Sol Reklam

MC.REALLYCRAFT.COM | SkyBlock (1.8-1.16) ConConCraft (1.16.5)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

frmlans

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
68
Puanlar
13.670
S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Teşekkürler. Evet 2018 den beri hiç kapanmadı. Sunucumuza da bekliyoruz :<3:

Gerçekten size helal olsun. Bugüne kadar 2-3 yıldan beri açık olan sunucuyu hiç görmemiştim ki sunucuya da birazdan muhakkak geleceğim.

frmlans

Elmaslar
68
Puanlar
13.670

AlperenX3

❤️

Discord:

alperentr

Elmaslar
1.271
Puanlar
11.785
Yer
İzmir
Minecraft
Artgum
Konu tasarımı ve haritalar güzel duruyor, ama sistemleriniz bana klasik gibi geldi geliştirilebilir başarılar dilerim <3

frmlans

Elmaslar
68
Puanlar
13.670
Konu tasarımı ve haritalar güzel duruyor, ama sistemleriniz bana klasik gibi geldi geliştirilebilir başarılar dilerim <3
Eleştiriniz için teşekkürler.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

- 0 Stoğu olan 3894 tane market kaldırıldı.
- Havuç görevinin para vermeme problemi düzeltildi.
Önceden yapanlara da paraları verildi.
- Görevler artık tamamlandığında sohbetden de mesaj geliyor.
- Oduncudaki hata düzeltildi.
Bu güncelleme sonucu sürüm: 2.02 olarak ayarlandı
- Bazı hatalar düzeltildi.
- Spawnda uçmaya sebep olan önemli bir hata düzeltildi.
- Çökmelere sebep olması sebebiyle orman, nether ve end'in büyük bir kısmı oluşturuldu.
- Oyuna yeni başlayanlar ve yardıma ihtiyacı olanlar için /yardım güncellendi.
Bu güncelleme sonucu sürüm 2.03 olarak ayarlandı.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

- Eşya kopyalama hatası düzeltildi.
- Rastgele ışınlanma menüsü değiştirildi.
- Rastgele ışınlanmaya en son 3 rastgele lokasyona tekrar ışınlanabilme özelliği eklendi.
Sadece en son lokasyon'a ışınlanabilmek bazen can sıkıcı olabiliyordu. Bu yüzden bu sayıyı 3'e çıkardık.
Bu güncelleme sonucu sürüm 2.04 olarak ayarlandı.

Son düzenleme:

mhakanki

Elmaslar
66
Puanlar
13.430
Yer
Mersin
Minecraft
mhakanki
merhaba. açıkcası sunucuyu çok yetersiz buldum. oyuncuyu sürükleyen bir şey yok. 3-4 dk durdum sıkıldım çıktım..

frmlans

Elmaslar
68
Puanlar
13.670
Öncelikle eleştiriniz için teşekkür ederiz. Sunucuda yaptıklarınızı biraz inceledim ve oyun modunun mantığını anlayamadığınızı çıkardım. Conconcraft hayatta kalma modunun bir başka versiyonudur. Klasiğin dışında arabalar, farklı eşyalar, evler ve arsalar vardır. Amaç en zengin olup en çok ticaret gerçekleştiren olmaktır. Klasik survival da olan claim sistemi bu modda olmaz onların yerine ev ve arsalar vardır. Para kazanma ormanda geçireceğiniz emekle dolu saatlere dayalıdır. Spawner aramak, maden yapmak vs. zengin olmanız ve aktif bir şekilde ticaret yapabilmeniz için gerekli olan unsurlardan bir kaçıdır. Ormana gidebilmek için rastgele ışınlanma npcsisini kullanabilirsiniz (Npc'ye gitmek için /warp orman). Bunların yanı sıra sunucumuzda günlük ve haftalık olmak üzere iki farklı çeşitde görevler vardır. Görevleri yaparakda ciddi oranda para kazanabilirsiniz. Son olarak 30 TL kazanınca ev 500 TL kazanınca arsa almayı unutmayın. Sunucumuzda tekrar sizi görebilmek isteriz. İyi günler. @mhakanki

Crewdex

Clique | 2022
Emektar

Discord:

Crewdex#1868

Elmaslar
574
Puanlar
8.990
Minecraft
Crewdex
Merhaba, forum kuralları gereği sunucu tanıtımınızı yapmak için konunuz da en az 150 kelimelik bir metin bulunması gerekmektedir, gereken şartlar sağlanmaz ise konunuz 48 saat sonrasında arşive taşınacaktır.

Aish

jelibon

Discord:

aish#1905

Elmaslar
299
Puanlar
3.255
Sistemler hoşuma gitti, aynı şekilde konu tasarımıda fakat haritalar klasik gibi.

lwur

rabels oyun hizmetleri
Emekli

Discord:

lwurr

Elmaslar
627
Puanlar
7.285
Yer
Tekirdağ
Minecraft
lwurr
Yılların tasarımı oldu bu artık değiştirme zamanı geldi diye düşünüyorum.

Kerem Anıl

Hiç durmadan ağaç yumrukluyor

Discord:

KeremANL#2185

Elmaslar
49
Puanlar
2.170
Minecraft
exya
Konu tasarımı çok güzel değil sistemlerde bi tık geliştirilebilir onun haricinde güzel

The Warriors

Gökte ne var?
Premium
Emektar

Discord:

Every Night#0502

Elmaslar
477
Puanlar
4.835
Yer
Chereza'Hub
Discord İzni
Minecraft
Rstarks
Eki Görüntüle 174081Eki Görüntüle 174082Eki Görüntüle 174083Eki Görüntüle 174084Eki Görüntüle 174085

ReallyCraft ekibi olarak senide aramızda görmekten memnuniyet duyarız. Sunucumuz 16 mayıs 2017 de kuruldu ve 3 Aralık 2018 den beri kesintisiz bir şekilde hizmete devam ediyor. Her geçen gün kendimizi geliştirmeye çalışıyoruz ve fikirlerinize önem veriyoruz. Sıklıkla sunucumuza güncellemeler getiriyor, elimizden geldiğince aktif tutmaya çalışıyoruz. Aynı zamanda yetkili kadromuzuda büyütüyor aramıza yetenekli, deneyimli ve çalışkan insanları katıyoruz. Bir çok ayrıntısı düşünülmüş özelliklerle sizlere kaliteli bir oyun sunabilmek için çalışmaya devam ediyoruz. Konu içerisinde bahsetmediğimiz sizlerin gelip keşfetmesini istediğimiz bir çok özellik yer alıyor. Bu sebeplerle sizleride sunucumuza bekliyoruz.
Yukarıda da belirttiğimiz gibi önerilerinize çok değer veriyoruz. Mantıklı, oyun yapısını ve düzenini bozmayan, işe yarar önerilerinizi oyuna getirmeye çalışıyoruz. Bizlere göndereceğiniz verebileceğiniz en büyük desteklerden biri.

Oyun Modlarımız: SkyBlock (1.8 1.16) ConConCraft (1.16.5)

Kayıtlar için Web Adresi: www.reallycraft.com
Kopyalanabilir IP: mc.reallycraft.com

minecraft conconraft server
minecraft conconcraft sunucusu
minecraft conconcraft
minecraft 1.16.5 conconcraft
minecraft skyblock server
minecraft skyblock
minecraft skyblock oyna
minecraft emek skyblock
conconcraft sunucusu
conconcraft server
Sunucunuz kontrol edildiğinde başka bir sunucuya yönlendirildiği gözlenmiştir, dolayısıyla konunuz arşive taşınmıştır. Bu işlemin yanlış olduğunu düşünüyorsanız Forum Destek üzerinden bize ulaşın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı