Sol Reklam
Sağ Reklam

|>Martial Craft<| [Faction Sunucu 1.7.X-1.8.X] Boss-Rütbe-Lapis-Kumar-Döviz-Eşya Efsunlama

Nultake

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
8.750
image.png

image.png

┏╋━━━━━━◥◣◆◢◤━━━━━━╋┓
┌──────────────────┐
SUNUCU ÖZELLİKLERİ
└──────────────────┘
♠️ Faction Plugin Paketi
♠️ 3 GB Ram
♠️ İP:185.9.156.202
♠️ Saldırı Koruması
♠️ 4 Çekirdek İşlemci
♠️ 64 Kişilik Sunucu Kapasitesi
┗╋━━━◥◣◆◢◤━━━━━━╋┛

Pr3AMQ.png

☯ Sunucumuzda Küfür,
☯ Hile,
☯ Spam,
☯ Reklam,
☯ Dini, Irki, Milli değerlere hakaret
Yasaklanmıştır.
══════════════════════════════════════
vpzlZR.png

[/Otolapis ac/kapa] yazarak otomatik lapis satmayı etkinleştirebilir veya kapatabilirsiniz.
═════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════
✚ /Döviz Yazarak döviz sistemine başlayabilirsiniz.
(Maymunların bile anlayabileceği örnek: /döviz yazdınız ve döviz kurunun 1.5 olduğunu gördünüz. /döviz yap yazdınız. Ardından Chate yapmak istediğiniz miktarı yazın. 150 yazdınız diyelim. 100 dolarınız oldu. Ertesi gün dövize baktığınızda ise kur miktarının 3 olduğunu gördünüz. /döviz boz yazdıktan sonra chate 150 yazdınız ve dövizinizi 300 den sattınız. Elde ettiğiniz kar 150 olmuş olacak.)
═════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════
✚ /warp kumar yazarak kumarhaneye uğrayabilir ve paranızı orada katlayabilirsiniz.
✚ Lapis kazarken çıkan artı basma itemini kullanarak verimlilik(efficiency) V kazmayı şansınız varsa VII yapabilirsiniz.
✚ Zor Boss'tan düşen artı basma itemini kullanarak Koruma(Protection) V zırhı VI yapabilirsiniz
/ksohsil yazarak şahsınıza özel sohbeti temizleyebilirsiniz.
✚ /rütbe yazarak rütbeler hakkında bilgi alabilir ve rütbe atlayarak rütbenize özel kitlere ve rütbe hammaddenize ulaşabilirsiniz.
═════════════════════════════════════════════════════════
vpzlb6.png

═════════════════════════════════════════════════

4Mm314.png

- QuenZee
- Nultake
- Godoftrol

═════════════════════════════════════════════════
~~ Sunucudan Kareler ~~
image.png

image.png

image.png

image.png

Anthony

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
40
Puanlar
350
Yer
İstanbul
Konu Tasarımınız Daha iyi olabilirdi bazı Map'larınız Alıntı Uğraşıp kendi Buildinizi Yapsaydınız daha iyidi. Yinede sunucu işinde size başarılar dilerim.

Nultake

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
8.750
Konu Tasarımınız Daha iyi olabilirdi bazı Map'larınız Alıntı Uğraşıp kendi Buildinizi Yapsaydınız daha iyidi. Yinede sunucu işinde size başarılar dilerim.
Yorumun İçin Sağol Ancak HİÇ BİR MAP Alıntı Değil Hepsinin Yapım Aşaması Fotoğraflarına Kadar Mevcut. Alıntı Olarak Hangi Mapi Diyorsan Yapım Aşaması Fotoğraflarını Atayım

Anthony

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
40
Puanlar
350
Yer
İstanbul
Yorumun İçin Sağol Ancak HİÇ BİR MAP Alıntı Değil Hepsinin Yapım Aşaması Fotoğraflarına Kadar Mevcut. Alıntı Olarak Hangi Mapi Diyorsan Yapım Aşaması Fotoğraflarını Atayım
image.png

Ben bu map'ın linkini atıyım daha iyi olur belki

Nultake

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
8.750

Anthony

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
40
Puanlar
350
Yer
İstanbul
3q29pO.png

Kimler "sunucu" açıyor @Haru @DeCobray bak gör. "Yaş" kitlesi belli ama elden bir şey gelmez :/ Eleştiriyi yediremeyen bir kişi daha.

Nultake

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
8.750

sen burda Eleştiri Yapmıyorsun İftira Atıyorsun Kanıt Sunucağını iddaa Edip Elinde Kanıt Olmayınca Gidiyorsun

Anthony

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
40
Puanlar
350
Yer
İstanbul

sen burda Eleştiri Yapmıyorsun İftira Atıyorsun Kanıt Sunucağını iddaa Edip Elinde Kanıt Olmayınca Gidiyorsun

http://dosya.co/f57a5tc3y0rz/faction_map_1.7_1.8.rar.html
Virstotal : https://www.virustotal.com/tr/file/...5c566623658f245698e2a093/analysis/1496588516/
Mapın indirme link'i Buda virüs total
Map forumdan kaldırıldığı için direkt indirme linkini veriyorum
.
İnanmıyorsan indirip kendi gözlerinle görürsün. Zaten map çok eski bazı yerleri yok bile :)
Kendinizi daha fazla ezdirmeyin sunucu işinde başarılar.

Kuchiyose

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
0
Gercekten sana acıyorum. Gercekleri çarpıtmaya çalışıp kendini haklı göstermeye çalışmakta oldukça yeteneklisin. Lütfen indirme linkini edindiğin kaynağı bize göster ki herkes haritayı upload edenin zaten ben olduğumu anlasın.

Şimdi tam anlamıyla senin gerçekte ne çeşit bir insan olduğunu insanlara kanıtlamak için yapım aşamasındaki fotoğrafları atıyorum.

WQWn62.jpg

r2YQg7.jpg

aGP55z.jpg

1gjyyA.jpg

Umarım on dakikada haritayı parçalayarak bu resimleri çektiğimi idda edecek kadar kendini alçaltmazsın, çünkü resimleri bilgisayarımda bulup upload atmam zaten 10 dakikamı aldı.

İndirme linkinin bulunması olayına gelince. Arkadaşlar haritayı uzun zaman önce yaptım. Daha sonra arkadaşımın sunucuyu açmasına yardımcı olmak için haritanın indirme linkini paylaştım. Ancak arkadaşım sunucu açma fikrinden vazgeçti. Daha sonra ben sunucu açmaya karar verdim ve tamamen benim elimle yaptığım bu haritayı kullanmaya karar verdim.

Ancak gerçekleri çarpıtıp insanlara iftira atmayı seven böyle kişiler olduğunu tahmin etmemiştim.

Daha fazla kanıt gerekirse gerek yaptığım diğer yapıtları gerek bu yapıtların diğer resimlerini sizlerle paylaşabilirim.

Umarım iftiracı arkadaş tatmin olmuştur ve artık kozasına çekilmeye karar verir.

Anthony

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
40
Puanlar
350
Yer
İstanbul
Gercekten sana acıyorum. Gercekleri çarpıtmaya çalışıp kendini haklı göstermeye çalışmakta oldukça yeteneklisin. Lütfen indirme linkini edindiğin kaynağı bize göster ki herkes haritayı upload edenin zaten ben olduğumu anlasın.

Şimdi tam anlamıyla senin gerçekte ne çeşit bir insan olduğunu insanlara kanıtlamak için yapım aşamasındaki fotoğrafları atıyorum.

WQWn62.jpg

r2YQg7.jpg

aGP55z.jpg

1gjyyA.jpg

Umarım on dakikada haritayı parçalayarak bu resimleri çektiğimi idda edecek kadar kendini alçaltmazsın, çünkü resimleri bilgisayarımda bulup upload atmam zaten 10 dakikamı aldı.

İndirme linkinin bulunması olayına gelince. Arkadaşlar haritayı uzun zaman önce yaptım. Daha sonra arkadaşımın sunucuyu açmasına yardımcı olmak için haritanın indirme linkini paylaştım. Ancak arkadaşım sunucu açma fikrinden vazgeçti. Daha sonra ben sunucu açmaya karar verdim ve tamamen benim elimle yaptığım bu haritayı kullanmaya karar verdim.

Ancak gerçekleri çarpıtıp insanlara iftira atmayı seven böyle kişiler olduğunu tahmin etmemiştim.

Daha fazla kanıt gerekirse gerek yaptığım diğer yapıtları gerek bu yapıtların diğer resimlerini sizlerle paylaşabilirim.

Umarım iftiracı arkadaş tatmin olmuştur ve artık kozasına çekilmeye karar verir.
Öyle olsun bakalım...

Atabeyi

Mekanın Sahibi

Discord:

Атабейи#3632

Elmaslar
58
Puanlar
0
Minecraft
Atabeyi
Facebook
atabeyyi
Twitter
atabeyyi
Bir kere küfür etmek kimsenin hakkı değil. Adam düzgünce konuşuyorken siz sözde ''yetkililerin'' konuşma tarzı çok yanlış. Ban atıyorsunuz üstelik birde ban atarken küfür ediyorsunuz. Onu geçtim bir oyuncuyla lanlı lunlu konuşuyorsunuz. Alıntıysa alıntı, değilse değil. Kimin umrunda. Yapım aşamasında madem görsel çektin, konuya neden koymuyorsun? Haritalarımız alıntı değildir, el emeğidir buyrun kanıtı diyerekten.

Anthony

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
40
Puanlar
350
Yer
İstanbul
Bir kere küfür etmek kimsenin hakkı değil. Adam düzgünce konuşuyorken siz sözde ''yetkililerin'' konuşma tarzı çok yanlış. Ban atıyorsunuz üstelik birde ban atarken küfür ediyorsunuz. Onu geçtim bir oyuncuyla lanlı lunlu konuşuyorsunuz. Alıntıysa alıntı, değilse değil. Kimin umrunda. Yapım aşamasında madem görsel çektin, konuya neden koymuyorsun? Haritalarımız alıntı değildir, el emeğidir buyrun kanıtı diyerekten.
Malesef insanların bakış açısı artık "küfür" den ibaret

Kuchiyose

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
0
Konuyu açan ben değildim ve haliyle arkadaşın yazdığı yorumları görmedim. Muhattabınız diğer arkadaşım olmuş, ki onda yapım aşaması fotoğrafları yoktu. Konudan haberdar olunca zaten buraya görselleri paylaştım. Argo jargon olaylarına gelince, saygılı insanlarla saygılı konuşulur. Arkadaş tartışmak için sunucumuza kadar geldi. Bunun yanında konuşmalarda göreceğin üzere sıradan bir oyuncu bile rahatsız oldu ve küfür etti. Bu noktada arkadaşım da sinirlendi ve küfürlü ban attı bunun için özür diliyorum.

Nultake

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
8.750
Arkadaşlar Şöyle Bir Örnek Vereyim Bir Şarkıcısınız Ve Şarkı Yaptınız (Beat Sözler Tamamiyle Size Ait) Ve Bunu Piyasa Sürüyorsunuz Şarkınız İyi Veya Kötü Bir Kitleye Ulaşıyor. Bu Durumlar İçin Yorumlayıcılar Mevcut (Dergi,Magazin,vs.) Aralarından Biriside Sizin Verdiğiniz Süre Artık Ne Kadarsa (1 hafta 1 yıl 3 ay) Harcadığınız Bu Emeğe Çalıntı Diyor Ve Elinde Hiç Bir Kanıtı Yok Sizin Tutumunuz Ne Olurdu? Madem Bu Kadar Eminsiniz Çalıntı Olduğuna Şarkıyı Dinlemezsiniz İftira Attığınız Sözde Hırsızlarada PRİM Vermezsiniz

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı