Sol Reklam
Sağ Reklam

Çözüldü Mağaza plugini

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Boz_Turk

NoMercyMC
Elmaslar
36
Puanlar
13.270
Yer
İstanbul
Beyler ben bağzı sunuculardaki bir plugini size sormak istiyorum pluginde tabela ile edit vb alabiliyoruz bunu SignShop la yapabiliriz fakat Nomercymc gibi farklı bir ekonomi ile nasıl yapabiliriz ? ve Nomercymc tabela ile vip satarken vip i aldıgımızda enderchest olarak veriyo bu enderchest i açınca vip geliyor bu nasıl yapılıyor bu pluginlerin adı nedir soylerseniz sevinirim :)

BattleDragon14

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
1
Puanlar
0
Tam NomerycMC'de mi gördün diyecektim yazmışsın zaten. :) Onlar kendi pluginlerini kodladılar diye biliyorum. Ama skript ile de yapılabilir.

Boz_Turk

NoMercyMC
Elmaslar
36
Puanlar
13.270
Yer
İstanbul
Tam NomerycMC'de mi gördün diyecektim yazmışsın zaten. :) Onlar kendi pluginlerini kodladılar diye biliyorum. Ama skript ile de yapılabilir.
şuan chest ile alım olaylarını hallettim skript ile yaptım vip zero ya bağladım tabela satışını araştırıyorum fakat ayrı olarak ontime plugini yukledim rank atladıktan sonra vipzero nun vip i bitince orn oyuncu uye rütbesinden tecuye olsa bile vip bitince uye ye donuyoru -_-

shad

the temple of the king

Discord:

emrenos#5027

Elmaslar
1.441
Puanlar
17.290
Minecraft
emrearik
NoMerycMC kendi eklentilerini kendileri yapıyor. Mesela GroupManager'le para sistemini kendileri birleştirip belirlenmiş bir paraya kadar gelince grubun değişiyor gibi eklentileri birleştirip kullanıyorlar.

BloodyX

İyi olmaya devam et. ;)
Premium
Emektar
Hosting Görevlisi

Discord:

BloodyX#4069

Elmaslar
1.818
Puanlar
19.975
Yer
Adıyaman
Minecraft
TheGaMeLiFe_HD
NoMerycMC kendi eklentilerini kendileri yapıyor. Mesela GroupManager'le para sistemini kendileri birleştirip belirlenmiş bir paraya kadar gelince grubun değişiyor gibi eklentileri birleştirip kullanıyorlar.
ooo reyis hoşgeldin be :)

Boz_Turk

NoMercyMC
Elmaslar
36
Puanlar
13.270
Yer
İstanbul

TheWie

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
0
Puanlar
0
Dostum Dedigini tam olarak anlamadım ama Büyük ihtimal dedigin şey Skript ile yapılıyor
Ve Birşey daha Eklemek istiyorum Chestcommand ile .

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı