Sol Reklam

42/43 play.reborncraft.pw Öne Çıkan PLAY.REBORNCRAFT.PW | YENİ 1.16.5 SKYBLOCK AÇILDI! (18.02.2022)

RebornCraft

play.RebornCraft.pw
Sunucu Sahibi

Discord:

poyrazoglu

Elmaslar
88
Puanlar
13.920
Minecraft
PoyrazOglu

Efe_

Just do it!
Emektar

Discord:

Efe#9568

Elmaslar
237
Puanlar
5.525
Yer
Kütahya
Güncel diye bildirim attırmak nasıl olur, Poyraz Bey ?

SlashedSkull

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

SlashedSkull#3638

Elmaslar
17
Puanlar
3.820
Minecraft
SlashedSkull
Konu tasarimlariniz ve aktif kitleniz ile harika gorunuyorsunuz. En kisa zamanda ziyaret edecegim.
Iyi gunler dilerim...

RebornCraft

play.RebornCraft.pw
Sunucu Sahibi

Discord:

poyrazoglu

Elmaslar
88
Puanlar
13.920
Minecraft
PoyrazOglu
Konu tasarimlariniz ve aktif kitleniz ile harika gorunuyorsunuz. En kisa zamanda ziyaret edecegim.
Iyi gunler dilerim...
Değerli düşünceleriniz için teşekkürler, sizleri aramızda görmeyi çok isteriz. ?
İyi günler.

L

Lendry

Ziyaretçi
Konu tasarım çok hoş 2312

TorkauL

CAPE NETWORK OYUN HİZMETLERİ
Emektar
Sunucu Sahibi

Discord:

torkaul

Elmaslar
464
Puanlar
15.525
Discord İzni
Minecraft
TorkauL
Bu arada içerik kopyalamak için kopyaladığın sunucuyu beğenmek gerekmiyor, oyuncu sayısı gözüme iyi gelmiştir bunun için yapmışımdır. Sunucunuzda kayda değer herhangi bir özellik bulamadığımdan yorumu yaptım, bunu kıskançlık olarak görüyorsan yeterince konuşmuşuz demektir. ^^ başarılar...
Obiwen haftaya kapını çalacak güzelce ağırla onu tamam mı Ozancığım.

BitterRevenge.

ablan star bebeğim

Discord:

BitterRevenge#3805

Elmaslar
155
Puanlar
9.925
Minecraft
BitterRevenge
Sunucuya birkaç kez girip baktım, gerçekten iyi bir sunucu, başarılar diliyorum.

RebornCraft

play.RebornCraft.pw
Sunucu Sahibi

Discord:

poyrazoglu

Elmaslar
88
Puanlar
13.920
Minecraft
PoyrazOglu
Son düzenleyen: Moderatör:
D

dreddiniz

Ziyaretçi
Çok fazla "Klasik skyblock sunucularından birisi" denilmiş günümüz emek skyblock sunucularının hepsi aynı madem bu kadar fazla eleştirebiliyorsunuz buyrun lütfen diğer sunuculardan farkı olan bir sunucu açın biz de sunucunuza bakalım bilmiyorum her girdiğim sunucu yorumlarında bunlar var ben görmekten bıktım millet bu tarz şeyleri yazmaktan sıkılmadı.

RebornCraft

play.RebornCraft.pw
Sunucu Sahibi

Discord:

poyrazoglu

Elmaslar
88
Puanlar
13.920
Minecraft
PoyrazOglu
Çok fazla "Klasik skyblock sunucularından birisi" denilmiş günümüz emek skyblock sunucularının hepsi aynı madem bu kadar fazla eleştirebiliyorsunuz buyrun lütfen diğer sunuculardan farkı olan bir sunucu açın biz de sunucunuza bakalım bilmiyorum her girdiğim sunucu yorumlarında bunlar var ben görmekten bıktım millet bu tarz şeyleri yazmaktan sıkılmadı.
Bu tarz yorumları pek fazla ciddiye almamak gerek çünkü bu insanlar sunucu açılmadan veya sunucuya girmeden yorum yapıyor, benim için oyuncularımın görüşü önemli forumda yorum kasmak için yorum yapan veya başka bir sunucu sahibinin görüşleri değil. Haklı bir konuya değinmişsiniz ama insanlar böyledir...

Buhari

Software Developer
Yönetici
Emektar
Onaylı Satıcı

Discord:

xBuhari

Elmaslar
1.008
Puanlar
18.150
Discord İzni
Minecraft
xBuhari
Bu tarz yorumları pek fazla ciddiye almamak gerek çünkü bu insanlar sunucu açılmadan veya sunucuya girmeden yorum yapıyor, benim için oyuncularımın görüşü önemli forumda yorum kasmak için yorum yapan veya başka bir sunucu sahibinin görüşleri değil. Haklı bir konuya değinmişsiniz ama insanlar böyledir...
Çok haklı bir söz söylemişsiniz Poyraz Bey. Bu tarz görüşlere sahip olduğunuzu görmek sevindirici.

F

fleco

Ziyaretçi
Artık piyasada adam akıllı bir sunucu gördüm ya gam yemem çok başarılı bir sunucu, hem aktifliği olsun, hem yöneticisinin ilgilenmesi olsun. Başarılar, umarım bu serüveni boşlamazsınız..

RebornCraft

play.RebornCraft.pw
Sunucu Sahibi

Discord:

poyrazoglu

Elmaslar
88
Puanlar
13.920
Minecraft
PoyrazOglu
Artık piyasada adam akıllı bir sunucu gördüm ya gam yemem çok başarılı bir sunucu, hem aktifliği olsun, hem yöneticisinin ilgilenmesi olsun. Başarılar, umarım bu serüveni boşlamazsınız..
Değerli düşünceleriniz için teşekkürler. :melek:

L

LeFearless

Ziyaretçi
Kurucusunu sevmediğim fakat kendisini sevdiğim bir sunucu, başarılar dilerim.

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı