Sol Reklam
Sağ Reklam

MafiaLand WebGame scriptimin gelişmiş hali yayında

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Dark06149

Demir Cevheri Gibiyim

Discord:

ByDark#9384

Elmaslar
66
Puanlar
6.420
Minecraft
yok
MafiaLand sitemin eski versiyonu yenilemeye karar verdim eskisine yoğun ilgi için teşekkür ederim bazı arkadaşların yorumunuda dikkate alarak güzel bir site çıkartmaya karar verdim daha birçok alanı yapım aşamasında lakin önden sizinde fikrinizi almak istedim nasıl gidiyor diye

sitemin canlı demosunuda paylaşacağım fakat konuyu görsel açıdan zengin tutmak istediğim için birkaç fotoğraf koyacağım.

5.png

6.png

7.png

8.png

OYUN İÇİ GÖRSELLER

1.png

2.png

3.png

4.png

Üst taraftaki koyu arkaplan üzeri yaşil yazılı olan yerde kişilerin reklam vermesi ve 60 dakika boyunca oyunda duran kişinin payday ödülü aldığındaki mesajı birde sayısal loto sonuçlarının yapıldığı yerdir.

Sitemin Canlı Demosu :

Buda Eski mafialand tanıtım konumun linki:

Ekler

• 5.png
    5.png
    1,4 MB · Görünt.: 61
L

Lendry

Ziyaretçi
Görsellere bakarak güzel bir iş çıkarmışsın. Yeni versiyonunu dört gözle bekliyorum. Mafia 2 nin yeri bende ayrı en çok zevk alarak oynadığım oyunlardan birisi. <3

Dark06149

Demir Cevheri Gibiyim

Discord:

ByDark#9384

Elmaslar
66
Puanlar
6.420
Minecraft
yok
Görsellere bakarak güzel bir iş çıkarmışsın. Yeni versiyonunu dört gözle bekliyorum. Mafia 2 nin yeri bende ayrı en çok zevk alarak oynadığım oyunlardan birisi. <3
teşekkür ederim en kısa zamanda çıkartacağım.

Rahmi Can Yılmaz

Koruma 1, Keskinlik 3

Discord:

kashiandwazaki

Elmaslar
667
Puanlar
15.425
Yer
BURSA
Minecraft
iRahmiCan
Güzel bir tasarıma benziyor özellikle Giriş-Kayıt kısımları çok hoş başarılar dilerim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı