Sol Reklam
Sağ Reklam

MC-TR MC-TR.COM | 02.08.2020 Genel Bildirgesi

Batuhan Yenidogan

oyna.zeromc.net
Site Sahibi

Discord:

Batuhan Yenidogan#6666

Elmaslar
1.665
Puanlar
16.545
Yer
Ankara
sIYAH.png

İyi ve huzurlu günler sevgili MC-TR ailesi,
Bugün bazı dertlerinize büyük çözüm sağlayacak ve bizleri, ekip üyelerimizi büyük bir sorunun altından kaldıracak bazı bilgilendirmeleri tüm MC-TR üzerinde konu niteliğinde yapmak istedim ki; hepiniz bunu görün ve haberdar olun. Ya da biz ileride bir işlem uyguladığımızda kanıt olarak bu konuyu rahatlıkla sunabilelim(veya bizden sonra günün birinde gelecek olan yönetim). İçeriğe geçmeden belirtmeliyim ki; sizleri seviyoruz, umarım sizler de bizleri seviyorsunuzdur. :;p

1. Husus: İfşa niteliğinde, dolandırıcılık veya karalama niteliğinde oluşturulan konular(içerikler):

Evet dostlar, bu konular hakkında bizlerin Discord özeli bir hayli kirletilmekte ve hatta bizlere argo, küfür içerikli yazılara kadar gitmekte sorumlu arkadaşlar. Bu konuya bir açıklık getirelim: ''MC-TR platformu üzerine açılan bir ifşa, karalama veya dolandırıcılık konusu sadece Forum Destek kategorisine yapılan bir açıklama ile incelemeye alınır ve en geç 48 saat içerisinde sonuçlandırılır.'' Bu yüzden bizlerin Discord özeline deliler gibi spam yapmanıza veya hakaret yağdırmanıza gerek yok arkadaşlar. Burası bir forum ve forum içerisinde yürütülen çoğu olay ve husus forum içerisinde oluşturulan bir içerik tarafından incelemeye alınmaktadır. Bu tutumumuzu değiştirmeyi düşünmemekteyiz.

2. Husus: Moderasyonlar neden gecikiyor? Forumda Moderatör yok mu?

Arkadaşlar, bu iki sorunun cevabı aslında çok basit. Çünkü birçoğunuz Moderatör Ekibi'ne ilgili içeriği rapor yollamıyorsunuz. Burası günde binlerce mesaj ve yüzlerce konu içeriği ve akışı olan bir platform. Doğal olarak her konuya birer birer kötü bir içerik var mı diye Moderatörlerin bakması bence pek olası değil. Sizce olası ise orasını bilemeyeceğim. Lütfen gördüğünüz müstehcenlik, küfür, hakaret, haksız karalama, saygısızlık içeren tüm mesajları mesaj baloncuğunun sol alt kısmında bulunan Raporla butonundan raporlayın ki, bu ekiplerimize daha hızlı ve kolayca ulaşsın. Bunları da Discord üzerinden halletmeye çalışmayalım lütfen.

Umarım sıkıntılarınızı veya sorunlarınızı biraz olsun hafifletebilmiş ve sizlere daha iyi bir forum deneyimi sunabilme yolunda adımlar izliyorumdur. Sevgilerle, kendinize çok iyi bakın.
-Batuhan Yenidoğan

heavydirtysoul

yorgun
Emektar

Discord:

heavydirtysoul#0021

Elmaslar
733
Puanlar
13.850
Yer
DEMA
Muzdarip olduğumuz dertlerden birinin böylece açıklığa kavuşması çok iyi oldu. Teşekkürler.

EmreSHN

Seven sevdiğiyle güzelleşir.
Emektar

Discord:

EmreSHN#4551

Elmaslar
2.633
Puanlar
18.485
Yer
Ankara
Minecraft
EmreSHN
Herkesin aklına takılan ve bize sürekli özelden yazılan sorulardı. Bunu açığa kavuşturduğun için teşekkür ederiz.

S

sooply

Ziyaretçi
2. Husus: Moderasyonlar neden gecikiyor? Forumda Moderatör yok mu?

Arkadaşlar, bu iki sorunun cevabı aslında çok basit. Çünkü birçoğunuz Moderatör Ekibi'ne ilgili içeriği rapor yollamıyorsunuz. Burası günde binlerce mesaj ve yüzlerce konu içeriği ve akışı olan bir platform. Doğal olarak her konuya birer birer kötü bir içerik var mı diye Moderatörlerin bakması bence pek olası değil. Sizce olası ise orasını bilemeyeceğim. Lütfen gördüğünüz müstehcenlik, küfür, hakaret, haksız karalama, saygısızlık içeren tüm mesajları mesaj baloncuğunun sol alt kısmında bulunan Raporla butonundan raporlayın ki, bu ekiplerimize daha hızlı ve kolayca ulaşsın. Bunları da Discord üzerinden halletmeye çalışmayalım lütfen.

Birçok kişi ifşa konularındaki küfür, argo ve hakaret içeren mesajları raporluyor fakat geç cevap veriliyor. Ben nedenini biliyorum fakat bunu üyelere söylemek ne kadar doğru olur bilemiyorum. Sıkıntı sadece ifşa konularına geç cevap verilmesi. Başka hiçbir şeyden üyelerin şikayetçi olduğunu zannetmiyorum zaten.

Batuhan Yenidogan

oyna.zeromc.net
Site Sahibi

Discord:

Batuhan Yenidogan#6666

Elmaslar
1.665
Puanlar
16.545
Yer
Ankara
Birçok kişi ifşa konularındaki küfür, argo ve hakaret içeren mesajları raporluyor fakat geç cevap veriliyor. Ben nedenini biliyorum fakat bunu üyelere söylemek ne kadar doğru olur bilemiyorum. Sıkıntı sadece ifşa konularına geç cevap verilmesi. Başka hiçbir şeyden üyelerin şikayetçi olduğunu zannetmiyorum zaten.
Yorumları ve kötü içerikleri Raporlarsanız buna geç müdahale asla yapılmaz, yapılamaz. Teşekkür ederim değerli yorumunuz için.

Reynixan

Le cose belle arrivano quando non le cerchi.

Discord:

Reynixan#8044

Elmaslar
725
Puanlar
8.175
Yer
Istanbul
İki büyük sorunu açıklığa kavuşturduğunuz için teşekkürler.​

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Birçok üyenin aklında olan bu iki soruyu cevapladığınız için size çok teşekkür ederiz ;) <3

S

Silinen üye 78915

Ziyaretçi
Güzel bir bildirge olmuş. Yeni iki madde gerçekten gerekliydi.

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı