Sol Reklam
Sağ Reklam

M&A | Minecraft Türkiye'de ilk! Minecraft özgün sunucu tanıtım videoları. FurkanÖzcan farkıyla..

Nexy

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Emektar

Discord:

Nexy#4847

Elmaslar
222
Puanlar
7.170
Minecraft
Neksi
Bu işe verdiğin emek apaçık ortada. Umarım emeğinin karşılığını aliyorsundur. Vidyo vidyo

Dagon

Here we go again..

Discord:

dagon#7828

Elmaslar
1.147
Puanlar
16.070
Öncelikle eline sağlık, şarkıları daha güzel seçebilirsin bence daha sonra ise ip vs. yazarkenki fontu değiştirebilirsin. Genel olarak güzel ama videoların hepsine aynı keyframe ayarı verilmiş biraz daha farklı olabilir. Genel olarak güzel devam et!

FurkanÖzcan

Emekli Ekip Lideri.
Emektar

Discord:

FurkanÖzcan#6347

Elmaslar
1.264
Puanlar
16.180
Yer
İstanbul
Öncelikle eline sağlık, şarkıları daha güzel seçebilirsin bence daha sonra ise ip vs. yazarkenki fontu değiştirebilirsin. Genel olarak güzel ama videoların hepsine aynı keyframe ayarı verilmiş biraz daha farklı olabilir. Genel olarak güzel devam et!
Bu aralar fx üzerinde uğraşıyorum. (Alevli efektler vs) Bu yüzden yeni bir video siparişi alamadım. Hergün arkada programı açarak kendimi geliştirmeye veya ne gibi kendime özgü bir şeyler yapabilirim diye düşünüyorum. Yakında indirim ve yeni videoları paylaşacağım. Beklemede kalın.

Sanke

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

Sanke#5233

Elmaslar
42
Puanlar
0
Çok geliştirmen gerekiyor, bu arada önemli olan ilk olmak değil kaliteli olmak.Kolay gelsin

FurkanÖzcan

Emekli Ekip Lideri.
Emektar

Discord:

FurkanÖzcan#6347

Elmaslar
1.264
Puanlar
16.180
Yer
İstanbul
Çok geliştirmen gerekiyor, bu arada önemli olan ilk olmak değil kaliteli olmak.Kolay gelsin
Piyasanın en iyisiyim diye bir cümle kullanmadım. Bu videoları yapanların çoğu yabancılardır. Türklerden birkaç kişi yapıyor iyi bir şekilde. Ayrıca forumda ilk olduğundan dolayı Minecraft Türkiye'de ilk! başlığını yazdım. Üstte yazdığım yorumlar doğrultusunda zaten kendimi geliştirdiğimi ve daha iyi işler ortaya çıkaracağımı söylemiştim. Gün geçtikçe kaliteli işler yapacağımdan eminim.

Sanke

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

Sanke#5233

Elmaslar
42
Puanlar
0
Piyasanın en iyisiyim diye bir cümle kullanmadım. Bu videoları yapanların çoğu yabancılardır. Türklerden birkaç kişi yapıyor iyi bir şekilde. Bu yüzden forumda ilk yazdım. Üstte yazdığım yorumlar doğrultusunda zaten kendimi geliştirdiğimi ve daha iyi işler ortaya çıkaracağımı söylemiştim. Gün geçtikçe kaliteli işler yapacağımdan eminim.
Gelişmen dileğiyle dostum.Yolun açık olsun :D

SYN_T3SL4

If you can't handle it you will win nothing !

Discord:

Halil#4439

Elmaslar
911
Puanlar
19.300
Yer
Aydın / Kuşadası
Minecraft
SYN_T3SL4
Büyük ihtimalle "Sunucumuz için çalışıyoruz." imajı yaratmak isteyenlerin bolca faydalanacağı, faydalanmak isteyeceği bir hizmet haline gelecek. Başarılar....

ChiaX

xo xo Gossip Girl

Discord:

ChiaX#6271

Elmaslar
363
Puanlar
7.625
Yer
London, UK
Discord İzni
Minecraft
ChiaX
Çok güzel şeyler başarıyorsun, umudun hep yüksek ve alçak gönüllülüğü kendine temenni edinmişsin.
Daha ne olsun? Seviliyorsun! :<3: <3

Tuvox

Fırında Isıttığım İlk Taş

Discord:

yunus#6119

Elmaslar
27
Puanlar
0
Yer
Samsun
Minecraft
Tuvox
Turkiyede Cok Gelisemesin Yurt Dısına Gitmelisin Islerin Cok Guzel Tebrik Ederim.

EnesAktas

Çıktığın yerden, ben iniyordum.
Elmaslar
723
Puanlar
6.075
Yer
İstanbul
Minecraft
Wolpenax
Evet, gayet güzel bir proje ve fikir. Böyle bir şey var olduğunu biliyordum. Aslında şu yönden biliyordum. Sunucuları tanıtan kişiler olur ya onlarda böyle geçişler yapıyorlar. Oradan biliyorum bir ara bende böyle bir şey denemiştim yarıda bıraktım çünkü o zamanlar yoğundum .d Başarılar dilerim sizlere. Kolay gelsin.

AlperenX3

❤️

Discord:

alperentr

Elmaslar
1.271
Puanlar
11.785
Yer
İzmir
Minecraft
Artgum
güzele benziyor başarılar :evet:

Rahim Q.

Dürüstlük pahalı bir mülktür, ucuz kişide bulunmaz

Discord:

rahimqbv

Elmaslar
259
Puanlar
14.340
Yer
Azerbaycan
Minecraft
RahimQBV
Facebook
Rahim Qubadov
Twitter
RahimQBV
Seni çok yakından tanımasamda, gerçekten işini profesyonel yapıyorsun.Sana bu yolda başarılar dilerim.

ErenRHN

Fırında Isıttığım İlk Taş

Discord:

Kaptan Mosey#8426

Elmaslar
57
Puanlar
3.870
Minecraft
ErenRHN
Emek verilen video tanıtımlar, zaten başka yapanı da tanımıyorum alacaksanız yine en iyi tercih M&A'dır.

Frozinq

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

Frozinq#1309

Elmaslar
35
Puanlar
910
Minecraft
Frozinq
tanıtım videolarını izledim gerçekten biraz şarkılara özen versen çok iyi olacak

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı