Sol Reklam
Sağ Reklam

Anı MC-TR 2014 Vay be!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

EmrahCB

Nether Yerlisi
Elmaslar
103
Puanlar
13.470
2014'te Minecraft oyununu oynuyordum, o zamanlar plugin paketleri falan yapıyordum (devam ediyor mu bilmiyorum :;p) ve bende yaptığım paketleri paylaşacak platformları araştırdım ve bunlardan birisi mc-tr.com'du. Siteye kayıt oldum plugin paketi paylaştım vesaire, baktım ki yetkili alımı vardı form falan dolduruyorsun, bende form doldurdum gönderdim. Beni seçtiler ama ne olduğumu hatırlamıyorum :D ama Admin tarzı bir şey idim ve sitenin kurucusuyla da baya aramız iyiydi. Sonra ne oldu onu da hatırlamıyorum oyunu bıraktım herhalde ve burayıda bıraktım :(. MC-TR.COM kurucusu arkadaşım ismini cidden hatırlamıyorum büyük ihtimalle sende hatırlamıyorsun :D. Minecraft'ı hatırlayınca anılarım depreşti. O zamanlar güzel zamanlardı.

Eveeet bu sitenin en ihtiyarlarından bir kaçıyım arkadaşlar.
Umarım bu virüs olayları tamamen geçer. Her şeyin başı SAĞLIK...

Racfourd

Nerelerdesin Be Zümrüt?

Discord:

Racfourd#9717

Elmaslar
278
Puanlar
7.775
Minecraft
Racfourd
Facebook
Racfourd#9717
Twitter
Racfourd#9717
G"Old" bey hoşgeldiniz.

BloodyX

İyi olmaya devam et. ;)
Premium
Emektar
Hosting Görevlisi

Discord:

BloodyX#4069

Elmaslar
1.816
Puanlar
19.975
Yer
Adıyaman
Minecraft
TheGaMeLiFe_HD
Senle bi ara kavga etmiştik :D Hoşgeldin.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

2014 mü? Vay be, bir eski üye daha aramıza geri döndüğüne göre hoş da geldiniz. Umarım forum içerisinde sizi daha çok aktif görürüz ? ☕

EmreSHN

Seven sevdiğiyle güzelleşir.
Emektar

Discord:

EmreSHN#4551

Elmaslar
2.633
Puanlar
18.485
Yer
Ankara
Minecraft
EmreSHN
2014'te Minecraft oyununu oynuyordum, o zamanlar plugin paketleri falan yapıyordum (devam ediyor mu bilmiyorum :;p) ve bende yaptığım paketleri paylaşacak platformları araştırdım ve bunlardan birisi mc-tr.com'du. Siteye kayıt oldum plugin paketi paylaştım vesaire, baktım ki yetkili alımı vardı form falan dolduruyorsun, bende form doldurdum gönderdim. Beni seçtiler ama ne olduğumu hatırlamıyorum :D ama Admin tarzı bir şey idim ve sitenin kurucusuyla da baya aramız iyiydi. Sonra ne oldu onu da hatırlamıyorum oyunu bıraktım herhalde ve burayıda bıraktım :(. MC-TR.COM kurucusu arkadaşım ismini cidden hatırlamıyorum büyük ihtimalle sende hatırlamıyorsun :D. Minecraft'ı hatırlayınca anılarım depreşti. O zamanlar güzel zamanlardı.

Eveeet bu sitenin en ihtiyarlarından bir kaçıyım arkadaşlar.
Umarım bu virüs olayları tamamen geçer. Her şeyin başı SAĞLIK...

Ben de 2019'da katıldım. 2014 piyasası daha iyiydi ama arkadaşlarımdan duyduğuma göre

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı