Ürün Tanıtımı M & A | Hazır konu tasarımı. - Anathoria

Anathory

M & A | Tasarımdan animasyona her türden hizmet!
M & A
Forum Tasarımcısı
Onaylı Satıcı
En iyi cevaplar
1
Elmaslar
1.193
Şimdiye kadarki en iyi tasarımım olarak gördüğümden adını Anathory adından aldığım hazır bir konu tasarımı. Melowdia'da animasyonları azaltmıştım, Anathoria'da ise animasyonları tamamen yok ettim. Tasarım zaten yeterince bol içeriğe sahip, eğer animasyon eklersem çoook karmaşık olabileceğini düşündüm.

Tasarımda 4 ana parça ve 5 adet banner (isteğe bağlı) bulunur. İstediğiniz amaçla kullanabileceğiniz 5 adet banner talep edebilirsiniz toplamda. Bunları kullanabileceğiniz alanlar hemen hemen şunlardır: Güncelleme notları, görseller, değişimler, forum imzası.

Fiyatı 30₺ olarak belirledim, hem içerik hem de kalite bakımından eşi benzeri bulunmadığından, bu fiyata laf etmeniz çok da umurumda olmaz açıkçası. Hak ettiğini düşündüğüm fiyatlar hiçbir zaman tartışmaya açık olmaz.

Satın almak için mesaj atabilirsiniz. Anathory#8248

Ürünü satın almak için: Anathory#8248

Puncher

Bilmem halla yaşıyorum galiba.
Yasaklandı
En iyi cevaplar
1
Elmaslar
581
İlk alan benim :)

EfeK0

Tasarımcı | Skripter
En iyi cevaplar
10
Elmaslar
271
Bende tam 10 dakika önce Anathoria tasarımını ne zaman atmayı düşünüyorsun diye soracaktım ki geldi...

Sen nasıl hak ettiğini düşünüyorsan öyledir fakat bence 30₺ bu tasarım için fazla olmuş. Mesela Yetkili Ekibi ve Sunucu Bilgileri kısmı animasyonlu olabilir. Tasarım her türlü güzel zaten, Anathory yaparsa her zaman güzeldir. Başarılarının devamını dilerim.

Anathory

M & A
Forum Tasarımcısı
Onaylı Satıcı
En iyi cevaplar
1
Elmaslar
1.193
Bende tam 10 dakika önce Anathoria tasarımını ne zaman atmayı düşünüyorsun diye soracaktım ki geldi...

Sen nasıl hak ettiğini düşünüyorsan öyledir fakat bence 30₺ bu tasarım için fazla olmuş. Mesela Yetkili Ekibi ve Sunucu Bilgileri kısmı animasyonlu olabilir. Tasarım her türlü güzel zaten, Anathory yaparsa her zaman güzeldir. Başarılarının devamını dilerim.
Dediğim gibi tasarımın en iyi tasarımım olduğunu düşündüğümden ve içeriğin yeterince zengin ve karışık olduğunu düşündüğümden animasyon eklersem çoook karışık olacağı kanısına vardım. 30₺'yi de içeriğin zengin oluşundan koydum zaten. 5 banner ve 4 tasarım zaten 30'u çooook aşıyor, hazır diye 30 dedim. :D

CubeTurk - Emirhan.

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Yasaklandı
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
68
Sanırım bu tasarımı ilk görenlerden birisiyim fikrim alındı söylediğim şeyde yapılmış tasarım müqo.

Avelis

Beni yargılamadan önce mükemmel olduğundan emin ol
Onaylı Satıcı
En iyi cevaplar
76
Elmaslar
903
Eee alalım ozaman?

Anathory

M & A
Forum Tasarımcısı
Onaylı Satıcı
En iyi cevaplar
1
Elmaslar
1.193
Sanırım bu tasarımı ilk görenlerden birisiyim fikrim alındı söylediğim şeyde yapılmış tasarım müqo.
Laf arası atmıştım sadece, fikirlerinin herhangi bir etkisi olmadı. Yine de teşekkür ederim.

minatodr1

Çok gereksiz insanlar var ya, napsak acaba?
En iyi cevaplar
1
Elmaslar
86
Fiyatı pahalı ve seni çok övdüler senden bunu beklemezdim. Bu fiyata daha iyisini yapanlar var zaten sen bize ne sunuyorsun ki 30 TL verelim?

jeto

Kirito
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
10
Şimdiye kadarki en iyi tasarımım olarak gördüğümden adını Anathory adından aldığım hazır bir konu tasarımı. Melowdia'da animasyonları azaltmıştım, Anathoria'da ise animasyonları tamamen yok ettim. Tasarım zaten yeterince bol içeriğe sahip, eğer animasyon eklersem çoook karmaşık olabileceğini düşündüm.

Tasarımda 4 ana parça ve 5 adet banner (isteğe bağlı) bulunur. İstediğiniz amaçla kullanabileceğiniz 5 adet banner talep edebilirsiniz toplamda. Bunları kullanabileceğiniz alanlar hemen hemen şunlardır: Güncelleme notları, görseller, değişimler, forum imzası.

Fiyatı 30₺ olarak belirledim, hem içerik hem de kalite bakımından eşi benzeri bulunmadığından, bu fiyata laf etmeniz çok da umurumda olmaz açıkçası. Hak ettiğini düşündüğüm fiyatlar hiçbir zaman tartışmaya açık olmaz.

Satın almak için mesaj atabilirsiniz. Anathory#8248

Ürünü satın almak için: Anathory#8248
Harikaymış Discorddan sana Ulaşıyım Alıcam bunu kesinlikle :)

Puncher

Bilmem halla yaşıyorum galiba.
Yasaklandı
En iyi cevaplar
1
Elmaslar
581

Evet dedin gibi animasyonlu olsa daha güzel olurdu ama çok karışık olurdu ama bazı ufak tefek yerlerde animasyon olsa iyi olurdu ama genede efsane bir konu tasarımı :)

ErenRHN

Koydum Çalışma Masasını
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
47
Güzel güzel. 30 TL'ye alabileceklerinizden en güzeli olabilir hatta.

Yukarı Alt