Reklam Mc.RebornCraft.Pw | Minyonlar | Levelli Sistemler | IDDAA | JACKPOT | Kazı Kazan | Mini Oyunlar... 1.8.X-1.15.2 EMEK SKYBLOCK | AÇILDI!

Mamisya

Odunlara Vur Vur Vur!
Vitality
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
45
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol anlayışınız için teşekkürler.

Eki Görüntüle 118446
Eki Görüntüle 118448
Eki Görüntüle 130923
Eki Görüntüle 118450
Eki Görüntüle 118471
/market komutuyla adan da çalışması için işçiler satın alabilirsin, her işçi farklı özelliklere sahipti kimi madenci kimi balıkçı.
Karınını doyurmayı unutma, eğer unutursan çalışmayı bırakır.

Madenci Minyon;
Eki Görüntüle 118690

Balıkçı Minyon;
Eki Görüntüle 118692

Fırınlarına level atlatıp onlara farkı özellikler kazandırabilirsin
Daha hızlı pişirme, çoklu pişirme, pişirmeler için daha az kömür kullanma gibi.

RebornChest
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol anlayışınız için teşekkürler.

Normal chest'in levelli hali! RebornCraft'da item depolamak daha kolay!
(Chest hizala + chest sat özellikleri)

Fırın level atlama ve özelliker menüsü ( menüyü açmak için fırınlara sol tık ile vurmanız yetecektir ) ;
Eki Görüntüle 118693

Hunilerine level atlatıp onlara farklı özellikler kazandıra bilirsin
Daha hızlı item aktarma, huniden huniye ışınlanma, huniyi uzak bağlantı ile cheste bağlama, Eşya ayırıcı gibi özellikler kazandıra bilirsin.

Huni level ve özellikler menüsü( menüyü açmak için hunilere sol tık ile vurmanız yetecektir ) ;
Eki Görüntüle 118694

Levelli Spawner, spawnerlarına level atlamak ayrıyetten herhangi bir özellik eklemez, yani 2 spawner olacağına tek spawner
3 spawner olacağına tek spawner ama merak etme yine 3 spawner koymuşsun gibi mob çıkacak!

Spawnerleriniz iç içe geçirip level atlattırmak için spawnerları üst üste koymanız yetecektir (spawnera sol tık ile vurup açılan menüde bazı istatistikleri görebilirsiniz örneğin spawnerin bu zamana kadar doğurduğu mob sayısı v.s )
Eki Görüntüle 118697

Adanda bitkilerin hızlı büyümesini mi istiyorsun? /is menüsünden ada yükseltmeleri kısmından belirli bir ücret ödeyerek
bitkilerinin daha hızlı büyümesini sağlayabilirsin
Eki Görüntüle 118698

Adanda sınırından memnun değil misin? /is menüsünden ada yükseltmeleri kısmından belirli bir ücret ödeyerek
ada sınırını büyütebilirsin.
Eki Görüntüle 118699

Fps sorunları mı yaşıyorsun? Fpsinin yükselmesi için elimizden geldiğini yaptık /fps komutuyla oyundaki bir çok
animasyonu kapatabilir ve fpsini yükseltebilirsin
Eki Görüntüle 118700

Canın mı sıkıldı /oyun komudu tam da sana göre, minecraftta klasik yılan oyununu ve bir çok oyunu oynamanın zevki bir başka!
Eki Görüntüle 118473

En kolay yoldan para kazanmak istersen /jackpot tam da sana göre!
Herkes ortaya belirli miktarda para koyar ve şanslı olan ortadaki tüm parayı alır!
Jackpot Menü (/jp)
Eki Görüntüle 118701

Jackpot kazanan mesajı;
Eki Görüntüle 118702

Her gün sunucuya giriş yaparak ödüller kazanabilirsin. (/ödül)

Günlük Ödül menüsü;
Eki Görüntüle 118703

Taş jeneratörüne belirli miktarda para verip, jeneratörü güçlendirip içinden çıkan madenlerin oranını artırabilirsin. (/jeneratör)
/Jeneratör menüsü;
Eki Görüntüle 118704

Oyun hesabını discord adresimize bağlayarak discord kasası anahtarı sahibi olabilirsin.
Bu kasadan değerli itemler çıkartabilirsin! /discord

/discord chat mesajı;
Eki Görüntüle 118705
/dc doğrula mesajları;
Eki Görüntüle 118706

Paralarının kaybolmasından mı korkuyorsun? /Banka yazarak paralarını güvende tutabilirsin!
Panka pin menüsü;
Eki Görüntüle 118707

Banka içerik menüsü;
Eki Görüntüle 118708

Farklı yollardan kazı kazan kazanıp, içinden farklı ödüller elde edebilirsin! (günlük ödülden, kasalardan...)
Kazı Kazan (Shift ile eğilip mouseni hareket ettir ve kazı !) ;
Eki Görüntüle 118472

Gerçek hayatta ki gibi minecraftta IDDAA mı oynamak istiyorsun? RebornCraft sunucusunda bu mümkün! /iddaa
Eki Görüntüle 118709

Gönül isterdi ki tüm sistemlerimizin görsellerini buraya koyalım ama böyle bir şey mümkün değil, sistemlerimizin tamamını test etmek ve gözünüzle görmek istersen senide sunucumuza bekleriz.

play.reborncraft.pw
mc.reborncraft.pw
oyna.reborncraft.pw

tasarıma klasik sunuculardan bıkmadın mı? yazıpta, klasik olan sunucunuzda başarılar dilerim.

xPoyraz

play.RebornCraft.pw
Premium
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
34
tasarıma klasik sunuculardan bıkmadın mı? yazıpta, klasik olan sunucunuzda başarılar dilerim.
Teşekkürler, eminim ki bu yorumu sunucumu inceleyip yaptınız. Belirli bir kitleye hitap ettiğimize göre bir şeyleri başarmışızdır diye düşünüyorum.

Mamisya

Odunlara Vur Vur Vur!
Vitality
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
45
Teşekkürler, eminim ki bu yorumu sunucumu inceleyip yaptınız. Belirli bir kitleye hitap ettiğimize göre bir şeyleri başarmışızdır diye düşünüyorum.
Zaten Türkiye minecraft kitlesi böyle, klasik sunucular kitle yakalıyo.
Önrek veriyorum; adamın sunucusunda 40 eklenti var ise 10 tanesini kendileri yazmış.
haritaları kendilerine ait. sistemler harika. böyle bir sunucu tutmuyo, ve 1 ay sonra kapanıyo.
insanlar emek verilmemiş sunucular istiyor. Kusura bakmayın ama ben sunucunuzda gerçek manada bir emek göremedim

xPoyraz

play.RebornCraft.pw
Premium
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
34
Zaten Türkiye minecraft kitlesi böyle, klasik sunucular kitle yakalıyo.
Önrek veriyorum; adamın sunucusunda 40 eklenti var ise 10 tanesini kendileri yazmış.
haritaları kendilerine ait. sistemler harika. böyle bir sunucu tutmuyo, ve 1 ay sonra kapanıyo.
insanlar emek verilmemiş sunucular istiyor. Kusura bakmayın ama ben sunucunuzda gerçek manada bir emek göremedim
Haftalarca uğraşmış olduğumuz paket için bir yorumla "EMEK GÖRMEDİM" deyip tüm emeklerimizi çöpe atmak büyük bir terbiyesizliktir. Eleştirinin de bir adabı vardır diye düşünüyorum. Geri kalan şeylerde haklı olabilirsiniz onlar sizin görüşleriniz saygı duyuyorum ama bahsettiğim olay terbiyesizlik.

Mamisya

Odunlara Vur Vur Vur!
Vitality
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
45
Haftalarca uğraşmış olduğumuz paket için bir yorumla "EMEK GÖRMEDİM" deyip tüm emeklerimizi çöpe atmak büyük bir terbiyesizliktir. Eleştirinin de bir adabı vardır diye düşünüyorum. Geri kalan şeylerde haklı olabilirsiniz onlar sizin görüşleriniz saygı duyuyorum ama bahsettiğim olay terbiyesizlik.
haftalarca mu uğraştınız? sunucunuza geldiğimde spawn haritasını oyuncular kırabiliyordu. kırana ban atıyordunuz bumu emek :)

xPoyraz

play.RebornCraft.pw
Premium
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
34
haftalarca mu uğraştınız? sunucunuza geldiğimde spawn haritasını oyuncular kırabiliyordu. kırana ban atıyordunuz bumu emek :)
Hahaha güldür güldür ekibinde falan mı çalışıyorsunuz? Daha önce sunucumuzda böyle bir şey gerçekleşmedi, sanırım başka sunucularla karıştırdınız, güzel kafanızla güzel hayatınızda başarılar diliyorum hocam. İnsanların emeğiyle dalga geçebilecek kadar komik bir kişiliğe sahipsiniz.

Mamisya

Odunlara Vur Vur Vur!
Vitality
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
45
Hahaha güldür güldür ekibinde falan mı çalışıyorsunuz? Daha önce sunucumuzda böyle bir şey gerçekleşmedi, sanırım başka sunucularla karıştırdınız, güzel kafanızla güzel hayatınızda başarılar diliyorum hocam. İnsanların emeğiyle dalga geçebilecek kadar komik bir kişiliğe sahipsiniz.
Yalan söylemenin manası yok, kendim bizzat kırdım denedim krılıyordu.
Böyle birşey olmamış olsa size iftira atıcak değilim sizi tanımam etmem durduk yerede iftira atıcak değilim o yüzden.

xPoyraz

play.RebornCraft.pw
Premium
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
34
Yalan söylemenin manası yok, kendim bizzat kırdım denedim krılıyordu.
Böyle birşey olmamış olsa size iftira atıcak değilim sizi tanımam etmem durduk yerede iftira atıcak değilim o yüzden.
Bir kez sunucumuz makineyi taşıdığımız da portları kapatmayı unuttuğumuzda grief yemişti, grief atan kişi sadece wgleri silip bırakmıştı, bu olay yaşandığında sunucuyu bakıma alıp wgleri tekrar eski kayıtlardan attık ve sorun çözüldü. Lakin sen gelmiş diyorsun ki "kırana ban atıyordunuz" kırana ban falan atılmadı ve ya oyuncular aşırı çok bir şey kıramadı olay fark edildiği an çözüldü. Sanki bu olay aşırı uzun bir süre olmuş gibi konuşmanız bir hayli garip. Keşke sadece oturduğunuz yerden bloklar kırılıyor wg atmamışsınız bu mu emek yazmak yerine olayların ne olduğunu sorup yanıt alsanız. Tekrar dediğim gibi bir insanın emekleriyle alay geçmek en büyük terbiyesizliktir. Sunucuyu beğenmeyebilirsiniz saygı duyuyorum, herkes sevmek zorunda değil.

RasyonelistBey

Vitality 💎
Premium
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
115
Agresif bir kurucu, umarım oyuncularınıza karşıda böyle değilsinizdir .Sunucu forum içerisinde çok basit kalmış, başarılar.

xPoyraz

play.RebornCraft.pw
Premium
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
34
Agresif bir kurucu, umarım oyuncularınıza karşıda böyle değilsinizdir .Sunucu forum içerisinde çok basit kalmış, başarılar.
Gerçekten yorumları okurken şaşırıyorum, beni tanımadan oyun içinde üslubumu görmeden, reelde beni tanımadan veya herhangi bir platformdan herhangi bir konuşmamız olmadan yukarıda arkadaşla saygı çerçevesi içerisinde tartışmamızı görüp "Agresif bir kurucu" diyebilecek ne hareketimi görmüş olabilirsiniz ki? Saygı çerçevesi içinde insanlar konuşup derdini çözebilir diye düşünüyorum. Emin ol ki oyunculara karşı sinirli konuşsam sunucuda bir oyuncu kalmaz.
Mesajınız otomatik olarak birleştirildi:

1595864178684.png
play.reborncraft.pw 1.8.X - 1.15.2
Mesajınız otomatik olarak birleştirildi:

Ara sıra yaşanılan lag sorunu giderildi, konu tasarımı değiştirildi!
- Sunucu aktif.
play.reborncraft.pw​

Son düzenleme:

Serdar098

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
100
Kanka sunucun çok güzel fakat şunu bil senin sunucun isterse +2 online olsun ama yetkililerin kendin sunucunkaliteli olsun bu yeter oyuncular sana para kazandırır doğru ama kaliten olmadımı o oyuncular bugün olur yarın olmaz!

xPoyraz

play.RebornCraft.pw
Premium
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
34
Kanka sunucun çok güzel fakat şunu bil senin sunucun isterse +2 online olsun ama yetkililerin kendin sunucunkaliteli olsun bu yeter oyuncular sana para kazandırır doğru ama kaliten olmadımı o oyuncular bugün olur yarın olmaz!
Evet!

Beawen

Odunlara Vur Vur Vur!
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
47
gayet klasik bir sunucusunuz epichoppers ve furnaces tarzı şeyleri leak olarak kullanıyorsunuz googlede tek aramada bulunabilen şeyler gelişmiş ve nadir görülen sistemli vs. olarak tanıtıyorsunuz kendinizi ama gayet klasik bir sunucusunuz

Yukarı Alt