Sol Reklam
Sağ Reklam

MC.NIRVANATR.XYZ [1.8+] - Hayatta Kalma Sunucusu < > Legend Server Is Back! | 23 OCAK ÇARŞAMBA

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

BeyazHayalet

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
3
Puanlar
0
Minecraft
sky_war
efsane geri geliyor desenize bütün sunucularınızda oynadım hepsi mükemmeldi bunada geleceğim diğerlerinden daha farklı ve kaliteli olması dileğiyle <3

TurkiyeNT

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
7
Puanlar
0
*Essentials baştan aşağı düzenlendi; kitler ayarlandı, mesajları türkçeleştirildi!*
Essential'ı nasıl "türkçeleştirdiğinizi" bilmiyorum ama sunucu ve eklentilere gelecek olursak klasik bir survival sunucusunda olan klasik eklentiler. Lonca sisteminden başka yeni bir şey göremiyorum. Kim bilir belki lonca sistemi de bildiğimiz klasik eklentilerdendir?
başarılar.

BeyazHayalet

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
3
Puanlar
0
Minecraft
sky_war
ne zAman açılcak saaat kaçta açılcak

Son düzenleme:

GreyderVEVO

NirvanaTR yakında

Discord:

NirvanaHost.net - Greyder#0902

Elmaslar
13
Puanlar
0
Minecraft
Greyder
Sunucumuzun açılış tarihi 2 Aralık 14.00 olarak güncellenmiştir, sabrınız için teşekkür ederiz ve özür dileriz.
Saldırı denemeleri yapıyoruz ve koruması için güçlendirmeler yapıyoruz!

Eksik sistemlerimizi tamamlıyoruz, her geçen gün sunucumuz gelişecektir! Yeni sistemler eklenecektir!
Yakın zamanda haritalarımız yenilenecektir, özellikle /warp orman :)

Beklediğinize değecek kalitede bir sunucuyuz, zaman geçtikçe daha da değerlenebilecek bir sunucuyuz...
Hiçbir şekilde sunucumuzu kötüleme, karalama amaçlı gönderileri kabul etmiyoruz!

Sunucumuz çoğunlukla oyuncularımızın isteğine göre düzenleniyor, tabii ki oyunu kolaylaştıran sistemlerden uzak durmaya çalışıyoruz.
Sunucumuz ne çok kolay, ne çok zor; orta derece zorlukta, sıkılmadan zaman geçirebileceğiniz bir hayatta kalma sunucusudur.

NirvanaTR Yönetimi
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

https://nirvanatr.xyz/ WEB SİTEMİZ AKTİFTİR, ŞİMDİDEN KAYIT OLABİLİRSİNİZ! Markete VIP ve spawnerlar eklenecektir! Ödeme sistemlerimiz hazır! Geliştirme aşamasındadır sitemiz, eksikleri giderilecektir!

Sitemize giriş yapayamanlar en geç 1 gün içerisinde giriş yapabilirler, DNS yönlendirmesi devam ediyor!

Son düzenleme:

iFireMC

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

İlyas#3745

Elmaslar
3
Puanlar
0
Minecraft
Erich_Krause
Sunucuyu Heyecanla Bekliyorum Açılınca Hemen giriceğim Sunucuya Başarılar Dilerim.:evet:

GreyderVEVO

NirvanaTR yakında

Discord:

Elmaslar
13
Puanlar
0
Minecraft
Greyder
Sunucumuz yeniden ve sıfırdan açılacaktır! Sizlerden özür dileriz, sizleri daha çok emek vermenizi istemedik; sorunsuz, eksiksiz ve tam olarak açılmış bir NirvanaTR sunucusu ile tanıştıracağız!

8 Aralık Cumartesi öğle saatlerinde açılacaktır!
Tüm eksikler giderilecektir, VIP ve diğer item alışverişleri web sitemiz üzerinden sorunsuz bir şekilde aktif olacaktır!
Bugün not aldığımız eksiksikler, sizlerin bize bildirdiği eksik ve sorunlar giderilecektir! Sunucumuz full otomasyon bir sunucu olacaktır, web sitemizden çoğu olayları kullanabileceksiniz!

Oyun içerisindeki gelişmiş sistemlerimizin videoları çekilecektir! 8 ARALIK'TA TEKRARDAN VE SIFIRDAN, SORUNSUZ BİR ŞEKİLDE AKTİF OLACAĞIZ! SORUNSUZ BİR AÇILIŞ YAPACAĞIZ, BİZE GÜVENMENİZİ İSTİYORUZ!

TARİH ERTELENMEYECEKTİR, SUNUCUMUZUN GENELİ HAZIR; EKSİKLER GİDERİLECEK VE YENİ SİSTEMLER EKLENECEK!
Orman değişecektir, oyuncu isteğine göre orman yapılacaktır!

"LEGEND SERVER IS BACK" - NirvanaV4.0
Yönetimi

Kişisel discord hesabım: Greyder#0902 eklerseniz, discord sunucumuzun bağlantı adresini (link) veririm ve sunucumuz ile alakalı önemli gelişmelerden, duyurulardan haberdar olursunuz!

ThePower414141

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

vdwqvdwqvdwq

Elmaslar
1
Puanlar
0
Minecraft
vdwqvdwqvdwqv
Server kapalı :(

Sunucumuz yeniden ve sıfırdan açılacaktır! Sizlerden özür dileriz, sizleri daha çok emek vermenizi istemedik; sorunsuz, eksiksiz ve tam olarak açılmış bir NirvanaTR sunucusu ile tanıştıracağız!

8 Aralık Cumartesi öğle saatlerinde açılacaktır!
Tüm eksikler giderilecektir, VIP ve diğer item alışverişleri web sitemiz üzerinden sorunsuz bir şekilde aktif olacaktır!
Bugün not aldığımız eksiksikler, sizlerin bize bildirdiği eksik ve sorunlar giderilecektir! Sunucumuz full otomasyon bir sunucu olacaktır, web sitemizden çoğu olayları kullanabileceksiniz!

Oyun içerisindeki gelişmiş sistemlerimizin videoları çekilecektir! 8 ARALIK'TA TEKRARDAN VE SIFIRDAN, SORUNSUZ BİR ŞEKİLDE AKTİF OLACAĞIZ! SORUNSUZ BİR AÇILIŞ YAPACAĞIZ, BİZE GÜVENMENİZİ İSTİYORUZ!
TARİH ERTELENMEYECEKTİR, SUNUCUMUZUN GENELİ HAZIR; EKSİKLER GİDERİLECEK VE YENİ SİSTEMLER EKLENECEK!
Orman değişecektir, oyuncu isteğine göre orman yapılacaktır!

"LEGEND SERVER IS BACK" - NirvanaV4.0
Yönetimi

Kişisel discord hesabım: Greyder#0902 eklerseniz, discord sunucumuzun bağlantı adresini (link) veririm ve sunucumuz ile alakalı önemli gelişmelerden, duyurulardan haberdar olursunuz!
Lütfen server tamamlanmadan bir tarih vermeyin heycanlanıp giriyoruz server kapalı çıkıyor :(

Arda | Nights

Zombi Geldi, Beni Yedi

Discord:

! Arda#9572

Elmaslar
140
Puanlar
0
Konu tasarımı güzel başarılar

ilkaybaki

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

LockerTR#4466

Elmaslar
16
Puanlar
13.295
Yer
Türkiye
Merhaba, güzel sunucuya benziyor, discord linkini'de verseydin.

GreyderVEVO

NirvanaTR yakında

Discord:

Elmaslar
13
Puanlar
0
Minecraft
Greyder
Merhaba, güzel sunucuya benziyor, discord linkini'de verseydin.
Konumuzda kabaca yazıyor discord olayı ama neyse, kişisel discord hesabım: Greyder#0902 eklerseniz, ben isteğinizi kabul eder ve sunucumuzun discord adresini veririm -forum kurallar gereği, discord bağlantı adresi vermek yasak-.

YeniNesili

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

Hercules l YeniNesil l #2923

Elmaslar
1
Puanlar
0
Minecraft
Hercules
3 haftadır ertlenen sunucu.. neden böle bişi oldu anlamadım acıldı kapanmış bi ara :( üzdü ama güzel ama pek fazla sanalda durcanı sanmıyorum

Cok Saldırıc yiyceksiniz anlamadında hic durmucak siz kimler oldugunu gayet iyi bilyonuz bu tehdit vs. deyil sevdigim sunucu fakat öle dedim gibi saldırcaklar durmadan

3 Haftadır erteleye erteleye bizi heyecanlandırdınız. Merak ediyorum ne kadar kaliteli? :;p
:D katılıyom

GreyderVEVO

NirvanaTR yakında

Discord:

Elmaslar
13
Puanlar
0
Minecraft
Greyder
NirvanaTR efsanesi, eski NirvanaTR şeklinde açılıyor! EFSANE GERİ DÖNDÜ! 8 ARALIK CUMARTESİ (YARIN) AKTİFİZ!

Discord sunucumuz tekrardan kurulmuştur, yeni discord sunucumuza katılmak için Discord: Greyder#0902 veya Esinti#8312
ekleyip, discord linkini isteyiniz. Detaylı bilgiler sürekli olarak discord adresinden veriliyor.

Sunucu IP adresi: MC.NirvanaTR.xyz
Sunucu WEB sitesi: Nirvanatr.xyz

Son düzenleme:

Buzzcut

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
0
Discord davet alabilir miyim huh?

GreyderVEVO

NirvanaTR yakında

Discord:

Elmaslar
13
Puanlar
0
Minecraft
Greyder
Sunucumuzun IP adresi değişmiştir.

IP 1 : mc.NirvanaTR.xyz
IP 2: oyna.NirvanaTR.xyz
IP 3: 37.123.98.68

Verdiğimiz IP adresleri üzerinden sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
Sunucu açılış saati 15.00 olacaktır! 15.00'da açılışa hazır olun!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı