Sol Reklam

[GLOBAL Premium] SC-Riber.Games / Çapraz platform desteği ve P2W içermeyen, yenilikçi oyun modlarıyla yükselen SON SÜRÜM MiniGames sunucusu!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

SC-Riber

MC.SC-Riber.Games

Discord:

discord.io/sc-riber

Elmaslar
97
Puanlar
6.770
Twitter
@SC_Riber_Games
scgames.gif
scblock.png scüretici.png

"Neden biz?"

Sürekli sıfırlanan, P2W sunucuların ötesine geçerek senelerdir bu sektördeyiz. Sunucunun kapanma riski olmadan son sürüm bir sunucuda oynamanız için kurulduk. Her zaman oyuncuyu düşünen yenilikçi ve modern fikirlerle gelişen ve gelişimine devam eden SC-Riber'ın kendine has sistemlerini deneyerek en iyi sunucunun hangisi olduğuna karar verin.

"Biz daha iyisini yapmadığımız sürece en iyisi bu."

İddialı bir söz değil mi? Hayır, SC-Riber kendine özgü özellikleriyle sunucuda oynarken zevkle zaman geçirebilir ve kendinize ait bir oyun yapısı oluşturup, diğer oyuncularla kıyasıya rekabete girebilirsiniz.​

"Hayal gücünün ötesindeki uyumluluk."

Orijinal oyun yapısını bozmaksızın tek tek profesyoneller tarafından ayarlanan sistemler ile oyunda yeni bir bakış açısı kazan!​

Son düzenleme:

HamzaEser

1881 - 193∞
Hosting Görevlisi

Discord:

müneccim hamza#6628

Elmaslar
229
Puanlar
6.835

Türkiyeye SonSürümü Sevdiren Sunucu...

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

SonCesurlar sunucusu olmasa Türkiye'ye son sürüm sevdası gelmez :(

SC-Riber

MC.SC-Riber.Games

Discord:

discord.io/sc-riber

Elmaslar
97
Puanlar
6.770
Twitter
@SC_Riber_Games

SC-Riber

MC.SC-Riber.Games

Discord:

discord.io/sc-riber

Elmaslar
97
Puanlar
6.770
Twitter
@SC_Riber_Games
Sunucu hakkında yenilikleri internet sitemizden bulabilirsiniz:

SC-Riber

MC.SC-Riber.Games

Discord:

discord.io/sc-riber

Elmaslar
97
Puanlar
6.770
Twitter
@SC_Riber_Games
Sunucu sürümü 1.16.4 olarak güncellendi.

SC-Riber

MC.SC-Riber.Games

Discord:

discord.io/sc-riber

Elmaslar
97
Puanlar
6.770
Twitter
@SC_Riber_Games
Son düzenleme:

Pucci

Yay Yok, İskelet Yok
Elmaslar
147
Puanlar
3.025
Yer
Nope
Minecraft
Nope
Hocam kusura bakmayın ama çok sert bir eleştirme yapacağım.

Öncelikle eski bir sunucusunuz sizi tebrik ediyorum güzel ilerlemişsiniz ancak güven kazanmak için 6 yıl boyunca +5 online ile mi oynadınız? Güven duygusundan bahsetme sebebim launcherı paylaşmanız. Ssunucunuz büyük ihtimal bir ara kapatılmış ve tekrardan açılmış. Açılır açılmaz launcher yaptırmanın nasıl bir güzel yanı var? Hani önce launcher gereken bir özellik söyleyin. Boşu boşuna launcher yapılmış gibi geldi. Hadi craftrise'ı sonoyuncuyu anlıyorum binlerce oyuncusu var çok hile denk gelir falan filan, ancak sizi anlayamıyorum hani +5 online ile launchera başlanması çok garibime gitti.

Birde Sc Smash falan ne? Hani oyun eventi mi? Ekstra mini games mi? Yoksa yakında eklenecek oyunlar mı? Çözemedim.

"Sürekli sıfırlanan" da nedir? İnsanların emeğinin sürekli sıfırlanması size oyuncu kaybettirir. Ne yapmak istediğinizi çok iyi anlıyorum ancak yeni gelen oyunculara ekstradan hediyeler vererekten eşit düzeye neredeyse getirebilirsiniz. Bir de oyunlarınızın logosunu katıp altına kendinizi övecek mesajlar yazmanız ne kadar da mantıklı? Mc-tr de eşsiz sistemler diye kendini öven bir çok sunucunun sistemleri berbat. Hani eğer ki eşsiz sistemler diyorsanız önce sistemleri söyleyin biz ona göre oylayalım.

