Sol Reklam
Sağ Reklam

M & A | Harley (by Ulas) - Eşsiz kodlama, 0 lag! Banwave, oyun içi ayar & uyarı, kayıt ve daha pek çok özelliği ile Anticheat eklentisi!

AlperenX3

❤️

Discord:

alperentr

Elmaslar
1.271
Puanlar
11.785
Yer
İzmir
Minecraft
Artgum
Gerçekten güzel bir eklentiye benziyor. :evet:

Frostie

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

Frostie#6644

Elmaslar
30
Puanlar
0
Yer
İstanbul
Minecraft
FrostiePVE
Gerçekten artık yabancıların yapmış olduğu sıradan anticheatlere gerek kalmamış. Minecraft Türkiye için gereçkten de takdir-e şayan.​

Crypton

Örümcek Hoşt!

Discord:

Crypton#0161

Elmaslar
118
Puanlar
1.560
Yer
Danimarka - Kopenhag
Minecraft
Crypton
güzele benziyor elytraya izin veriyorsa yakında alabilirim çogu hack koruması elytra kullandırmıyor

UlasBuyukdag

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

Ulas#1108

Elmaslar
10
Puanlar
6.260
Minecraft
eupotted
güzele benziyor elytraya izin veriyorsa yakında alabilirim çogu hack koruması elytra kullandırmıyor
Şuan sadece 1.8 sürümünü destekliyor. Gelecek güncellemeler ile sürüm desteği gelecektir. İyi forumlar.

Efe_

Just do it!
Emektar

Discord:

Efe#9568

Elmaslar
237
Puanlar
5.525
Yer
Kütahya
Eklentiye bakmaya gelmiştim ancak ondan önce konu tasarımınızı çok beğendim :'D ayrıca eklentinize bakacak olursam gerçekten kaliteli ve kullanışlı olmuş, alacak sunucu sahiplerine şimdiden hayırlı olsun diyorum. Hayırlı satışlar <3

UlasBuyukdag

Discord:

Ulas#1108

Elmaslar
10
Puanlar
6.260
Minecraft
eupotted
Her eleştiriye karşı "kırma" tabiri kullanılmamalı bence. Senin birçok konu tasarımı eleştirdiğini görüyorsunuz zaten. Her neyse konudan sapmayacağım.

MoreReal burada konu anlatımının yetersiz bulduğunu ve bu konuya göre de eklentinin iyi olmadığını düşünmüş ve bu gayet normal. Bu bir paralı eklenti eğer ücretsiz olsaydı sadece konu anlatımına bakmaz, indirip denerdik. Benim en çok ilgimi çeken şey fly'ı çalıştırdığımızda engellemeyip direkt atmasıydı. Ayrıca 3 korumayı GIF ile çekip göstermişsiniz. Daha detaylı bir video çok iyi olurdu müşteriler açısından.

Bir şey daha belirtmek isterim, konuda birçok hileyi koruyacağını söylüyor ama 3 tane koruma görüyoruz.
Konuya tüm kontrollerin algılamasını koymak konuyu uzun tutacağı gibi sıkıcı da kılacaktır. Eğer ki eklentinin neler yapabileceğini merak ediyorsanız sizi test sunucuma davet ediyorum. Lütfen konuyu ön yargılı yorumlarınız ile kitletmeyin. İyi günler dilerim :)
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Hile koruması iyi çalışıyor mu bilmiyorum ama bildiğim tek bir şey var, bu konudan bunu anlayamazsınız. Geçimsiz biri değilim ama bu forumda o kadar Loosly Speaking var ki. Öncelikle bir Anti-Hile eklentisi kesinlikle bu şekilde tanıtılamaz. Spartan'ın sayfasına bakarsanız ProtocolLib desteği, Uyumlu olduğu eklentiler sürümler Client'ler, Geliştirici API'si ve en önemlisi örnek Config'i var. Bu konuda hiç birisi yok. Giflerle, bak bu şekilde hile engelliyor, dediğinizde bir şeyi kanıtlamış olmuyorsunuz. Zaten hile korumasının yapması gereken şey bu. Gerçekten Fly kullanan biriyle pingi olan birisi arasındaki farkı anlıyor mu, anlamıyor mu bunu göstermelisiniz. Bu kadar eksik konu tasarımına sahip bir eklentinin de içeriğinin pek iyi olduğunu zannetmiyorum. Yabancıların yapamadığını yaptık diyenlere de çok yazık. Şimdi ben açıkları anlattım diye ya linç ya da mute yerim dimi.
Bazı şeyler göründüğü gibi değildir konu tasarımına bakıp eklentiyi kötü olarak sınıflandırıyorsunuz sizi de test sunucuma davet ediyorum :)

S

sooply

Ziyaretçi
Konuya tüm kontrollerin algılamasını koymak konuyu uzun tutacağı gibi sıkıcı da kılacaktır. Eğer ki eklentinin neler yapabileceğini merak ediyorsanız sizi test sunucuma davet ediyorum. Lütfen konuyu ön yargılı yorumlarınız ile kitletmeyin. İyi günler dilerim :)

Merhabalar öncelikle. Genel satış yapmak istiyorsanız bence video çekip eklentinin koruma şeklini anlatmanız gerekirdi. Ha sunucuda test yaptırmanız gayet iyi bir şey fakat konuda yeterli anlatımı bulmadığımızı düşünüyoruz. Belki eklenti çok iyidir, bilemem fakat konuya göre yargılayabilirim.

tanersins

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

Taner:5253

Elmaslar
18
Puanlar
1.335
Minecraft
tanersins
Bu SpookyAnticheat'e ne kadar benziyor Türkçeleştirmiş configini falan mı satıyorsun tam olarak anlamadım

yercekimsiz

sv_gravity 0

Discord:

Libris#7386

Elmaslar
481
Puanlar
7.305
Hoş ve güzel bir korumaya benziyor. Birebir test edildiğinde daha iyi anlaşılır diye umuyorum. Ancak daha fazla koruma da eklenebilir, bunları şu an sayamayacağım ama yine de geliştirilmeye açık bir proje. Başarılar!

M(and)A

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

Melowdy#0163

Elmaslar
358
Puanlar
2.985
Discord İzni
Bu SpookyAnticheat'e ne kadar benziyor Türkçeleştirmiş configini falan mı satıyorsun tam olarak anlamadım

Merhaba, öncelikle yorumunuz için teşekkür ederiz. Eklentinin yapımcısı olan Ulas adlı ekip üyemiz öncesinde SpookyAnticheat'in ait olduğu Spooky Industries'de eklentiye emek veren kişiler arasında yer almıştır. Sonrasında grup dağıldığından Ulas bu eklentiyi 1 yıldır geliştirmektedir. Dilerseniz kontrolleri gözden geçirebilirsiniz, banwave gibi sistemler SpookyAC'de bulunmuyor. Harley'in içeriğinin Spooky ile tam olarak bir benzerliği yoktur. Config tarzı küçük şeyler elbette benzemektedir fakat eklentinin boyutundan gösterdiği performansa kadar Spooky ile alakası yoktur. İçeriğin tamamı Ulas tarafınca yeniden yapılandırılıp, geliştirilmeye de devam etmektedir. Eklentinin "temeli" 2 yıla dayanıyor ve 1 yıldır Ulas tarafından geliştiriliyor, dilerseniz her iki eklentiyi de kıyaslayabilirsiniz.

Sözün özü ortada bir config satışı yoktur. Eklenti tamamıyla Ulas'a ait olmasa da, şu anki seviyesini Ulas'a borçludur. Yalnızca temelde kendi emek verdiği ve bir grupla birlikte yaptığı SpookyAC bulunmaktadır. Yorumunuz için tekrardan teşekkür eder, iyi günler dileriz.

tanersins

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

Taner:5253

Elmaslar
18
Puanlar
1.335
Minecraft
tanersins
Merhaba, öncelikle yorumunuz için teşekkür ederiz. Eklentinin yapımcısı olan Ulas adlı ekip üyemiz öncesinde SpookyAnticheat'in ait olduğu Spooky Industries'de eklentiye emek veren kişiler arasında yer almıştır. Sonrasında grup dağıldığından Ulas bu eklentiyi 1 yıldır geliştirmektedir. Dilerseniz kontrolleri gözden geçirebilirsiniz, banwave gibi sistemler SpookyAC'de bulunmuyor. Harley'in içeriğinin Spooky ile tam olarak bir benzerliği yoktur. Config tarzı küçük şeyler elbette benzemektedir fakat eklentinin boyutundan gösterdiği performansa kadar Spooky ile alakası yoktur. İçeriğin tamamı Ulas tarafınca yeniden yapılandırılıp, geliştirilmeye de devam etmektedir. Eklentinin "temeli" 2 yıla dayanıyor ve 1 yıldır Ulas tarafından geliştiriliyor, dilerseniz her iki eklentiyi de kıyaslayabilirsiniz.

Sözün özü ortada bir config satışı yoktur. Eklenti tamamıyla Ulas'a ait olmasa da, şu anki seviyesini Ulas'a borçludur. Yalnızca temelde kendi emek verdiği ve bir grupla birlikte yaptığı SpookyAC bulunmaktadır. Yorumunuz için tekrardan teşekkür eder, iyi günler dileriz.
Teşekkürler geri dönüşünüz için.

zmrly

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

Efe#1337

Elmaslar
6
Puanlar
0
Yer
Macedonia
Minecraft
EfeZmrly

Eğer 2 senedir geliştiriliyor ve 1 sene boyunca Ulas tarafından geliştirildi ise bu eklentinin kazancının tamamının Ulas'a gitmiyor olması gerek.

lakinetwork

Discord:

Mert | LAKINETWORK#9797

Elmaslar
6
Puanlar
0
Minecraft
Mert902

ErenRHN

Fırında Isıttığım İlk Taş

Discord:

Kaptan Mosey#8426

Elmaslar
57
Puanlar
3.870
Minecraft
ErenRHN
Eklentiye sahip olan biri olarak almadan önce bayağı bi test ettim, başarılı bir eklenti olduğunu söyleyebilirim.

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı