Sol Reklam

MakroNetwork | Yeni Nesil Opskyblock Sunucu | FetihCraft İle Birleştik |

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Saruhan TR

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
8
Puanlar
6.400
Minecraft
BySaruhaN_
Galiba Bir Kaç Plugin Alıntı, Umarım Gelişirsiniz.[DOUBLEPOST=1516442631,1516442593]

MUHAMMETberatKaraman

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
3
Puanlar
0
server hoşuma gitmedi açıkcası.çakmalobi tamaamen forumdan alınmış bunu inkaar etmeye gerek yok.buildler bana tanıdık geldi yinede günahınızı almıyayım.Sunucunuzda faction olmaması ben büyük hayal kırıklığına uğrattı belkide vardı ben görmedim.skyblock taglar prefixler hoşuma gitmedi.başarılarınızın devamını dilerim iyi forumlar.[DOUBLEPOST=1516443224,1516442871][/DOUBLEPOST]server hoşuma gitmedi açıkcası.çakmalobi tamaamen forumdan alınmış bunu inkaar etmeye gerek yok.buildler bana tanıdık geldi yinede günahınızı almıyayım.Sunucunuzda faction olmaması ben büyük hayal kırıklığına uğrattı belkide vardı ben görmedim.skyblock taglar prefixler hoşuma gitmedi.başarılarınızın devamını dilerim iyi forumlar.

Ozngky

Fırında Isıttığım İlk Taş
Yumiyan

Discord:

Ozngky

Elmaslar
47
Puanlar
13.520
Yer
Yumiyan Kasabası
Minecraft
Ozngky
Dediğiniz olsun ne diyim başarılar ama türkçe yapın herşeyi böyle olmaz bir tavrınız olsun hub serverler karsısında
Teşekkür ederim sizede başarılar dilerim...
server hoşuma gitmedi açıkcası.çakmalobi tamaamen forumdan alınmış bunu inkaar etmeye gerek yok.buildler bana tanıdık geldi yinede günahınızı almıyayım.Sunucunuzda faction olmaması ben büyük hayal kırıklığına uğrattı belkide vardı ben görmedim.skyblock taglar prefixler hoşuma gitmedi.başarılarınızın devamını dilerim iyi forumlar.[DOUBLEPOST=1516443224,1516442871][/DOUBLEPOST]server hoşuma gitmedi açıkcası.çakmalobi tamaamen forumdan alınmış bunu inkaar etmeye gerek yok.buildler bana tanıdık geldi yinede günahınızı almıyayım.Sunucunuzda faction olmaması ben büyük hayal kırıklığına uğrattı belkide vardı ben görmedim.skyblock taglar prefixler hoşuma gitmedi.başarılarınızın devamını dilerim iyi forumlar.
Efendim kararınıza saygı duyuyorum iyi kötü her eleştriye açığız ve evet faction sunucusu eklemedik Taglar düzeltildi saygılarımızla...[DOUBLEPOST=1516443983][/DOUBLEPOST]
Galiba Bir Kaç Plugin Alıntı, Umarım Gelişirsiniz.[DOUBLEPOST=1516442631,1516442593]
Alıntıdan kastınız featherboard vs ise hayır alıntı değil biz ücretle aldık Teşekkür ederiz :)

MUHAMMETberatKaraman

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
3
Puanlar
0
Teşekkür ederim sizede başarılar dilerim...

Efendim kararınıza saygı duyuyorum iyi kötü her eleştriye açığız ve evet faction sunucusu eklemedik Taglar düzeltildi saygılarımızla...[DOUBLEPOST=1516443983][/DOUBLEPOST]
Alıntıdan kastınız featherboard vs ise hayır alıntı değil biz ücretle aldık Teşekkür ederiz :)
iyi oyunlar iyi forumlar faction kurmanızı tavsiye ederim fazla zor birşey değil.

Ozngky

Yumiyan

Discord:

Ozngky

Elmaslar
47
Puanlar
13.520
Yer
Yumiyan Kasabası
Minecraft
Ozngky
iyi oyunlar iyi forumlar faction kurmanızı tavsiye ederim fazla zor birşey değil.
Elimde paket var kurmakta sorun yok ancak benim faction ile aram yok eski bir mazim var o yüzden ancak tavsiyenizi dikkate alacağım Berat Bey Saygılarımla :)

WaterSoon

Sınavda tüm kitaptan sorumlusunuz.
Elmaslar
146
Puanlar
13.570
Yer
Trabzon
Sunucu buildleri keşke kötü de olsa siz yapmalıydınız. Alıbtı kullanmamalısınız.

Ozngky

Yumiyan

Discord:

Ozngky

Elmaslar
47
Puanlar
13.520
Yer
Yumiyan Kasabası
Minecraft
Ozngky
Sunucu buildleri keşke kötü de olsa siz yapmalıydınız. Alıbtı kullanmamalısınız.
Alıntı derken dostum buildleri satın aldık ve başka hiçbir yerde kullanılmıyor çünkü aldığımız sunucu kapatıldı sadece çakmalobi buildi alıntı onuda değiştiriyoruz...

Omer4600

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
3
Puanlar
0
.[DOUBLEPOST=1516487926,1516487753][/DOUBLEPOST]
Alıntı derken dostum buildleri satın aldık ve başka hiçbir yerde kullanılmıyor çünkü aldığımız sunucu kapatıldı sadece çakmalobi buildi alıntı onuda değiştiriyoruz...

Dilerseniz Size Butun Paketlerinizin Maplerini Atabilirim Mapler Suanda İnternette ÜCRETSİZ indirmeleri mevcuttur.
Ayrıca Plugınleriniz Yabancı Plugın Paketlerini Tükçeleştirip Kullanılmıştır.
Amacım serveri Kötülemek Değil Sadece Sizi Düzeltmektir.

Ozngky

Yumiyan

Discord:

Ozngky

Elmaslar
47
Puanlar
13.520
Yer
Yumiyan Kasabası
Minecraft
Ozngky
.[DOUBLEPOST=1516487926,1516487753][/DOUBLEPOST]

Dilerseniz Size Butun Paketlerinizin Maplerini Atabilirim Mapler Suanda İnternette ÜCRETSİZ indirmeleri mevcuttur.
Ayrıca Plugınleriniz Yabancı Plugın Paketlerini Tükçeleştirip Kullanılmıştır.
Amacım serveri Kötülemek Değil Sadece Sizi Düzeltmektir.
Dostum şuanda kendi yaptığımız opskyblock paketine geçtik malum insanlar yeniliklere açık olmadığı için ve İngilizce ile araları olmadığı için sunucuyu Türkçe yapmamızı istediler bizde sadece opskyblock sunucusunu yaptık diğer oyunlarıda zamanla biz yapacağız...

Son düzenleme:

Depth

Zombi Geldi, Beni Yedi
Elmaslar
107
Puanlar
13.820
Keşke haritalar alıntı olmasaydı.

patrick2dev

ölü.
Elmaslar
733
Puanlar
8.305
Dostum beni iyi dinle;
Eğer minecraft sunucusunu açarken bir oyun türü düşünmediysen direk hub yaptıysan,
Çok para harcarsın benim sana önerim budur eğer bu konuyu önceden açsaydın,
CraftWeb almasaydın direkt batihost'tan MakroNW.Bati.Host Alsaydın Senin için ve paran için uygun olurdu,
Gidip CraftWeb'e 150TL verene kadar batihost'tam MakroNW.Bati.Host alsaydın 10TL olurdu ,
Senin yaptığın çok fazla akıl karı değil,
Mesela benim serverim 10TL plugin paketi , 10TL , 25TL 2 gb server 50 TL'ye bu işi bitirirdin,
Ben bu serverde 185TL kazandım .
Ginede sana kolay gelsin.

Ozngky

Yumiyan

Discord:

Ozngky

Elmaslar
47
Puanlar
13.520
Yer
Yumiyan Kasabası
Minecraft
Ozngky
Dostum beni iyi dinle;
Eğer minecraft sunucusunu açarken bir oyun türü düşünmediysen direk hub yaptıysan,
Çok para harcarsın benim sana önerim budur eğer bu konuyu önceden açsaydın,
CraftWeb almasaydın direkt batihost'tan MakroNW.Bati.Host Alsaydın Senin için ve paran için uygun olurdu,
Gidip CraftWeb'e 150TL verene kadar batihost'tam MakroNW.Bati.Host alsaydın 10TL olurdu ,
Senin yaptığın çok fazla akıl karı değil,
Mesela benim serverim 10TL plugin paketi , 10TL , 25TL 2 gb server 50 TL'ye bu işi bitirirdin,
Ben bu serverde 185TL kazandım .
Ginede sana kolay gelsin.
Dostum sunucu 3 yıldır var craftwebi ben geçen yıl aldım ve sunucudan toplamda 3200 tl kazanmışım sadece ininal ile :)

patrick2dev

ölü.
Elmaslar
733
Puanlar
8.305
Kolay gelsin server güzel.

Ozngky

Yumiyan

Discord:

Ozngky

Elmaslar
47
Puanlar
13.520
Yer
Yumiyan Kasabası
Minecraft
Ozngky
Sunucumuz OpSkyblock olarak aktiftir ilerleyen zamanlarda hub sunucu olarak yer almaya devam edeceğiz iyi oyunlar...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı