M&A | Anathory - Tasarımlar ile taçlanın. | En cebe uygunundan, en kalitelisine her tip tasarım!

Anathory

M & A | Tasarımdan animasyona her türden hizmet!
M & A
Forum Tasarımcısı
Onaylı Satıcı
En iyi cevaplar
1
Elmaslar
1.193
Kendinizi tasarımlarım ile taçlandırın.

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol anlayışınız için teşekkürler.

Sipariş vermek, bilgi almak için iletişime geçmeyi unutmayın. Anathory#8248

Son düzenleme:

AhmetDinc

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Falcon Forming
En iyi cevaplar
3
Elmaslar
76
Dagondan kat kat daha iyi

YunusB3Y

Tabanları Yağlama Vakti
Yasaklandı
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
344
Kimi tasarımlarına hayran kalıyorum fakat koyulaştırmış olduğun tasarımlar hiçte hoş durmuyor.

Sâm

Birisi mi Spawnlandı?
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
7
Merhabalar, bu mesajı buraya değil direkt tasarımınızın olduğu konuya yazmak isterdim fakat madem ki böyle bir konu açtınız buraya yazayım. Bir tasarımınızı gördüm çok hoşuma gitti lakin Behance sayfasında da görünce moralim düştü. Sizden böyle bir şey beklemezdim, bir tasarımdan esinlenebilirsiniz fakat keşke aynısını yapmasaydınız. Bu arada aşağıya da linkleri bırakayım:

Sizin yapmış olduğunuz tasarım:
-
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol anlayışınız için teşekkürler.

Behance adresi:
-

Anathory

M & A | Tasarımdan animasyona her türden hizmet!
M & A
Forum Tasarımcısı
Onaylı Satıcı
En iyi cevaplar
1
Elmaslar
1.193
Merhabalar, bu mesajı buraya değil direkt tasarımınızın olduğu konuya yazmak isterdim fakat madem ki böyle bir konu açtınız buraya yazayım. Bir tasarımınızı gördüm çok hoşuma gitti lakin Behance sayfasında da görünce moralim düştü. Sizden böyle bir şey beklemezdim, bir tasarımdan esinlenebilirsiniz fakat keşke aynısını yapmasaydınız. Bu arada aşağıya da linkleri bırakayım:

Sizin yapmış olduğunuz tasarım:
-

Behance adresi:
-
Evet o tasarımı kullanmama sebebim de o. Satışa çıkartmadım bile bu yüzden. Ayrıca etkiyi artırmak adına yaptığınız vay çok beğendim, vay çok moralim bozuldu kısımları çok yapmacık. Sahte duygularla karşıma çıkmamalısınız.

Yukarı Alt