Sol Reklam
Sağ Reklam

M & A | Tasarımdan yazılıma her türden eşsiz hizmet! - KONU GÜNCELLENDİ!

Anathory

M & A | Tasarımdan animasyona her türden hizmet!
Emektar

Discord:

Anathory#8248

Elmaslar
1.293
Puanlar
7.530
@Anathory
Düne kadar @EmirhanSHN size dolandırıcı derken kötüleme yapıyordunuz. Şimdi ise "müşteri" olarak alıyorsunuz tabii ki beni alakadar etmiyor. Kendi sözünüzü yere eğiyorsunuz..
Maalesef bu birileriyle iş yaparken size sormuyoruz. Kimle iş yapıp kimle iş yapmayacağımız bize bağlı. Tavırlarınız sebebiyle arkadaşa satış yapma sebeplerimi dahi açıklamayacağım, hak etmiyorsunuz.

İyi günler.

Elygon

Fill your dreams with design Create with Ely
Elmaslar
94
Puanlar
4.345
Maalesef bu birileriyle iş yaparken size sormuyoruz. Kimle iş yapıp kimle iş yapmayacağımız bize bağlı. Tavırlarınız sebebiyle arkadaşa satış yapma sebeplerimi dahi açıklamayacağım, hak etmiyorsunuz.

İyi günler.
Açıklanacak pek birşeyin olduğunu sanmıyorum. 2,3 kuruş için scili kötü durumda olan birisine satış yapıyorsunuz bu gayet açıklayıcı. Ayrıca açıklama bekleyen birisinin olduğunuda pek sanmıyorum.

İyi satışlar.

Anathory

Emektar

Discord:

Anathory#8248

Elmaslar
1.293
Puanlar
7.530
Açıklanacak pek birşeyin olduğunu sanmıyorum. 2,3 kuruş için scili kötü durumda olan birisine satış yapıyorsunuz bu gayet açıklayıcı. Ayrıca açıklama bekleyen birisinin olduğunuda pek sanmıyorum.

İyi satışlar.
Arkadaşlar afedersiniz de siz kim oluyorsunuz ki benim satış yapacağım kişileri seçebiliyorsunuz? Dilediğime satış yaparım. Senin hakkında da dolandırıcılıklar açılmıştı ama ben gene de sana satış yapmıştım.

Elygon

Fill your dreams with design Create with Ely
Elmaslar
94
Puanlar
4.345
Arkadaşlar afedersiniz de siz kim oluyorsunuz ki benim satış yapacağım kişileri seçebiliyorsunuz? Dilediğime satış yaparım. Senin hakkında da dolandırıcılıklar açılmıştı ama ben gene de sana satış yapmıştım.

Hayır yapmamıştın. Benim neden çıktığımı da gayet iyi biliyorsun Necati. Senin gibi birisinin scili kötü olan birisine satış yapmaya başlaman neden gündeme oturmasın?

Anathory

Emektar

Discord:

Anathory#8248

Elmaslar
1.293
Puanlar
7.530
Hayır yapmamıştın. Benim neden çıktığımı da gayet iyi biliyorsun Necati. Senin gibi birisinin scili kötü olan birisine satış yapmaya başlaman neden gündeme oturmasın?
Ah, ben de diyorum bunların burada işi ne. Demek tek amacın gelip beni gündeme çıkarmaktı. Rahat ol, ben dolandırıcılıkla değil satışımla otururum gündeme. Her ağzı olan konuşuyor.

Puncher

Bilmem halla yaşıyorum galiba.

Discord:

asrınn.abakhann#3550

Elmaslar
491
Puanlar
7.065
Peki sanane adam isteği kişi ile satış yapar konuşur patronumusun sen onun ha ?

Avelis

Ruh + Kum = Ruh Kumu
Elmaslar
837
Puanlar
9.875
İnsanlar istediği kişiye istediği ürünü satmakta özgürdür buna 3. şahıslar karışmasıda yanlış bence.

ByMahmutTR

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

Mahmut#6697

Elmaslar
16
Puanlar
0
Minecraft
Mahmut
Başarılarınızın devamını dilerim.

BatuhaNTR

Demir Cevheri Gibiyim
Elmaslar
102
Puanlar
9.075

AhmetDinc

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

AhmetDinc#0605

Elmaslar
74
Puanlar
8.975
Minecraft
iKl0udy
Benim kadar PRO XXXLARGE.C.c.C. 31 + 9 = 40 olmasalarda mükemmel bir ekip. Başarılar.

Shami

Çok yakında vizyonda!

Discord:

Shami#9818

Elmaslar
52
Puanlar
1.210
Efsane olduğunuzu söylemiş miydim? biraz geç oldu fakat bol satışlar! :'D

ScaleStudios

Motion Designer / Animator

Discord:

EmreGokcan#0077

Elmaslar
87
Puanlar
6.620
Yer
Turkey , Balikesir
Minecraft
EmreScale
Twitter
senitinius
*Adamsın!

Kâi

"Founder of GUZZPLE"

Discord:

Kâi#5426

Elmaslar
274
Puanlar
0
Minecraft
Kaivies
Sanat ve Miyavdinin birleşimiyle güzel bir ekip çıkmış ortaya. İkinizede başarılar dilerim, hayırlı satışlar, bol kazançlar :)

S

Silinen üye 116132

Ziyaretçi
Melowdy de java öğrendiğine göre...

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı