Sol Reklam
Sağ Reklam

Lydia Network | Gelişmiş Faction Sunucusu | Efsane Ol Çünkü Hepsi Aynı!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Minezoid

oyna.minezoid.com

Discord:

Minezoid#4994

Elmaslar
1.020
Puanlar
13.735
Yer
Minezoid Network
Bizi tanımadığınıza eminim. Ön yargılı davranmayınız, güzel yorumunuz için teşekkürler. İyi forumlar.
Sunucumu açmadan önce sunucunuzda oynadım 1 hafta falan baktım ara sıra ve discord konuşmalarınızı gözlemledim.

xLeacy

Eymen

Discord:

Eymen#0001

Elmaslar
45
Puanlar
6.580
Minecraft
EymenJohh

Minezoid

oyna.minezoid.com

Discord:

Minezoid#4994

Elmaslar
1.020
Puanlar
13.735
Yer
Minezoid Network
Buna tam anlamıyla tanıyor denmez. :)
Cevap vermek yerine boş muhabbete girecekseniz bir daha yorum yapmıyacağım
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Başka sunuculara zamanında laf atıyordunuz gördüğüm kadarıyla yan çarla oyuncu kasıyorsunuz
71461

Her oyuncuya 5-6 hesap açtırarak 90 kişi anca olmuşsunuz tebrik ederim

71462

Sunucuda 90 kişiye özel event oluyor SaitFTW isimli oyuncunun kazanmasına rağmen ödül verilmiyor kendisine ''Vote vermemiş'' diyerek geçiliyor insanlara zorla vote attırsanız dahi sıralamaya çıkamazsınız kolay kolay insanların kendi isteğiyle atması lazım ki devamlı atsınlar.

71463

ASIL MEVZUYA GELELİM
Oyuncusu çok olan sunuculara saldırmak gibi bir hobiniz var zamanında bana da saldırdınız ben batihost yetkililerine isminizi vermiştim fakat o yapmaz gibi bir düşünceye kapıldılar umursamadılar Batihost discordunda arkadaşımla konuşurken birden araya atlayıp ''Ovh sunucusu çöken'' tarzı söylemlerinizle kendinizi ifşa ettiniz orda kimsenin bilmediği bir bilgiyi paylaştınız Kardeş sunucumuz ToliaNetwork'a daha geçenlerde girmişsiniz haberi geldi bizlere 5-6 kere saldırı yaptınız ama sunucu açılır açılmaz +100 oyuncu gördü aynısını banada yaptınız şu an yapamıyorsunuz neden çünkü Batihost ile kaç gece sabahlara kadar uğraştık atma sorununu bulduk ve çözdük %99 Batihost ilgilendi durumla benim yaptığım tek şey kapat aç oldu neyse ki çözdük gerekli kanıtlarımı topladığımda gerek MC-TR yönetimi gerek çalıştığımız hosting firması Batihost'a bildireceğim sizi en kısa sürede yaptığınız usülsüzlükler ortaya çıkacaktır ben sizin arkadaşlarınızıda biliyorum sizide gayet yakından biliyorum kimlerle beraber saldırı yaptığınızı falan biliyorum bugünde bir uğradınız ama nafile bize işlemez artık işlese bile korumasını getiririz. Demem o ki başka sunuculara saldırdığınız sürece bu kirli oyununuz sürmüyecektir böyle yaparak oyuncu kazanamazsınız.

Son düzenleme:

byDelta

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
12
Puanlar
0
Cevap vermek yerine boş muhabbete girecekseniz bir daha yorum yapmıyacağım
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Başka sunuculara zamanında laf atıyordunuz gördüğüm kadarıyla yan çarla oyuncu kasıyorsunuz

Her oyuncuya 5-6 hesap açtırarak 90 kişi anca olmuşsunuz tebrik ederim

Eki Görüntüle 71462

Sunucuda 90 kişiye özel event oluyor SaitFTW isimli oyuncunun kazanmasına rağmen ödül verilmiyor kendisine ''Vote vermemiş'' diyerek geçiliyor insanlara zorla vote attırsanız dahi sıralamaya çıkamazsınız kolay kolay insanların kendi isteğiyle atması lazım ki devamlı atsınlar.

