder, şöyle bir bakar devam ederim. Eskisi kadar ilgilenmiyorum oyunlar ile, fakat burası her zaman ilgiyi çeken platform olmuştu. Ama o kadar çok toxic, o kadar çok ben bilirimci insan dolmaya başlamış ki, insanlar etkileşime geçmeden önce çekiniyorlar artık. Eleştiriler yapıcı değil gömücü, yorumlar da gerçekten çabalayan insanları yıldıran cinsten artık.. Nasıl çözülür bilemem, ama can sıkıcı bir kitleye ilerliyor..

Lost Vanilla

- Cem- Viva La Vida
Elmaslar
70
Puanlar
2.855
Yer
Lost
Şu nefes almada mesaj sayısı kasan arkadaşlara limit getirilebilir.
Bu gerçekten her forumda gördüğüm bir konu beni rahatsız eden bir şey açıkçası...
Bakınız;
Ekran görüntüsü 2021-12-21 181812.png

JustCiva_

Mutlu olmak istiyorsanız, olun.

Discord:

JustCiva_#0001

Elmaslar
160
Puanlar
950
Discord İzni
Minecraft
JustCiva_
Şu nefes almada mesaj sayısı kasan arkadaşlara limit getirilebilir.
Bu gerçekten her forumda gördüğüm bir konu beni rahatsız eden bir şey açıkçası...
Bakınız;
Eki Görüntüle 193335
Şimdi beni cidden üzmeye başladın. Sunucuna eleştiri yorumu attım diye bu kadar gerilmene gerek yok dostum. Tüm günümü MC-TR içerisinde geçirdiğim için böyle bir durum oluyor. Ek olarak sana hesap verme gibi bir gereksinim duymuyorum.

Leozin

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
1
Puanlar
6.250
Boş bir konu değil sonuçta, saçma sapan konular açarak yapmış olsaydı bunu belki limit getirilirdi ama bence de bir sorun yok ortada yani. Sitedeki üyeler çok fazla aktif değillerse JustCiva_ da onlara göre hareket edecek değil ya.

Lost Vanilla

- Cem- Viva La Vida
Elmaslar
70
Puanlar
2.855
Yer
Lost
Benim örnek olarak gösterdiğim kişiler ile bir problemi yok. @JutCiva_
Yıllardır forumları takip ediyorum. Bu konuya tek bir kişi için yorum yazmadım.
Genelleme olarak gösterdim yorum yazdım.
Arkadaşları doğrudan bu şekilde cevap yazacakları çok güzelde tahmin etmişim :)
2008'i yıllarında beri forum platformlarında takılan bir kişiyim artık ne olur ne olmaz tahminleri yürütebiliyorum.
İnsanlar çok önyargılı yaklaşıyorsun ayrıca @JutCiva_
İleride umarım iyi konumlarda görürüm seni ama bu önyargını kır :)

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı