Konu 28 Şubat 2020 tarihine kadar sabit.

ArifErdoganK

muzcraft.com
Premium
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
30
Puanlar
3.840
Minecraft
mc.muzcraft.com
Sunucu IP Adresi
mc.muzcraft.com
Sunucu Sürümü
1.8 - 1.15
Sunucu Slotu
150
Sunucu Türü
Factions, Skywars
Zorluk Seviyesi
Eğlence
74991
70094

MuzCraft Kopyalanabilir Adresler
Server IP: mc.muzcraft.com
Website:
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol anlayışınız için teşekkürler.

Ekler

Son düzenleyen: Moderatör:

Celil

play.atmacanetwork.com
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
1.522
Puanlar
6.140
Steam
AloneMyth
Discord
Celil#3997
Minecraft
CelilRespawn
Sunucu harika 7,5/10

Roxan

Birisi mi Spawnlandı?
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
10
Puanlar
2.820
Rütbeli hammaddelerdeki buildleri kime yaptırdınız bilmiyorum ama, cidden hakkını vermiş. Nedense çok beğendim hatta sırf daha iyi bakabilmek için az önce sunucuya giriş yaptım.
Hammaddelerdeki buildlerin yanında spawn çok düz kalmış ve minigames için bir lobiye ihtiyacınız var.
Yine de fena değil, başarılar. :21:

ArifErdoganK

muzcraft.com
Premium
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
30
Puanlar
3.840
Minecraft
mc.muzcraft.com
Konu uzun bir aradan sonra taklitlere aldanmamanız için güncellenmiştir. Yaşadığımız sahtekarlık, dolandırıcılık ve emek hırsızlığına karşı 4 Yıldır sürdürlebilirliğimizi korumaktayız. Emekleriniz burada güvendedir. Keyifli oyunlar!

Cylonce

El truco está en hablar menos y demostrar mas.
Onaylı Satıcı
Emekli
Clasy
Premium
En iyi cevaplar
3
Elmaslar
2.109
Puanlar
7.595
Steam
Cylonce
Discord
for.#4828
Minecraft
Cylonce

IP: play.kingfaction.com
Web:
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol anlayışınız için teşekkürler.

İletişim: [email protected]
Sunucuya 1.8 ve 1.12 sürümleri ve arası ile bağlanabilirsiniz.

Yaşadığı tüm ihanetlere ve sahtekarlıklara rağmen 4 yıldır sürdürlebilirliğini koruyan KingFaction 4. Yılında! KingFaction iyi bir oyun deneyimi, adalet, güven ve sürdürlebilirlik sağlamaktadır.
Size kaliteli bir oyun keyfi sunmak için buradayız!
Taklitlere aldanmayın emekleriniz burada güvendedir.

KingFaction .net, .org .co değil .com'dur aslı!

Level nedir yenir mi?
Kurallara uymazsam ban yer miyim?
Rütbe nedir dolar gibi yükselir mi?
Event ve etkinlikler nerede ve ne zaman?
Birlik nasıl kurulur, davet edilir ve diğerleri nasıl yapılır?
Aklında bulunan diğer çoğu soruların cevabına /bilgi komutu ile erişebilirsin.
Sunucuya düzenli olarak eklemeler yapılmaktadır. Sıkılmadan oynayacağın uzun ömürlü bir sunucudur.

Sunucu sahibi, oluşturan ve geliştiricisiyim. Diğer takma isimlerim Timasd777, Sukubugule,Cocumuyo, ve son olarak ArifErdogan'dır. 4 yıllık tecürbe ve destekler ile faction dalında yapamayacağım bir şey yoktur.
Sunucu gelişiminde ve ilham konusunda Ahmet Yusuf'un (Stafix) çok büyük bir desteği olmuştur. Öğrenimi bittiğinde aramıza tekrar dönebilir.

Konumu incelediğiniz için teşekkür ederim.
Taklitlere aldanmayın. Emekleriniz burada güvende!
Konu Tasarımın Harika Senelerdir Oynadığım Sunucu. Özentisi Cok Bilirim Ama Map Size Ait Değil Değiştirirsen Harika olacak.

ArifErdoganK

muzcraft.com
Premium
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
30
Puanlar
3.840
Minecraft
mc.muzcraft.com
Konu Tasarımın Harika Senelerdir Oynadığım Sunucu. Özentisi Cok Bilirim Ama Map Size Ait Değil Değiştirirsen Harika olacak.
Haritamda sadece lapis, rütbe hammadde ve viphammadde'nin yapımında yardım aldım. Diğer tüm yapılar bana ait ve özellikle dağların yapımında çok fazla emek harcadım. Facebook sayfamızda ve youtube paylaşımlarından 1 yıl öncesine inerek KingFaction Pvp ve tanıtım videolarını inceleyerek öğrenebilirsin.

Sunucuma yetkili olmak için sponsorluk teklif eden ve daha sonrasında sponsorluk ve iyilik adı altında 4 yıllık emeğimin, kazancımın üzerine konarak beni bu tür yorumlar ile zor duruma düşürdüğü için dolandırıcı SEDAT TORUK beyazdc.com hosting sahibinin en kısa zamanda TCK cezasını vereceğim. Aslı kingfaction.com'dur. Dolandırıcı SEDAT TORUK'un BeyazDC hostinginden asla oyun sunucusu kiralamanayın. Emek hırsızlarına kazanç sağlatmayın!

ArifErdoganK

muzcraft.com
Premium
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
30
Puanlar
3.840
Minecraft
mc.muzcraft.com
Konu güncellenmiştir.