Eki Görüntüle 71463

ASIL MEVZUYA GELELİM
Oyuncusu çok olan sunuculara saldırmak gibi bir hobiniz var zamanında bana da saldırdınız ben batihost yetkililerine isminizi vermiştim fakat o yapmaz gibi bir düşünceye kapıldılar umursamadılar Batihost discordunda arkadaşımla konuşurken birden araya atlayıp ''Ovh sunucusu çöken'' tarzı söylemlerinizle kendinizi ifşa ettiniz orda kimsenin bilmediği bir bilgiyi paylaştınız Kardeş sunucumuz ToliaNetwork'a daha geçenlerde girmişsiniz haberi geldi bizlere 5-6 kere saldırı yaptınız ama sunucu açılır açılmaz +100 oyuncu gördü aynısını banada yaptınız şu an yapamıyorsunuz neden çünkü Batihost ile kaç gece sabahlara kadar uğraştık atma sorununu bulduk ve çözdük %99 Batihost ilgilendi durumla benim yaptığım tek şey kapat aç oldu neyse ki çözdük gerekli kanıtlarımı topladığımda gerek MC-TR yönetimi gerek çalıştığımız hosting firması Batihost'a bildireceğim sizi en kısa sürede yaptığınız usülsüzlükler ortaya çıkacaktır ben sizin arkadaşlarınızıda biliyorum sizide gayet yakından biliyorum kimlerle beraber saldırı yaptığınızı falan biliyorum bugünde bir uğradınız ama nafile bize işlemez artık işlese bile korumasını getiririz. Demem o ki başka sunuculara saldırdığınız sürece bu kirli oyununuz sürmüyecektir böyle yaparak oyuncu kazanamazsınız.
Ölüme olmasa da sonuna kadar arkandayız reis. Bu arada ben Enes Aslan(@iEnesAslan_____), hesabın şifresini unuttum :D

xLeacy

Eymen

Discord:

Eymen#0001

Elmaslar
45
Puanlar
6.580
Minecraft
EymenJohh
Son düzenleme:

luf1x

Yay Yok, İskelet Yok
Elmaslar
174
Puanlar
14.870

xLeacy

Eymen

Discord:

Eymen#0001

Elmaslar
45
Puanlar
6.580
Minecraft
EymenJohh
banner.gif

OP Faction olarak geri döndük! Gelişmiş sistemlerle karşınızdayız. Bugün saat 17:00'da orman açılışı ve büyük event ile birlikte,vip ve minecraft premium çekilişlerimiz gerçekleşecek. Sunucu sorunsuz aktif, konu aylar sonra güncel. Şükür kavuşturana! [+]

Son düzenleme:

bihency

Hâlâ Zümrüt Bulamadım!
Emektar

Discord:

bihency#1337

Elmaslar
517
Puanlar
8.950
Minecraft
bihency
Güzel sunucu başarılar

xLeacy

Eymen

Discord:

Eymen#0001

Elmaslar
45
Puanlar
6.580
Minecraft
EymenJohh
unknown-12.png

İlk günden 70 üzeri oyuncu sunucumuzu ziyaret etti, sonsuz teşekkürler!​

xLeacy

Eymen

Discord:

Eymen#0001

Elmaslar
45
Puanlar
6.580
Minecraft
EymenJohh
Güncelleme: Yeni edit kafa yapımlarına başlandı. Aynı zamanda survival ve skyfight oyunlarımız büyük ölçüde tamamlandı.

EchTR

echtr of legend

Discord:

EchTR#1848

Elmaslar
630
Puanlar
8.060
Yer
İzmir
Mesajların %50'i bot, %25'i yetkililer, %25'i normal mc-tr üyeleri.

xLeacy

Eymen

Discord:

Eymen#0001

Elmaslar
45
Puanlar
6.580
Minecraft
EymenJohh
Mesajların %50'i bot, %25'i yetkililer, %25'i normal mc-tr üyeleri.
Konumuzda herhangi bir zorlama / yan hesap (bot) bulunmamaktadır. Yetkililerin konuyu güncellemesi gayet normal bir şey, size neden bu kadar enteresan geldi anlamış değilim. Güzel organizasyon, güzel komplo. Başarılar.

EchTR

echtr of legend

Discord:

EchTR#1848

Elmaslar
630
Puanlar
8.060
Yer
İzmir
Güzel organizasyon, güzel komplo. Başarılar.
Neden bahsettiğimi anladığınızı sanmıyorum. Mesajınız doğru olduğunu da sanmıyorum. Ayrıca madem böyle bir yanıt verdiniz size açıklayayım herhangi bir organizasyona bağlı yada destekçi değilim. "Güzel iftira. Güzel komplo."

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı