Sol Reklam
Sağ Reklam

MC-TR MC-TR.COM | 02.08.2022 Genel Bildirgesi

Wafe

a vida é linda quando você está feliz
Emektar

Discord:

Wafe #3352

Elmaslar
55
Puanlar
13.570
Yer
Bursa
Minecraft
Jarvis
MCTR.png

İyi ve huzurlu günler MC-TR ailesi,
Zorlu, üzücü ve yıpratıcı bir sürecin ardından tekrardan sizlerleyiz, merhabalar. Ağustos ayı içerisinde siz sevgili üyelerimizin kullanımına sunulacak birkaç yeniliği ve bahsetmekte zorunlu olduğumuz birkaç durumdan söz edeceğiz. Son zamanlarda forumdaki olaylardan ve bizlerden beklediğiniz durumların farkındayız. Sizlerin fikirlerine ve forum üzerindeki rahatlığına önem veriyoruz. Umarım saygı ve sevgi içerisinde büyük MC-TR'yi daha kullanılabilir hale getirebiliriz, lafı fazla uzatmadan:

1. Husus: Kara Liste düzenlemeleri & yönetim taraflı bilgilendirme
Forum üzerindeki "Kara Liste" kategorisi sizlerin mağduriyetlerinizi, diğer insanların da mağdur olmamaları için gösterebileceğiniz bir bölümdür. Forumdaki bazı kötü niyetli kişiler bu bölümü karalama yapmak amacıyla veya minicik bir sorunda insanları caydırmak için kullanmaktadır. Yönetim olarak bu tarz konuları fark ediyoruz ve kaldırıyoruz veya reddediyoruz. Bu gibi durumlarda lütfen yönetim üyelerine karşı bir tutum sergilemeyin. Hiçbir yönetim üyesi veya yetkili üyesi haksız işlem, tabiri caiz ise adam kayırma yapmaz. Yönetim ve yetkili üyeleri, konusu açılan kişinin bir yakını, bir dostu veya herhangi bir şeyi değiller. Kara liste ile ilgili değinmek istediğimiz bir diğer konuysa üyelerin yönetime karşı tutumu. Bazı üyeler kendini bilmez şekilde forum yönetimine "yönetim uyuyor, yönetim iz sürüyor" gibi laubali yorumlarda bulunmaktadır. Bu bölüme açılan şikayet & dolandırma konuları, konuyu açan kişi tarafından forum destek üzerinden bize bildirildiği taktirde müdahale edebiliriz.

Kara liste bölümü ile ilgili düzenlemelerimiz için gönüllü forum üyelerinin fikirleri ve yardımlarını yakın bir süreç içerisinde alacağız. Ayrıca bu bölüm ile ilgilenmesi için özel yetkili bölümleri de oluşturulacaktır.

2. Husus: Sunucu Sahibi düzenlemeleri
1 yılı aşkın süredir aktif, yoğun bir şekilde ilgi gören Sunucu Sahibi güncellemesi ile ilgili bazı ufak değişiklikler yapacağız. Bu güncelleme daha MC-TR.COM Discord sunucusu ile bağlantılı olacaktır. Sunucu Sahibi başvurusu yaparken uyulması gereken kriterleri güncelleyerek daha kullanıcı dostu bir sistem hazırlamaya çalışacağız. Ayrıca Sunucu Sahibi üyelerimiz içinse forum üzerinde özel bir bölüm açılarak sunucularını daha düzgün bir şekilde tanıtabileceklerdir. Sunucu Sahibi ile ilgili yetkili ekibimizde özel bir bölüm açılacaktır, tüm geliştirmeler ve düzenlemeler ile bu ekip ilgilenecektir.

3. Husus: Satıcı & Takım düzenlemeleri
Yıllardır forum üzerinde hem üyeler hem satıcılar tarafından çözülemeyen bir sorun olarak görülen satıcı & takımlar ile ilgili iyileştirmeler yapacağız. Satıcı & takımlar için özel sayfalar hazırlanıp, kaynaklar eklentisi ile forum üzerinde ürünlerin daha sağlıklı bir şekilde tanıtılmasına olanak sağlayacağız. Bu ana sorunların dışında satıcılarımızın, takım sahiplerimizin ve üyelerimizin satıcı & takım düzenlemeleri ile ilgili fikrilerini de hayata geçireceğiz ve hayata geçirilen yenilikler sizlere forum üzerinden güncelleme konusuyla iletilecektir. Ayrıca satıcılar & takımlar ile ilgilenmesi içinse yetkili ekibimize özel bir bölüm eklenecektir.

4. Husus: Reklam düzenlemeleri & güncellemeleri
2022 başında sizlere verdiğimiz sözü gecikmeli olsa da tutmak için yola kaldığımız yerden devam ediyoruz. Reklamlardan şikayetçi olan tüm üyelerimiz için zaman zaman geçici çözümler sunmaya çalıştık. Emekli & Emektar güncellemesi, özel üyelikler gibi forum üyelerimizin ücretsiz alabileceği üyelik türleri ile forum reklamlarının önüne geçtik fakat herkesin malumu üzere ülkemizin içerisinde bulunduğu durum ve artan masraflar sebebiyle reklamların forumda olması bizim için elzem. Bu yüzden anlayışlı olmanızı bekliyoruz.

Yeni düzenlemeler ile reklamları minimum düzeye indirip sizler için daha iyi bir ortam sunmayı hedefliyor olacağız, ayrıca sizlerin ücretsiz yararlanabileceği üyelikler ile forumdaki reklamları engelleyebileceksiniz. Ayrıca daha ekonomik reklam paketleri, yeni reklam türleri ve hosting sahiplerimiz içinse reklam paketleri ilerleyen günlerde eklenecektir. Reklam düzenlemeleri ile ilgili fikirlerinizi forum özel mesaj yolu ile bana iletebilirsiniz.

Umarım yeni düzenlemelerimiz ile forum deneyiminizi bir nebze daha geliştirebiliriz. Tüm sorunlarınızı, sıkıntılarınızı çözmek için burada olacağız. Yönetim ve yetkili ekibi olarak huzurlu, mutlu günler dileriz.

KaanCaglar

Demir Cevheri Gibiyim

Discord:

kaancaglar

Elmaslar
139
Puanlar
4.270
Yer
İstanbul - Sakarya
Minecraft
KaanCaglar
MC-TR'nin bütün üyeler için yeni çalışmalar yapmaya başlaması beni mutlu etti umarım daha iyi yerlere ulaşılır.

xdredd

Minecraft Mapper

Discord:

xdredd. / a7a

Elmaslar
258
Puanlar
3.255
Minecraft
atakamisama
iyi çalışmalar dilerim güncelleme ve düzenlemeler yerli yerinde olmuş forumda ki üyeleri de düşünmeniz ayrı bir ayrıcalık

Admin OUa:

Hâlâ Zümrüt Bulamadım!

Discord:

MrMistry#5436

Elmaslar
209
Puanlar
5.505
Yer
Şanlı Urfa - Viranşehir
Minecraft
LifeLesS
Kolay gelsin, Türkiyenin En İyi Forumu olmak kolay değil <3

Sefa.coban65

Zombi Geldi, Beni Yedi

Discord:

zibis2

Elmaslar
80
Puanlar
2.405
Yer
Van
Minecraft
Sefa_cobann65
Savlıcılık belgesi mübarek

Teraofficiql

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

Teraaofficiql

Elmaslar
58
Puanlar
1.220
Yer
Tampere / Finland
Minecraft
Teraofficiql
Konu başlığı darbe bildirgesi gibi olmuş, moderatörler yönetimi ele geçirdi sandım :)

IExlusive

Egemenlik, kayıtsız şartsız ulusundur.
MinePass
Premium
Emektar
Elmaslar
208
Puanlar
14.070
Yer
İzmir

daryelcorran

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
2
Puanlar
85
Yer
istanbul
Türkiyenin En İyi Forumu olmak kolay değil

Son düzenleyen: Moderatör:

OrisLaikaa#1129

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

OrisLaikaa#1129

Elmaslar
0
Puanlar
135
Yer
istanbul

OrisLaikaa#1129

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

OrisLaikaa#1129

Elmaslar
0
Puanlar
135
Yer
istanbul
İyi Çalışmalar

yeqTTe

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

yeqTTe#7777

Elmaslar
6
Puanlar
1.210
Yer
konya
Minecraft
yeqTTi

erscyus

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

erscyus

Elmaslar
76
Puanlar
1.420
Yer
361
Minecraft
erscyus
İyi çalışmalar, kolay gelsin.

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı