Süre Bitiş: Sınırsız Süre Bitiş: 02.06.2018
Süre Bitiş: 06.06.2018 Süre Bitiş: 08.06.2018
Süre Bitiş: 13.06.2018 Süre Bitiş: 13.06.2018
Süre Bitiş: 15.06.2018 Süre Bitim: 19.06.2018

【 MC.MINEALIVE.COM 】►| GALAKTIK Skyblock | 1 Günlük VIP Hediye | Özel Açık Arttırma | Otomatik Rütbe | Ada Yükselt | Minigames |◄

goksan

Oyna.RegendNW.Com
11 Şubat 2017
116
21
340
22
Minecraft
Goksanxx
Kaliteli sunucular bir moralimi bozuyor ;) Bir yandan da Türkiye temsili sunucuların ortaya çıkmasına vesile olduğu için gurur duyuyorum. İnşallah Türkiye kendi arasında kalite yarışına girer...
Yakın zamanda girelim ben factiyi falan kaldıracağım oynayan yok 10-11 kişi herkes rpgde galaktik skyblock neymiş bizde el atalım sıkılıyordum.

MineAlive

Agaç Yumruklayıcı
13 Mayıs 2018
14
17
20
Minecraft
MineAlive.com
Kaliteli sunucular bir moralimi bozuyor ;) Bir yandan da Türkiye temsili sunucuların ortaya çıkmasına vesile olduğu için gurur duyuyorum. İnşallah Türkiye kendi arasında kalite yarışına girer...
Değerli yorumun için teşekkür ederiz, tüm yetkili ekibinin sınav haftası olmasına rağmen küçük bir aptallık yapıp sunucuyu açtık fakat her gün yenilikler getirmek için uğraşıyoruz.
Yakın zamanda girelim ben factiyi falan kaldıracağım oynayan yok 10-11 kişi herkes rpgde galaktik skyblock neymiş bizde el atalım sıkılıyordum.
Başarılar.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Güncel +.

Güncel +.

Son düzenleme:

MineAlive

Agaç Yumruklayıcı
13 Mayıs 2018
14
17
20
Minecraft
MineAlive.com
Merhaba, sunucunuza giremiyorum. VPN veya Proxy algıladı diyor lakin, hiç bir vpn programı yok, Çözümünü biliyormusunuz?
Sorununuz üzerinde çalışıyoruz.
Ölümcül şekilde güzel olmuş sunucu helal! Başarılarla :)
Teşekkürler.

Vip sistemi güncellendi, mysql e taşındı ve otomatik vip süresi bitince alınması eklendi.

-/ozelmarket güncellendi.

-/sat guncellendi.

Son düzenleme: