Sol Reklam
Sağ Reklam

Ma Homie Kayn | Rhaast Versiyon

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

MedetYldrk

Fırında Isıttığım İlk Taş
Elmaslar
22
Puanlar
0
3 dakika süren bu videonun yapımında çok emek vardır. Bir göz atıp düşüncelerinizi söylerseniz beni çok mutlu edersiniz. Eğer videoyu beğenirseniz ve kanala abone olursanız çok sevinirim!

Puding Bey

Elimi tutan yoktu emanetime tutundum.
Elmaslar
710
Puanlar
15.120
Yer
Suriye
Güzel video olmuş ancak arka plan müziklerini iyi seçmelisin. Bende lol oynuyom bu arada :)

MedetYldrk

Elmaslar
22
Puanlar
0
Güzel video olmuş ancak arka plan müziklerini iyi seçmelisin. Bende lol oynuyom bu arada :)
Genelde eğlenceli müzikler seçiyorum. Tek atma montajı yerine troll montaj yapmayı daha çok seviyorum. Eğer beğendiysen kanala abone olup videoyu beğenerek bana destek olabilirsin <3

Puding Bey

Elimi tutan yoktu emanetime tutundum.
Elmaslar
710
Puanlar
15.120
Yer
Suriye
Genelde eğlenceli müzikler seçiyorum. Tek atma montajı yerine troll montaj yapmayı daha çok seviyorum. Eğer beğendiysen kanala abone olup videoyu beğenerek bana destek olabilirsin <3
O zaman sup oluyom sana xd

MedetYldrk

Elmaslar
22
Puanlar
0

Ballewow

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
14
Puanlar
0
Çok fazla yakınlaştırmışsın ve bazı yerler aşırı gereksiz olmuş. Kendini dahada geliştirmen gerekiyor video editi için. Yabancı youtube kanalların'nda video editi öğreten güzel insanlar mevcut.

MedetYldrk

Elmaslar
22
Puanlar
0
Çok fazla yakınlaştırmışsın ve bazı yerler aşırı gereksiz olmuş. Kendini dahada geliştirmen gerekiyor video editi için. Yabancı youtube kanalların'nda video editi öğreten güzel insanlar mevcut.
Lol montajında en fazla ne yapmamı bekliyosun ki? Sinematik de yapıyorum montaj içerisinde. Diğer videolarda mevcut. Bu videoda sadece introsunda sinematik yaptım.

Ballewow

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
14
Puanlar
0
Lol montajında en fazla ne yapmamı bekliyosun ki? Sinematik de yapıyorum montaj içerisinde. Diğer videolarda mevcut. Bu videoda sadece introsunda sinematik yaptım.
Bazı yerlerde aşırı şekilde yakınlaştırmışsın ve bu gözü rahatsız ediyor ve pardon videonun %60 yakınlaştırmadan ibaret :/

MedetYldrk

Elmaslar
22
Puanlar
0
Bazı yerlerde aşırı şekilde yakınlaştırmışsın ve bu gözü rahatsız ediyor ve pardon videonun %60 yakınlaştırmadan ibaret :/
Diğer videoda dikkate alıcağım. Teşekkürler.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı