• Satacaklarınız kategorisi güncellemesi.
    Ticaret alanlarında adil, sistematik ve düzenli bir satış ortamının hakim olması adına takım ve satıcıların uyum sağlaması gereken kategori kuralları yürürlüğe koyulmuştur. 17.05.2021 tarihi itibariyle yönetim ekibi ve satış yetkisine sahip üyeler bu kurallar kapsamında faaliyet göstereceklerdir. Kurallara buradan ulaşabilirsiniz.
  • MC-TR.COM YouTube Kanalı Açılmıştır!
    Merhaba Ziyaretçi! MC-TR.COM olarak geçtiğimiz günlerde YouTube kanalımızı açtık ve ilk videomuzu sizler için yayınladık. İlerleyen günlerde büyüyen ekibimiz ve yeni video içeriklerimiz ile karşınızda olacağız. YouTube kanalımıza herkesi bekliyoruz!

Ürün Tanıtımı M & A | Myles (Survival Haritası) - Blokların asaleti! Efektif, detaylandırılmış, uyumlu renkler! Yalnızca 50₺

M(and)A

Koydum Çalışma Masasını
M & A
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
367
Puanlar
1.735
Discord İzni
Discord
Melowdy#0163
M & A - Survival Spawn
Blokların asaleti! Efektif, detaylandırılmış, uygun renkler!

manda1.png

Gelin biraz da görselleri inceleyelim. İnanılmaz...

image0.png

image2.png
2020-12-24_18.57.42.png

2020-12-24_03.21.23.png

2020-12-24_18.57.59.png

2020-12-24_03.20.29.png

2020-12-24_03.21.04.png

manda3.png

Hayatta kalma sunucularında kalıplaşmış ışınlanma noktaları haritaya dahil. Bunların haricinde müşteri isteği doğrultusunda ufak tefek ışınlanma noktaları yapılabilir.

Diğer ürünlerimize göz atmayı unutmayın!
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol anlayışınız için teşekkürler.

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol anlayışınız için teşekkürler.
-
-
-
-

<3 Nykseus#2002

Son düzenleme:

MRVODK4

Fırında Isıttığım İlk Taş
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
70
Puanlar
520
Minecraft
Discord
Thoujin#9545
Gayet hoş, bol yapılı ucuz bir survival spawnı olmuş.
Ellerinize sağlık, iyi satışlar.

ercan_java

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Yasaklandı
En iyi cevaplar
2
Elmaslar
74
Puanlar
550
Minecraft
geçen gün başka ekip sunmuştu sanki bu haritayı. elinize sağlık

M(and)A

Koydum Çalışma Masasını
M & A
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
367
Puanlar
1.735
Discord İzni
Discord
Melowdy#0163
geçen gün başka ekip sunmuştu sanki bu haritayı. elinize sağlık
Çok kısa süreli evet, haritayı yapan kişi ekibimize tekrardan katıldı. Konu karşı takım tarafından kapatıldıktan sonra tarafımızca açıldı.
Gayet hoş, bol yapılı ucuz bir survival spawnı olmuş.
Ellerinize sağlık, iyi satışlar.
Teşekkürler <3

ogbeta

Fırında Isıttığım İlk Taş
Ses Düzenleyici
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
55
Puanlar
730
Minecraft
Gayet güzel bir düzenleme olmuş. Harita gayet güzel duruyor!

LinLord_

dcmarketim.net | Discord'a dair her şey!
DCMARKETİM
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
184
Puanlar
820
Yer
İstanbul
Minecraft
Discord
LinLord🍷dcmarketim#9974
Konudaki "İnanılmaz" kavramına katılıyorum, diğer ürünlere kıyasla gayet kaliteli ve ekonomik olmuş, başarılar.

Anathory

M & A | Tasarımdan animasyona her türden hizmet!
M & A
En iyi cevaplar
1
Elmaslar
1.333
Puanlar
7.530
Discord
Anathory#8248
Konudaki "İnanılmaz" kavramına katılıyorum, diğer ürünlere kıyasla gayet kaliteli ve ekonomik olmuş, başarılar.
Yorumunuzun bir kısmı için teşekkür ediyorum fakat diğer ürünlerimizle yaptığınız kıyaslamadan hiç hoşlanmadım.

Öncelikle şimdiye dek beğenilmedik bir ürünümüz olmadı, ayrıca gene şu ana dek hep ürünlerimizin hak ettikleri fiyatların altına satıldığı yorumunu aldık; tabii bu yorumları bizi tercih eden müşterilerimiz yaptı. Dilerseniz M&A kalitesini bir kere deneyip sonrasında daha köklü yorum yapabilirsiniz, iyi günler :)

Tema

tm
Yasaklandı
En iyi cevaplar
39
Elmaslar
671
Puanlar
3.460
Minecraft
Discord
Tema#0047
Haritaya gerçekten emek verilmiş survival sunucuları için en ideali diyebilirim elinize sağlık.

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı