• Merhaba Ziyaretçi, Minecraft Türkiye Topluluk Çalışmaları bölümündeki, çalışmaların gönderilmesi için gereken oy şartları kaldırılmıştır. Bunun yerine artık çalışmalar inceleme kurulumuz tarafından seçilecektir. Ayrıntılı bilgi için hemen buraya tıklayın!
  • Merhaba Ziyaretçi, Sunucu Ödülleri güncellemesi artık aktif! Detaylı bilgi için buraya tıkla!
Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye

Mc.MineAlive.Com ► EMEK VE OP SKYBLOCK ◄ | GLOBAL VIP | Otomatik EVENT | VIP Hediyesi | Yeni Rütbe Sistemi | Geliştirme Menüsü | Kumar |

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

beeboy07

zaman geçiyor, uyan göz.
K. Moderatör
Onaylı Satıcı
4 Temmuz 2016
508
429
1.690
beeboy07
beeboy07 #1737

Kaliteli sunucular bir moralimi bozuyor ;) Bir yandan da Türkiye temsili sunucuların ortaya çıkmasına vesile olduğu için gurur duyuyorum. İnşallah Türkiye kendi arasında kalite yarışına girer...

goksan

Oyna.RegendNW.Com
11 Şubat 2017
169
84
590
Goksanxx

Kaliteli sunucular bir moralimi bozuyor ;) Bir yandan da Türkiye temsili sunucuların ortaya çıkmasına vesile olduğu için gurur duyuyorum. İnşallah Türkiye kendi arasında kalite yarışına girer...
Yakın zamanda girelim ben factiyi falan kaldıracağım oynayan yok 10-11 kişi herkes rpgde galaktik skyblock neymiş bizde el atalım sıkılıyordum.

MineAlive

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
13 Mayıs 2018
11
21
90
_SerifAkkoc_

Değerli yorumun için teşekkür ederiz, tüm yetkili ekibinin sınav haftası olmasına rağmen küçük bir aptallık yapıp sunucuyu açtık fakat her gün yenilikler getirmek için uğraşıyoruz.
Yakın zamanda girelim ben factiyi falan kaldıracağım oynayan yok 10-11 kişi herkes rpgde galaktik skyblock neymiş bizde el atalım sıkılıyordum.
Başarılar.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Güncel +.

Güncel +.

Son düzenleme:

MineAlive

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
13 Mayıs 2018
11
21
90
_SerifAkkoc_

Merhaba, sunucunuza giremiyorum. VPN veya Proxy algıladı diyor lakin, hiç bir vpn programı yok, Çözümünü biliyormusunuz?
Sorununuz üzerinde çalışıyoruz.
Ölümcül şekilde güzel olmuş sunucu helal! Başarılarla :)
Teşekkürler.

Vip sistemi güncellendi, mysql e taşındı ve otomatik vip süresi bitince alınması eklendi.

-/ozelmarket güncellendi.

-/sat guncellendi.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.