Ürün Tanıtımı M & A | Hazır konu tasarımı - Melowdia (Skript hediyeli!)

Anathory

M & A | Tasarımdan animasyona her türden hizmet!
M & A
Forum Tasarımcısı
Onaylı Satıcı
En iyi cevaplar
1
Elmaslar
1.193
Karşınızda yepyeni hazır konu tasarımım: MELOWDIA! Bu sefer diğerlerinde yaptığım abartılı animasyonları azalttım. Sonuçta benim tercih edilme sebebim son zamanlarda çok görülen abartılı animasyonlar değil; çoğu kişinin gözlerine bayram ettiren tasarımlarım. Her neyse, adı size belki tanıdık gelmiştir, bu adı @Melowdy 'ye yanlışlıkla şaka yapmam üzerine koydum. İşin peşini bırakmadı ve ben bu isimle bir tasarım yapana kadar yakamı bırakmadı. :D

Ek olarak bu tasarımın fiyatı 35₺'dir. Ayrıca tasarımda 6 uyumlu renk seçeneği bulunur, konunun en altına ekleyeceğim; oradan bakarsınız. Dediğim gibi tasarımda fazla animasyona önem vermedim ama tasarım yüzüne oldukça emek verdim. Bu tasarımın M&A ekibi adı altında yapıldığını da hatırlatayım.

Tasarımda her yer değişebilir haldedir, bir logo koymam gerektiğinden rastgele bir logo koydum; önemsemeyin. Bunun yanı sıra bu tasarımı alan herkese @Melowdy 'den Effect+ adlı özel skript hediyedir! Bilgi için konunun sonuna eklediğim banner'a bir göz atın.

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol anlayışınız için teşekkürler.

Anathory#8248

YigitReisOfficial

❤️ Atatürk Sevdalısı ❤️
İçerik Yöneticisi
Premium
En iyi cevaplar
48
Elmaslar
10.198

Her zaman olduğu yine dillere destan bir çalışma olmuş. Açıkçası tasarımlarınızı çok ama çok seviyorum <3

Elygon

Fill your dreams with design Create with Ely
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
111
Melow, melow, melow adamım her yerdesin! Tasarım fiyatına göre biraz fazla olmuş. 6 farklı renk sunulması güzel olmuş :)

Brius

Hayattaki en hakiki mürşit ilimdir.
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
238
Konudaki gereksiz mesajlar silinmiştir. Gerekli kişilere işlem uygulanacaktır, iyi forumlar.

CubeTurk - Emirhan

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Yasaklandı
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
5
Renk seçenekleri koymasaydın bir çok kişi renk uyumunu beğenmeyecekti bende dahil tasarımdaki animasyonları açıkçası pek beğenmedim Ellerine Sağlık!

Anathory

M & A | Tasarımdan animasyona her türden hizmet!
M & A
Forum Tasarımcısı
Onaylı Satıcı
En iyi cevaplar
1
Elmaslar
1.193
Renk seçenekleri koymasaydın bir çok kişi renk uyumunu beğenmeyecekti bende dahil tasarımdaki animasyonları açıkçası pek beğenmedim Ellerine Sağlık!
Birçok kişi adına konuşmaya hakkın yok, renk uyumlarım genellikle beğenilir ve sorun yaratmaz. Ayrıca animasyonlarda çok bir şey yok, odaklanman gereken şey animasyonlar değil. Teşekkürler!

ZyuzAx

Gidişin umrumda değil, Gelişin gibi.
Yasaklandı
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
166
Tasarım güzel hoş. Hatasız kul olmaz. :D
1574545328095.png

CAN147

Discord: CAN147#1757
MC-TR Donator
Onaylı Satıcı
Premium
En iyi cevaplar
2
Elmaslar
618
Çoştur kanka!

Avelis

Beni yargılamadan önce mükemmel olduğundan emin ol
Onaylı Satıcı
En iyi cevaplar
76
Elmaslar
903
Herzamanki gibi efsane bir tasarım çıkarmışsın. Melowdy'nin skript vermeside çok kral hareket.

Yukarı Alt