Her neyse başarılarınızın devamını dilerim, esen kalın.

SC-Riber

MC.SC-Riber.Games

Discord:

discord.io/sc-riber

Elmaslar
97
Puanlar
6.770
Twitter
@SC_Riber_Games
Hocam kusura bakmayın ama çok sert bir eleştirme yapacağım.

Öncelikle eski bir sunucusunuz sizi tebrik ediyorum güzel ilerlemişsiniz ancak güven kazanmak için 6 yıl boyunca +5 online ile mi oynadınız? Güven duygusundan bahsetme sebebim launcherı paylaşmanız. Ssunucunuz büyük ihtimal bir ara kapatılmış ve tekrardan açılmış. Açılır açılmaz launcher yaptırmanın nasıl bir güzel yanı var? Hani önce launcher gereken bir özellik söyleyin. Boşu boşuna launcher yapılmış gibi geldi. Hadi craftrise'ı sonoyuncuyu anlıyorum binlerce oyuncusu var çok hile denk gelir falan filan, ancak sizi anlayamıyorum hani +5 online ile launchera başlanması çok garibime gitti.

Birde Sc Smash falan ne? Hani oyun eventi mi? Ekstra mini games mi? Yoksa yakında eklenecek oyunlar mı? Çözemedim.

"Sürekli sıfırlanan" da nedir? İnsanların emeğinin sürekli sıfırlanması size oyuncu kaybettirir. Ne yapmak istediğinizi çok iyi anlıyorum ancak yeni gelen oyunculara ekstradan hediyeler vererekten eşit düzeye neredeyse getirebilirsiniz. Bir de oyunlarınızın logosunu katıp altına kendinizi övecek mesajlar yazmanız ne kadar da mantıklı? Mc-tr de eşsiz sistemler diye kendini öven bir çok sunucunun sistemleri berbat. Hani eğer ki eşsiz sistemler diyorsanız önce sistemleri söyleyin biz ona göre oylayalım.

Her neyse başarılarınızın devamını dilerim, esen kalın.
Merhaba @Pucci
Makine sorunları sebebiyle bir çok kez barınma zorluğu çektik ve bu sırada bizimde istemediğimiz oyuncu kayıplarımız oldu. Fakat bunun üstesinden gelerek şuan emin adımlarımızla ilerliyoruz.

Sizinde görmüş olduğunuz üzere bu bir başlatıcı. Bir "Client" değil. Yani "SCLauncher" kullanım zorunluluğu bulunmamakta. Bu sadece Minecraft'ında son sürüm bulunmayan veya Optifine indirirken sıkıntı yaşayan oyuncular yapılmış bir başlatıcı.

SCSmash bize ait bir "MiniGames" türüdür. Farkettiyseniz sunucumuz HUB kategorisinde ve konuda MiniGames'lerden bahsediyoruz. Diğer oyun modlarımız konunun en altında yer verilmiştir. Resimlerine tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Sanırım son cümleyi pek iyi okuyamamışsınız. Burada "sürekli sıfırlanan" oyunculara bir atıfta bulunuyoruz. Bizle alakalı bir durum söz konusu değildir.

Son olarak sistemlerimizde, oyun modlarımızın tanıtım sayfalarında açıklanmıştır.
Konuyu tam olarak inceleyemediğinizden kafanızda bu tarz soru işaretlerinin oluşması çok normal. Genelde insanlar Survival veya Skyblock sunucu tanıtımı yaptığı için size HUB sunucu tanımı garip gelmiş olmalı.

Saygılarımla.
SC-Riber Ekibi

Pucci

Yay Yok, İskelet Yok
Elmaslar
147
Puanlar
3.025
Yer
Nope
Minecraft
Nope
Makine sorunları elbette çok fazla oluyor. Her sunucu sahibi bu tadı yaşamıştır elbette ancak emin adımlarınızı biraz daha ciddi atarsanız sizin açınızdan daha hoş görünür.

Kullanım zorunluluğuna değinmemiştim. Sadece launcherın boşuna yapılmış olduğunu söyledim. Launchera uğraşmak yerine emin adımlarınız ile daha da sağlam bir şekilde adım atmanızın daha da makul olacağından bahsetmek isterim.

Konunuz çok fazla kamaştırıcı özelliklere sahip. Bilgilendirme konunuzda ayrıntılı özelliklere çok yer verilmemiş gibi duruyor. Ayrıntılı bilgi verilmemesi çok fazla soru işareti oluşturmuş.

Başarılarınızın devamını dilerim, esenlikle kalın.

'Qaxsis

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

'Qaxsis#4410

Elmaslar
16
Puanlar
345
Yer
Ev
Minecraft
Qaxsis
Başarılar Dilerim, Herşey Hoş Olmuş Elinize Sağlık.

SC-Riber

MC.SC-Riber.Games

Discord:

discord.io/sc-riber

Elmaslar
97
Puanlar
6.770
Twitter
@SC_Riber_Games
Makine sorunları elbette çok fazla oluyor. Her sunucu sahibi bu tadı yaşamıştır elbette ancak emin adımlarınızı biraz daha ciddi atarsanız sizin açınızdan daha hoş görünür.

Kullanım zorunluluğuna değinmemiştim. Sadece launcherın boşuna yapılmış olduğunu söyledim. Launchera uğraşmak yerine emin adımlarınız ile daha da sağlam bir şekilde adım atmanızın daha da makul olacağından bahsetmek isterim.

Konunuz çok fazla kamaştırıcı özelliklere sahip. Bilgilendirme konunuzda ayrıntılı özelliklere çok yer verilmemiş gibi duruyor. Ayrıntılı bilgi verilmemesi çok fazla soru işareti oluşturmuş.

Başarılarınızın devamını dilerim, esenlikle kalın.
Merhaba tekrardan @Pucci
İlk olarak bu işe çoğu kişi gibi Skyblock Kategorisinde tekli sunucu olarak başladık. Fakat yılların geçmesiyle, bizimde büyümemiz gerçeği apaçık ortadaydı.

Sunucumuzu geliştirme aşamasını oyuncularımız ile birlikte yaptık. Artık yaptığımız şeylerin çokluğu gördükten sonra ve daha fazlasını yapmak sadece fazlalık olduğunu düşünerek yeni projelere yelken açtık.

Bu sebeple daha fazla makine donanımına ihtiyaç duyduk. Sunucumuzu bu zamana kadar hep minimum P2W seviyesinde tuttuğumuz içinde çok fazla gelir sağlayamadık. Şuan ise 0 P2W ile yolumuza devam etmekteyiz ve dünyada bir ilk olan zırhlara ve aletlere skin atama özelliğini sunucumuza entegre ettik.

Fazla gelir sağlayamadığımız için ve artan donanım maliyetlerinden sürekli zorluklar çektik. Biz bu işin içerisinde yıllardır varız, nasıl ilerlememiz gerektiğini çok iyi biliyoruz fakat ekonomi zorluklar maalesef ki en büyük tehditi oluşturuyor.

Belirttiğim gibi burası HUB kategorisi ve sunucunun genelinin tanıtıldığı bir bölüm, diğer oyun modlarımız hakkında detaylı bilgi için konunun en altındaki resimlerine tıklayabilirsiniz.

Ek: Konunun en üstünde bulunan WIKI sayesinde, tüm modlarımızın özellikleri hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

resim_2021-10-12_185731.png

Son olarak bize güvenmeniz için sizi çok fazla etkileyememiş olabiliriz. Fakat burada 6 yıldır varız ve bu işi sıkılmadan yapmaya devam ediyoruz. Belki sizi biraz daha etkilemek için Türk Patent tarafından onaylı markamızı tescil ettirebilirim.

resim_2021-10-12_185613.png

Eleştiriniz için teşekkür ederiz. Fakat bizi iyi bir şekilde araştırırsanız, eleştirinizin ne kadar yersiz olduğunu anlayacaksınız.

Saygılarımla, SC-Riber ekibi.

Son düzenleme:

SC-Riber

MC.SC-Riber.Games

Discord:

discord.io/sc-riber

Elmaslar
97
Puanlar
6.770
Twitter
@SC_Riber_Games

SC-Riber

MC.SC-Riber.Games

Discord:

discord.io/sc-riber

Elmaslar
97
Puanlar
6.770
Twitter
@SC_Riber_Games
SonCesurlar

SC-Riber
Sunucu güncelleme notları P17.1

Uzun aradan sonra yeni yama notlarımız ile sizinle beraberiz, yaptığımız değişiklilerden ve gelecek planlarımız hakkında yazılarımız bu konuda!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı