Sol Reklam
Sağ Reklam

MC-TR MC-TR.COM | 03.12.2021 Genel Bildirgesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Batuhan Yenidogan

oyna.zeromc.net
Site Sahibi

Discord:

Batuhan Yenidogan#6666

Elmaslar
1.651
Puanlar
16.545
Yer
Ankara
mc-tr.com.png

"hep birlikte daha iyiye"
İyi akşamlar sevgili MC-TR.COM üyeleri, ben ******. Uzun yıllar yazar olarak görev yaptığım bu platformda bir o kadar da yönetici olarak görev yaptım, işimi her zaman en iyi şekilde yapmaya çalıştım ve ekip arkadaşlarımın da aynı titizlik ile yapmasını sağladım. Bildiğiniz üzere benden önceki imtiyaz sahibi @Batuhan Yenidogan idi ve artık yerini biz gençlere bıraktı. Bundan sonra görevime asıl site sahibi olan @Hai 'nin kararı ile imtiyaz ve Site Sahibi olarak devam edeceğim. Bu konuyu sizlere açma nedenlerimden bir tanesi bundan sonra site üzerindeki tüm her şeyin sorumluluğunun bana ait olduğunu bilmeniz ve sitenin bundan sonra benim (benden kastım, kuracağımız yönetim) fikirlerim doğrultusunda yönetileceğini bilmenizdir. Konuyu açmamın bir diğer nedeni ise MC-TR.COM'a karşı olan tüm herkesle konuşmak, sorunlarını dinlemek ve bir çözüm üretmektir. Forum üyelerinin hasret kaldığı 2018-2019 yılındaki ortamı ben dahil birçok yetkilimiz özlüyor ve her gün nasıl eski ortamı geri getirebiliriz diye kafa yoruyoruz. Eğer MC-TR.COM'un daha iyi bir yer olmasını istiyorsanız gelin birlikte el ele verelim. Umarım 2022 yılı hepimiz için güzel bir yıl olur. Okuduğunuz için teşekkürler. Kendinize iyi bakın. :)

MC-TR.COM, yetkili ekibi veya benimle şahsi sıkıntıları olan kişiler hiç çekinmeden Discord'dan veya ÖM yolu ile bana ulaşabilirler, sizlerle gerçekten konuşmak ve bir sonuca ulaşmak istiyorum. Bekliyor olacağım. <3

! Konu altına forum hakkındaki düşüncelerinizi, önerilerinizi ve fikirlerinizi güzel bir dil ile yazabilirsiniz.

ElametliKiraz

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

y1ld

Elmaslar
22
Puanlar
13.295
Yer
Sancaktepe
Forumun baştan aşağı revize edilip, çoğu bölümlerde değişiklik yapılması gerekiyor. Artık şu yenileme sürecini bir an önce başlatırsanız, tüm forum üyeleri olarak minnettar kalacağız.

P

Proomp

Ziyaretçi
Fikirlerimizi önemseyecekseniz ne mutlu :)

Destiny

Demir Cevheri Gibiyim

Discord:

cha_chapman

Elmaslar
190
Puanlar
2.330
Yer
İstanbul
Forumda sunucu aramak daha da kolaylaştırılabilir. Altın elmas vb. değil de forumda belirli bir süre aktif olan kişilerin oy kullanabileceği ve sunucuların da buna göre sıralanabileceği bir sistem getirilebilir. Sunucu arayanlar için güzel olacaktır. Bu arada yeni göreviniz hayırlı olsun.

Nuage

Koydum Çalışma Masasını
Yönetici Yardımcısı
Hosting Görevlisi

Discord:

nazmiyigitefe

Elmaslar
54
Puanlar
4.120
Yer
İzmir
Minecraft
NuageDev
Konuda yönetici veya site sahibi mevkisinde hatrı sayılacak bir süre kalan & emek gösteren emektar ve aktif yöneticilere de yer verilebilirmiş. Örneğin staffy2dev, işin iyi yapmış yöneticilerden. Zaten daha üst mevkilere de gelebileceğini düşünüyorum kendisinin, buna ek olarak eklenebilecekler kişiler var. Sizler daha iyi bilirsiniz.

yercekimsiz

sv_gravity 0

Discord:

Libris#7386

Elmaslar
481
Puanlar
7.305
Konuda yönetici veya site sahibi mevkisinde hatrı sayılacak bir süre kalan & emek gösteren emektar ve aktif yöneticilere de yer verilebilirmiş. Örneğin staffy2dev, işin iyi yapmış yöneticilerden. Zaten daha üst mevkilere de gelebileceğini düşünüyorum kendisinin, buna ek olarak eklenebilecekler kişiler var. Sizler daha iyi bilirsiniz.

Şahsen ben de aynı görüşteyim. staffy2dev'in bu konuda oldukça tecrübesi var ve işini oldukça iyi yapıyor. Kendisi ilerleyen vakitlerde daha üst mevkilere gelebilir. Evet, kendisi şu an Yönetici fakat Site Sahibi olabilecek kapasitesi de mevcut. Bunu zaten hala çalışıyor olduğu diğer forumdan da görebiliyoruz.

Bunların dışında ise gerçekten aktif bir yetkili ekibine ihtiyacınız var. Özellikle de yeni içeriklerin yazılabilmesi ve konu olarak forumda açılabilmesi için Yazar Ekibini aktifleştirmeniz çok yararınıza olacaktır. Başarılar dilerim.

Son düzenleme:
K

Kullanıcı 26543

Ziyaretçi
Forumda sunucu aramak daha da kolaylaştırılabilir. Altın elmas vb. değil de forumda belirli bir süre aktif olan kişilerin oy kullanabileceği ve sunucuların da buna göre sıralanabileceği bir sistem getirilebilir. Sunucu arayanlar için güzel olacaktır. Bu arada yeni göreviniz hayırlı olsun.
Önerin için teşekkürler. :) Bununla ilgili çalışmaları hali hazırda sürdürüyoruz lakin fikirlerin varsa detaylı bir şekilde forum destekten veya MC-TR.COM'un Discord sunucusundan bizlere iletebilirsin. Tekrardan teşekkür ederiz.

Konunun asıl amacı eski site sahiplerini veya yöneticileri anmak değil.

Şahsen ben de aynı görüşteyim. staffy2dev'in bu konuda oldukça tecrübesi var ve işini oldukça iyi yapıyor. Kendisi ilerleyen vakitlerde daha üst mevkilere gelebilir. Evet, kendisi şu an Yönetici fakat Site Sahibi olabilecek kapasitesi de mevcut.
Diğer arkadaşımız gibi sana da cevabım aynı olacak. Konunun asıl amacı bu değil, genel bir duyuru atmak.

KafalarMC

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

FurkanBoğar#8286

Elmaslar
20
Puanlar
1.270
Minecraft
GiantFurkii
Umarız eski, tarafsız haline döner forum, insanlar saçma sebeplerden ban yemekten bıktı, bıktık :) Hayırlı olsun kardeşim.​

bynoment

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

Arwale#2906

Elmaslar
45
Puanlar
13.620
Minecraft
Arwalee

Xyria

Eski | Site Yetkilisi & Sosyal Medya Sorumlusu
Emektar

Discord:

Cyclonies#0607

Elmaslar
119
Puanlar
9.150
Yer
İstanbul
Tebrikler Ata yeni görevinde başarılar dilerim ve iyi yerlere geleceğinden eminim :)

Besa

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

Besa#3576

Elmaslar
45
Puanlar
1.480
Eki Görüntüle 192013
İyi akşamlar sevgili MC-TR.COM üyeleri, ben ******. Uzun yıllar yazar olarak görev yaptığım bu platformda bir o kadar da yönetici olarak görev yaptım, işimi her zaman en iyi şekilde yapmaya çalıştım ve ekip arkadaşlarımın da aynı titizlik ile yapmasını sağladım. Bildiğiniz üzere benden önceki imtiyaz sahibi @Batuhan Yenidogan idi ve artık yerini biz gençlere bıraktı. Bundan sonra görevime asıl site sahibi olan @Hai 'nin kararı ile imtiyaz ve Site Sahibi olarak devam edeceğim. Bu konuyu sizlere açma nedenlerimden bir tanesi bundan sonra site üzerindeki tüm her şeyin sorumluluğunun bana ait olduğunu bilmeniz ve sitenin bundan sonra benim (benden kastım, kuracağımız yönetim) fikirlerim doğrultusunda yönetileceğini bilmenizdir. Konuyu açmamın bir diğer nedeni ise MC-TR.COM'a karşı olan tüm herkesle konuşmak, sorunlarını dinlemek ve bir çözüm üretmektir. Forum üyelerinin hasret kaldığı 2018-2019 yılındaki ortamı ben dahil birçok yetkilimiz özlüyor ve her gün nasıl eski ortamı geri getirebiliriz diye kafa yoruyoruz. Eğer MC-TR.COM'un daha iyi bir yer olmasını istiyorsanız gelin birlikte el ele verelim. Umarım 2022 yılı hepimiz için güzel bir yıl olur. Okuduğunuz için teşekkürler. Kendinize iyi bakın. :)

MC-TR.COM, yetkili ekibi veya benimle şahsi sıkıntıları olan kişiler hiç çekinmeden Discord'dan veya ÖM yolu ile bana ulaşabilirler, sizlerle gerçekten konuşmak ve bir sonuca ulaşmak istiyorum. Bekliyor olacağım. <3

! Konu altına forum hakkındaki düşüncelerinizi, önerilerinizi ve fikirlerinizi güzel bir dil ile yazabilirsiniz.
Öncelikle tebrik ederim, gerçekten senin adına sevindim. Güzel bir his olsa gerek :D.

Şimdi Forum hakkındaki düşüncelerime gelecek olursak...

Bence minecraft ile ilgili konular aktif olarak takip edilmeli, paylaşılmalı. Mesela 1.18 çıkmadan önce neredeyse her gün güncellemeler hakkında bilgi paylaşılıyordu. Bu bilgiler burada da paylaşılabilirdi.
**Bu içeriklerin İngilizce olduğunu biliyorum. (Kim çevirmekle uğraşacak diye düşünüyorsanız yazıyorum...)Ancak paylaşılan bu içeriklerin çok ağır bir İngilizcesi yok. Yani kolaylıkla çevrilebilir.

Ayrıca forumun bence bir sunucusu olması gerekiyor. Ben bu konuda hala ısrarcıyım. Evet zor biliyorum ama bunun foruma katkısı çok büyük olacaktır. En azından sizin tarafınızdan bu konuda küçük adımlar atılabilir.

Bir de herhangi bir alanda yapılan başvurular forum üzerinden aktif bir şekilde ilerlemeli. Onaylı satıcı veya başka bir rütbe için form doldurup beklemek biraz sıkıcı daha çok karşı taraf için havada kalıyor diyebilirim. (Kendimden örnek verecek olursam 2 hafta önce sanıyorum onaylı satıcı için başvurup yaptım ve ses çıkmadı.) Bu tür işlemler en azından forum üzerinde ilerletilmesinin her iki taraf içinde kârlı olacağını düşünüyorum.

Bunların dışında bir de forumda hoş karşılamadığım bir durumu dile getireceğim. Paylaştığınız bazı "ödüllü veya bilgilendirme tarzında olan içerikleri" sonradan sildiğinizi fark ettim. Bu yanıltıcı bir durum ortaya çıkarıyor ve ben bu durumla 2 kere karşılaştım.

1. MC-TR' yi neden tercih ediyorsunuz diye bir paylaşım yapılmış ve en iyi cevaba ödül verilebileceği söylenmişti. Daha sonra gönderiyi aradığımda ortadan kayboldu.
2. Yetkililere 4 gb Vds verileceği gibi bir paylaşım yapılmıştı. Daha sonradan bu paylaşım ortadan kaldırıldı.

DÜZENLEME:

Bir de unutmadan söylemek istiyorum ki, satıcıların gönderileri düzenli olarak kontrol edilmeli. Bir satıcıda karşılaştığım için diyorum. Önce ürün ile ilgili resimleri koyup ardından bu resimleri kaldırıp sadece şunu bunu içermektedir şeklinde yazılar ekliyor ve en sonunda kendi discord adresine yönlendiriyor. Bu tür durumlara lütfen dikkat edin. Yani gereksinimleri karşılamış gibi yapıyor ardından konudaki birçok içeriği değiştiriyor.

RebelZone

Yaratık Tuzağı: Çalışıyor

Discord:

RebelZone#6475

Elmaslar
1.692
Puanlar
9.075
Yer
RebelZone#6475
Minecraft
RebelZone
Uzun zamandır forumda yoktum ve öncellikle hayırlı olsun başarılı olacağına eminim. Bence forum eski zevki bana vermiyor sebebi ise biraz daha kurumsallaşma ve eski üyelerin bulunmaması. Umarım eski zevki tekrardan alabilirim ve eski üyelerde geri dönüş yapar.

Pucci

Yay Yok, İskelet Yok
Elmaslar
147
Puanlar
3.025
Yer
Nope
Minecraft
Nope
@Garp seni bayağıdır tanıyorum. İyi mi yönetiyorsun yoksa berbat mı pek anlayamadım. Arkadaşlarımızın hasret kaldığı 2018-2019 yılındaki ortamı yeniden yaşayabilirmiyiz bilmiyorum ancak çok büyük adımlar atılması gerekiyor.

Ve artık reklam konularına değinmek istiyorum. Çoğu sunucu sahibi artık bu durumdan perişan. İnanın ki 10 - 25 tane sabit reklam vermek yerine daha düzgün bir şekilde sunuculara yardım edebilirsiniz. Forumumuzun ana sayfasında toplam 11 tane reklam mevcut. Bu reklamlar cidden can sıkan bir hal aldı. Hatta bir filmde de bu türden bir durumun reklam mevzularını görmüştüm. (Idiocracy - 2006)

Gerisinde ne olur ne biter çok fazla bir bilgim yok ancak forum adaletli bir hal alırsa zaten herkes refaha kavuşmuş demektir. Başarılar dilerim.

filnmden.PNG

UnLegitDGN

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

unlegitdgn

Elmaslar
14
Puanlar
2.045
Yer
Malatya
Minecraft
UnLegitDGN
Hayırlı Olsun Kral Kolay Gelsin Sana
Eki Görüntüle 192013
İyi akşamlar sevgili MC-TR.COM üyeleri, ben Ata Baran BOSTANCI. Beni birçok kişi Garp, Woodie, Protokadna veya Smoker isimleri ile tanıyor. Bazıları ise direkt Ata olarak tanıyor. Uzun yıllar yazar olarak görev yaptığım bu platformda bir o kadar da yönetici olarak görev yaptım, işimi her zaman en iyi şekilde yapmaya çalıştım ve ekip arkadaşlarımın da aynı titizlik ile yapmasını sağladım. Bildiğiniz üzere benden önceki imtiyaz sahibi @Batuhan Yenidogan idi ve artık yerini biz gençlere bıraktı. Bundan sonra görevime asıl site sahibi olan @Hai 'nin kararı ile imtiyaz ve Site Sahibi olarak devam edeceğim. Bu konuyu sizlere açma nedenlerimden bir tanesi bundan sonra site üzerindeki tüm her şeyin sorumluluğunun bana ait olduğunu bilmeniz ve sitenin bundan sonra benim (benden kastım, kuracağımız yönetim) fikirlerim doğrultusunda yönetileceğini bilmenizdir. Konuyu açmamın bir diğer nedeni ise MC-TR.COM'a karşı olan tüm herkesle konuşmak, sorunlarını dinlemek ve bir çözüm üretmektir. Forum üyelerinin hasret kaldığı 2018-2019 yılındaki ortamı ben dahil birçok yetkilimiz özlüyor ve her gün nasıl eski ortamı geri getirebiliriz diye kafa yoruyoruz. Eğer MC-TR.COM'un daha iyi bir yer olmasını istiyorsanız gelin birlikte el ele verelim. Umarım 2022 yılı hepimiz için güzel bir yıl olur. Okuduğunuz için teşekkürler. Kendinize iyi bakın. :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı