• Merhaba Ziyaretçi, Minecraft Türkiye Topluluk Çalışmaları bölümündeki, çalışmaların gönderilmesi için gereken oy şartları kaldırılmıştır. Bunun yerine artık çalışmalar inceleme kurulumuz tarafından seçilecektir. Ayrıntılı bilgi için hemen buraya tıklayın!
  • Merhaba Ziyaretçi, Sunucu Ödülleri güncellemesi artık aktif! Detaylı bilgi için buraya tıkla!
Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye

MakroNetwork >> Yepyeni OpSkyblock Sunucusu | 1.8 - 1.13 | Üstelik Alımlar Aktif !

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Ozngky

MakroNetwork | FetihCraft | Sunucu Sahibi
4 Şubat 2016
65
20
690
Ozngky
Ugrasılmıs bir sunucu hayırlı olsun umarım istediginiz yere gelirsiniz konu tasarımı gelistirilmeli
Çok teşekkür ederiz elimizden geldiğince emek veriyoruz :)
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Sunucu Aktiftir...

Son düzenleme:

Ozngky

4 Şubat 2016
65
20
690
Ozngky
Klasik klasik ve klasik hep aynı özellikler hep aynı tür sunucular farklı birşey yapın hocam herşeyi aynı adakit artık Uhc SkyBlock da bile veriliyor Op sunucuları bırakıp artık Emek SkyBlock a dönsek.​
Bunu bizim oyuncu kitlesine anlatabilsek süper olur biz hardskyblock açıyoruz 1-2 online oluyor mecburen online kitlesi toplayabilmek için opskyblocka yöneliyoruz...

Troy

Yay Yok, İskelet Yok
1 Nisan 2018
307
380
690
Troy
Başarılı Bir Sunucu Gibi Devamını Bekleriz Faction VB :]

Ozngky

4 Şubat 2016
65
20
690
Ozngky
Başarılı Bir Sunucu Gibi Devamını Bekleriz Faction VB :]
Yeterli oyuncu kitlesini toplayabilirsek hub planlarımız var :)

Sunucu aktiftir...

Sunucu Aktiftir...

Son düzenleme:

Ozngky

4 Şubat 2016
65
20
690
Ozngky
Sunucunuz'da Yetkiliniz daddydeathmatch Nickl
oyuncu Spam Atan Birisisine Kufur ediyor
Lutfen Gereginin Yapılmasını Arz Ediyorum Saygılar.. oyuncular'dan Bazıları Bu Sunucu Git Gide Sevmemeye Basladım Demeye Basladı :/ -Skuil Suan Sunucuya Gelmenizi Onemle Rica Ediyorum..
Gereği Yapılacaktır İyi Oyunlar Dileriz...

Ozngky

4 Şubat 2016
65
20
690
Ozngky
Sunucudayım Bekliyorum Saygılar...
Olayın aslı öğrenildi yetkilimize youtuberim 35 k abonem var diyor ve oyalıyor sonra ne hikmetse konuşma sonunda trol diyor her ne kadar küfür etmemesi gereksede böyle bir şey yapması oyun içi ceza gerektirmektedir... Bu arada yetkilide uyarı almıştır. İyi Forumlar !

Son düzenleme:
Elmaslar: KRT_EK
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.