Sol Reklam
Sağ Reklam

Mc.EtnaMC.Com ▪Faction'un Nirvanası ▪Batihost Türkiye 10 Ping ▪Eşsiz Sistemler ve Daha Fazlası!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Shami

Çok yakında vizyonda!

Discord:

Shami#9818

Elmaslar
52
Puanlar
1.210
Merhaba, kategori kuralları gereği konunuzda en az 5 adet resim gereklidir. aksi taktirde konunuz arşive alınacaktır, eksikleri tamamlamanız için 24 saat tanıyorum.

lildmr

Elmas Güneş Gibi Parıldıyor

Discord:

ozanlands#7777

Elmaslar
677
Puanlar
8.160
Minecraft
dayioglu
Yeni makineye geçiş yapıldı sunucu aktif!

S

sooply

Ziyaretçi
Her zaman lag sorunları giderilmiş oluyor, sözde mi kandırıyorsunuz insanları? Sunucuya girdim tasarımsal olarak gayet hoş, aynı şekilde mimari açıdan da öyle ama sistematik olarak pek bir şey söyleyemeyeceğim.

lildmr

Discord:

ozanlands#7777

Elmaslar
677
Puanlar
8.160
Minecraft
dayioglu
Her zaman lag sorunları giderilmiş oluyor, sözde mi kandırıyorsunuz insanları? Sunucuya girdim tasarımsal olarak gayet hoş, aynı şekilde mimari açıdan da öyle ama sistematik olarak pek bir şey söyleyemeyeceğim.
Çoğu sunucuda olmayan sistemlerimiz var, ayrıca lagı düzeltmek için bir hafta bakıma aldığımızı, makine değiştirdiğimizi ve optimizasyon satın aldığımızı bilmiyorsun.

S

sooply

Ziyaretçi
Çoğu sunucuda olmayan sistemlerimiz var, ayrıca lagı düzeltmek için bir hafta bakıma aldığımızı, makine değiştirdiğimizi ve optimizasyon satın aldığımızı bilmiyorsun.

Sadece kötü cevaplarıma bakıyorsunuz, özgün olduğunuz bir sistemi söyleyeyim hak vereceğim.

Puncher

Bilmem halla yaşıyorum galiba.

Discord:

asrınn.abakhann#3550

Elmaslar
491
Puanlar
7.065
Merhaba, çoğu zaman lag sorunu çözüldü yazıyorsunuz bunun çözmenin bir yolu var ve çok basit 32GB Ram kullanmak yerine.
16GB Ram kullanın ama İntel İ7 yada Ryzen 7 bir işlemciye geçin daha fazla para ödiceniz 5 10 tl ama emin olun ki daha iyi böylesi yani makine ile alakalı bir sorun yok ortada.

lildmr

Discord:

ozanlands#7777

Elmaslar
677
Puanlar
8.160
Minecraft
dayioglu
Sadece kötü cevaplarıma bakıyorsunuz, özgün olduğunuz bir sistemi söyleyeyim hak vereceğim.
Metin taşı sistemi, ejderha etkinliği, yükseltme + basma sistemi.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Merhaba, çoğu zaman lag sorunu çözüldü yazıyorsunuz bunun çözmenin bir yolu var ve çok basit 32GB Ram kullanmak yerine.
16GB Ram kullanın ama İntel İ7 yada Ryzen 7 bir işlemciye geçin daha fazla para ödiceniz 5 10 tl ama emin olun ki daha iyi böylesi yani makine ile alakalı bir sorun yok ortada.
32 GB Ram kullanmaktan vaz geçtik ve sunucuda şu an herhangi bir problem yok. İşlemcimiz ise İ9 9900K

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Sunucuyu gayet beğendim ancak aylar önce dediğim gibi 1.15 sürümlerine destek getirilse hoş olurdu ;)

S

sooply

Ziyaretçi
Metin taşı sistemi, ejderha etkinliği, yükseltme + basma sistemi.

32 GB Ram kullanmaktan vaz geçtik ve sunucuda şu an herhangi bir problem yok. İşlemcimiz ise İ9 9900K

Metin taşı sistemi çok eskilere dayalı, ejderha etkinliğinin kime ait olduğunu biliyoruz. Yükseltmeyi anlamış değilim.

ByRegular

CubeDesign Service
Premium
Emektar

Discord:

ByRegular#7539

Elmaslar
622
Puanlar
12.060
Yer
Antalya
Minecraft
ByRegular
Başarılı bir sunucuya benziyor. Haritalar bayıldım. Başarılar dilerim.

Cylexus

Fırında Isıttığım İlk Taş

Discord:

Cylexus#0001

Elmaslar
39
Puanlar
1.065
Minecraft
Cylexus
Son bakımdan sonra sunucuya girdiniz mi?

Metin taşı sistemi çok eskilere dayalı, ejderha etkinliğinin kime ait olduğunu biliyoruz. Yükseltmeyi anlamış değilim.
Öncelikle ejderha etkinliği tamamen kendi düşünce yapımız ile en baştan tasarlandı, kesin bir bilgi sahibi olmadığınız konu hakkında kime ait olduğunu biliyoruz vs. söylemlerde bulunmanız hoş değil. Yükseltme ise kazmalarınıza lapis vb. bölgelerden topladığınız itemler ile yükseltip daha üst bir eşyaya sahip olmanızı sağlıyor.

lildmr

Discord:

ozanlands#7777

Elmaslar
677
Puanlar
8.160
Minecraft
dayioglu

KeremWho

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

KeremWho#0782

Elmaslar
106
Puanlar
13.580
Yer
İstanbul (Avrupa)
Minecraft
KeremWho
İçerisinde OP geçen bir şeyin başarılı olabileceğini düşünmüyorum ama başarılar.

Berk

Sr. FrontEnd Developer
Elmaslar
223
Puanlar
13.520
Merhaba, sunucu tanıtımınızda gelişmiş sunucu bilgileri kısmı boş gözükmektedir. Bu bilgileri tamamlamanız için 24 saatiniz mevcuttur. Aksi durumunda konunuz site arşivine taşınacaktır. İyi forumlar dilerim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı