Sol Reklam
Sağ Reklam

Madalya vermeme derdiniz ne ?

MelihElkoca

Altın Benim Yeni Sevgilim
Elmaslar
303
Puanlar
14.070
Bildiğiniz üzere Forum tarafından üyelere foruma karşı verdiği çaba ve ilgiye karşılık ödül olarak ''Madalya'' veriliyor. Aranız da beni tanıyan veya tanımayanlar elbet ki mevcuttur. Bugün ben size derdimi anlatayım. Umarım konu kaldırılmaz çünkü bu başlık Tartışma bölümü altında olacaktır. Arkadaşlar yaklaşık 1.5 Senedir üye olduğum ve son bir kaç aydır da aktifliğimi aşırı arttırdığım bu platform da son 3 gündür madalya isteği atıyorum. Forum yetkilileri tarafından 3 konumda reddedildi.
Şimdi gelin sizlerle hangi madalyalara başvurduğumu ve hakedip haketmediğimi tartışalım.

Aktif Forum Üyesi
Forumdan çıkmayan canlı gönülden mesaj atan üyelerimize verilir. - Bugün ki başvurduğum madalya ''Aktif Forum Üyesi '' 'idi. Aylardır ortalama günlük forumda geçirdiğim zaman zarfı 3 - 4 saat. Her gün atılan mesajlar kısmı var '' Bugün En Çok Mesaj '' atanlar kısmı genel de forumda seri bir şekilde ilerlemek için boş mesajlar atarlar sunucu konularına örneğin ; AbcDe Faction Sunucusu tanıtımı , yorumlar : Efsanevi server , fakat sunucu tanıtımına bakılmadı bile mesaj atan bir kötü forum üyesidir. Benim attığım her mesaj forum üyeleriyle ilişkimi iyi arttıracak , yardımcı olacak , destek ve teşvik edici yorumlardır. Canı gönülden mesaj atıyorum kısaca diyebilirim forum yetkilimizin de kastettiği gibi bu yüzden bu madalyayı hakettiğimi düşünüyorum ve sizin düşüncelerinizi bekliyorum.

Diğer bir istediğim madalyaya geçicek olursak.

Kahve düşkünü
Forumumuzun muhabbet yeri olan konu dışı & rastgele bölümünde sürekli aktif olan ve muhabbet eden üyelerimize verilir. - Bu istediğim madalya '' Kahve Düşkünü '' idi. Son 1 haftadır bu bölümle içli dışlı olduğum gerçekten tüm saf duygularımı aktararak açtığım konulara rağmen nasıl olur da bu rütbe verilmiyor anlamıyorum açıkçası '' konu dışı & rastgele ve Tanışma & Tartışma & Muhabbet '' bölümlerini aynı yer olduğunu gördüğüm için ben bu madalyayı istedim. Bakılırsa zaten son mesajlar da açılan konular benim tarafımdan ve gerçekten aktif olduğum halde bu madalyalar neye göre veriliyor anlamıyorum değerli forum yetkilileri.

Xerath

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
1
Puanlar
0
Belirli bir kriter yok yani örneğin şu bölümde şu kadar konu açtın ya da mesaj atanlara madalya veriliyor gibi. İlk madalya için haksız olabilirsin çünkü bir yetkili profiline girdiğinde senin ne kadar süre aktif olduğunu görebildiğini söylemişti ama böyle bir şey var mı, yok mu bende tam olarak bilmiyorum. Bu forumda madalya ya da unvan her neyse, almak gerçekten bir hayli zor şartları rahat karşılasa bile yetersiz buluyorlar, belki yeni üye olarak görünebilirim fakat bu ilk hesabım değil tabii ki, gereksiz yasaklamalardan dolayı hesap değiştirmek zorunda kalıyorum. Ayrıca dün yetkili başvuruları açıkken başvuru yaptım, direk konum silindi. Konuyu açmadığımı düşündüğüm için bugün tekrar başvuru yaptım, yine silindi. En azından hangi sebeple silindiğini açıklayıp konuyu kilitlerdi. Ama işte dediğim gibi, bu forumda hangi yetkili hangi kriterle hak etmediği yerde nasıl yetki, madalya alıyor anlamıyorum.

Lütfen bu konunun silinmemesini ben de dahil istemiyoruz, işinize gelmeyince konuyu silmek pekte hoş davranış olmaz, daha doğrusu size hiç yakıştıramam. Melih seninle özel konuşmak istiyorum, mümkünse özelden discord adresini yazarsan sevinirim.

Bu arada, yönetim ekibine buradan selamlar! (İyi bir selam değil bu aksine düşmanlık totemi)[DOUBLEPOST=1517844320,1517844176][/DOUBLEPOST]deneme (test)

MelihElkoca

Elmaslar
303
Puanlar
14.070
Yeni veya eski bir üye olman kimsenin düşüncesini etkilememesi gerek. Önemli olan düşünceni belirtmek ve sen en güzel şekilde belirtmişsin değerli yorumun için teşekkür ediyorum.

FurkanÖzcan

Emekli Ekip Lideri.
Emektar

Discord:

FurkanÖzcan#6347

Elmaslar
1.264
Puanlar
16.180
Yer
İstanbul
Yönetim ekibi madalyaları belirli bir süre içerisinde bizlere veriyor,yani siz başvuru yaptınız diyelim başvurduğunuz madaya bölümünde denetim altında oluyorsunuz ve bu denetim 2-3 hafta sürüyor ve size madalya verilip verilmediği konu üzerinden cevap ile bildiriliyor

Onun dışında size madalya verilmediyse yönetim ekibinde uygun görülmemiş olabilir ve tekrardan başvurduğunuz madalya bölümüne yoğunlaşabilirsiniz ve tekrardan Forum Destek bölümüne konu açarak madalyanızı isteyebilirsiniz.

Benim düşüncem size özel bir şekilde madalya verilmemezlik yapılmamış ki yapılamaz zaten kişiye özel davranılmıyor.

Kendimde gideyim ben başvuru yaptım yaklaşık bir kaç hafta sonra madalyam verildi o yönetimin o günki veya o zamanki yoğunluğuna bağlı olduğunu düşünüyorum.

Yani kısacası zaten madalyaya uygun davranışlar ve hareketler yaptıysanız, o madalya size verilecektir.

İyi forumlar.

MelihElkoca

Elmaslar
303
Puanlar
14.070
Yönetim ekibi madalyaları belirli bir süre içerisinde bizlere veriyor,yani siz başvuru yaptınız diyelim başvurduğunuz madaya bölümünde denetim altında oluyorsunuz ve bu denetim 2-3 hafta sürüyor ve size madalya verilip verilmediği konu üzerinden cevap ile bildiriliyor

Onun dışında size madalya verilmediyse yönetim ekibinde uygun görülmemiş olabilir ve tekrardan başvurduğunuz madalya bölümüne yoğunlaşabilirsiniz ve tekrardan Forum Destek bölümüne konu açarak madalyanızı isteyebilirsiniz.

Benim düşüncem size özel bir şekilde madalya verilmemezlik yapılmamış ki yapılamaz zaten kişiye özel davranılmıyor.

Kendimde gideyim ben başvuru yaptım yaklaşık bir kaç hafta sonra madalyam verildi o yönetimin o günki veya o zamanki yoğunluğuna bağlı olduğunu düşünüyorum.

Yani kısacası zaten madalyaya uygun davranışlar hareketler yaptıysanız, o madalya size verilecektir.

İyi forumlar.
Değerli yorumun için çok teşekkür ediyorum elbet ki ben de senin gibi düşünüyorum. Bana yapılan davranış denetime alınmak değil. Konumu açtıktan 2 dakika sonra reddediliyor.

samoi

one is glad to be of service
Emekli

Discord:

mudlusamoi#5646

Elmaslar
1.383
Puanlar
19.760
Yer
Bursa
Minecraft
smt287
Arkadaşlar madalya hak edilen bir şeydir. İstenilen bir şey olsaydı zaten şu an herkes madalyalar ile forumda gezerdi. Gözümüze çarpan veya uygun gördüğümüz kişilere zaten madalyalarını veriyoruz. Günlük anlık çevirimiçi sayısı 100'ü geçen bir forumda herkesi takip etmemiz zor o yüzden madalyaların dağıtılmasında bir aksama var bunu yönetim ekibide biliyor ancak bu şekilde madalya talep ederek madalya alamazsınız.

FurkanÖzcan

Emekli Ekip Lideri.
Emektar

Discord:

FurkanÖzcan#6347

Elmaslar
1.264
Puanlar
16.180
Yer
İstanbul
Değerli yorumun için çok teşekkür ediyorum elbet ki ben de senin gibi düşünüyorum. Bana yapılan davranış denetime alınmak değil. Konumu açtıktan 2 dakika sonra reddediliyor.

O madalya hakkında çok fazla konu açtıysanız ve ısrarla o madalya hakkında yoğunlaştıysanız reddedilmesi normal birşey.

MelihElkoca

Elmaslar
303
Puanlar
14.070
Arkadaşlar madalya hak edilen bir şeydir. İstenilen bir şey olsaydı zaten şu an herkes madalyalar ile forumda gezerdi. Gözümüze çarpan veya uygun gördüğümüz kişilere zaten madalyalarını veriyoruz. Günlük anlık çevirimiçi sayısı 100'ü geçen bir forumda herkesi takip etmemiz zor o yüzden madalyaların dağıtılmasında bir aksama var bunu yönetim ekibide biliyor ancak bu şekilde madalya talep ederek madalya alamazsınız.
Açıklaman için çok teşekkür ediyorum. İlgilenmen açıkçası beni mutlu etti fakat kastetmek istediğim direk baştan sağma reddedilip geçiliyor mu ? Onu anlayamadım çünkü gerçekten hakettiğimi düşünmesem zaten derim daha zamanı değil. Üyelerin o kadar emeği varken ben kimim fakat bir sebepte belirtilmeyip geçilmesi zoruma gidiyor.

samoi

one is glad to be of service
Emekli

Discord:

mudlusamoi#5646

Elmaslar
1.383
Puanlar
19.760
Yer
Bursa
Minecraft
smt287
Açıklaman için çok teşekkür ediyorum. İlgilenmen açıkçası beni mutlu etti fakat kastetmek istediğim direk baştan sağma reddedilip geçiliyor mu ? Onu anlayamadım çünkü gerçekten hakettiğimi düşünmesem zaten derim daha zamanı değil. Üyelerin o kadar emeği varken ben kimim fakat bir sebepte belirtilmeyip geçilmesi zoruma gidiyor.
Dediğim gibi madalya talep etmek yerine gerçekten bunu hak ettiğinizi bize gösterseniz yetkililerimizin gözüne çarpar ve bize bildirirler. Açtığın konunun direk reddedilmesi ise bu tür konuların gerçekten fazla olmaya başlamasından kaynaklı. Son zamanlarda hak etmeden madalaya almak için konu açan çok kişi olduğu için böyle bir şeye başvuruyoruz. Umarım anlayışla karşılarsınız. İyi forumlar. Konuyu uzatıp gereksiz mesaj yazmak istemiyorum herhangi bir sorununuz olursa Forum Destek bunun için uygundur :)

MelihElkoca

Elmaslar
303
Puanlar
14.070
Dediğim gibi madalya talep etmek yerine gerçekten bunu hak ettiğinizi bize gösterseniz yetkililerimizin gözüne çarpar ve bize bildirirler. Açtığın konunun direk reddedilmesi ise bu tür konuların gerçekten fazla olmaya başlamasından kaynaklı. Son zamanlarda hak etmeden madalaya almak için konu açan çok kişi olduğu için böyle bir şeye başvuruyoruz. Umarım anlayışla karşılarsınız. İyi forumlar. Konuyu uzatıp gereksiz mesaj yazmak istemiyorum herhangi bir sorununuz olursa Forum Destek bunun için uygundur :)
Bu açıklama kafi , çok teşekkür ediyorum ilginiz için iyi forumlar dilerim. <3

FurkanÖzcan

Emekli Ekip Lideri.
Emektar

Discord:

FurkanÖzcan#6347

Elmaslar
1.264
Puanlar
16.180
Yer
İstanbul
Konu başarılı bir şekilde kilit, @smt287 ellerinizden öper :)

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı