Sol Reklam
Sağ Reklam

Çözüldü Lütfen bakınız çok kötü saldırı yiyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Mr_KillerHD

SonKahraman.Tk Hileli Op Faction
Elmaslar
16
Puanlar
0
Minecraft
Mr_KillerHD
Merhabalar mc-tr ailesi iki sorum olacaktı ;

1- Sunucumda port açıkları var nasıl kapatabilirim ?

2- Ddos saldırıları yiyorum hangi plugini veya nasıl korunacağımı öğretir misiniz ?

BloodyX

İyi olmaya devam et. ;)
Premium
Emektar
Hosting Görevlisi

Discord:

BloodyX#4069

Elmaslar
1.816
Puanlar
19.975
Yer
Adıyaman
Minecraft
TheGaMeLiFe_HD
Bana ulaşır mısınız discord üzerinden ben yardımcı olabilirim size.

Mr_KillerHD

SonKahraman.Tk Hileli Op Faction
Elmaslar
16
Puanlar
0
Minecraft
Mr_KillerHD

Tuvalsiz-Ressam

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

TuvalsizRessam#2861

Elmaslar
74
Puanlar
0
Sorun çözüldü mü? çözülmediyse TuvalsizRessam#2861

ForestEdge

Ben mi deliyim, yoksa diğerleri mi?

Discord:

forestedge#5714

Elmaslar
751
Puanlar
11.530
Yer
İstanbul
Minecraft
firisteyc

2- Ddos saldırıları yiyorum hangi plugini veya nasıl korunacağımı öğretir misiniz ?

1 - Sunucudaki port açıklarını BungeeCord hariç tüm sunucularınıza BatihostKoruma eklentisini yükleyerek ve kurarak çözebilirsiniz.

2 - DDOS saldırılarını OVH sunucular ile azaltabilirsiniz ek olarak BotSentry eklentisi de işinize yarayabilir.

Sorun çözüldü mü? çözülmediyse TuvalsizRessam#2861
Bana ulaşır mısınız discord üzerinden ben yardımcı olabilirim size.

Sorunu bu konu üzerinden çözmeniz ileride aynı hata ile karşılaşan üyelerin çözmesi açısından daha yararlı olacaktır.

Tuvalsiz-Ressam

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

TuvalsizRessam#2861

Elmaslar
74
Puanlar
0
1 - Sunucudaki port açıklarını BungeeCord hariç tüm sunucularınıza BatihostKoruma eklentisini yükleyerek ve kurarak çözebilirsiniz.

2 - DDOS saldırılarını OVH sunucular ile azaltabilirsiniz ek olarak BotSentry eklentisi de işinize yarayabilir.

Sorunu bu konu üzerinden çözmeniz ileride aynı hata ile karşılaşan üyelerin çözmesi açısından daha yararlı olacaktır.
Sorunu daha detaylıca anlayabilmek için özelden iletişime geçip ardından detayların ve çözümün sorunu çözen tarafından buradan aktarılması daha da yararlı olacaktır.

ForestEdge

Discord:

forestedge#5714

Elmaslar
751
Puanlar
11.530
Yer
İstanbul
Minecraft
firisteyc
Sorunu daha detaylıca anlayabilmek için özelden iletişime geçip ardından detayların ve çözümün sorunu çözen tarafından buradan aktarılması daha da yararlı olacaktır.

Sorunun detaylarının burada bulunması çözümü arayan kişiye ve diğer yardım etmek isteyen kişilere daha da yardımcı olacaktır, sorunu konu başlığı içerisinde bulunsa bile detaylarından "Aha, bu benim sorunum!" diyebilir.

xYaqiz

Play.HypeNW.Com
Elmaslar
305
Puanlar
5.680
Minecraft
Yaqiz
Keyubunun koruma paketini bungeecord hariç tüm sunuculara yükleyiniz. DoS yiyorsanız ekstra para ödeyip koruma almanız gerekmekte.

BloodyX

İyi olmaya devam et. ;)
Premium
Emektar
Hosting Görevlisi

Discord:

BloodyX#4069

Elmaslar
1.816
Puanlar
19.975
Yer
Adıyaman
Minecraft
TheGaMeLiFe_HD

Çözüm için daha detaylı bir şekilde çözüm bulmaya çalıştığım için bizzat özel olarak iletişim kurdum ve çözüm önerileri sundum normalde evet konuya hâkim bir şekilde cevap vermemiz gerekiyor lakin özel olarak iletişim kurmamdaki sebep daha detaylı bilgi içindi.

Abdullah T.

Nötr
Yasaklandı

Discord:

Abdullah T.#0001

Elmaslar
1.083
Puanlar
5.650
Yer
Kocaeli/Gebze
Minecraft
JordJarv
Port Açığı İçin Discord Adresim | ☾★TRCRAFT☾★Abdullah T☾★#7946

ForestEdge

Discord:

forestedge#5714

Elmaslar
751
Puanlar
11.530
Yer
İstanbul
Minecraft
firisteyc
Çözüm için daha detaylı bir şekilde çözüm bulmaya çalıştığım için bizzat özel olarak iletişim kurdum ve çözüm önerileri sundum normalde evet konuya hâkim bir şekilde cevap vermemiz gerekiyor lakin özel olarak iletişim kurmamdaki sebep daha detaylı bilgi içindi.

Yanlış anlamayın sizi rencide etmek için bunu söylemiyorum, yardım etmek istediğinizin farkındayım ancak forumda yardım ederseniz sadece konu sahibine değil belki onlarca insana yardım etmiş olacaksınız.

BloodyX

İyi olmaya devam et. ;)
Premium
Emektar
Hosting Görevlisi

Discord:

BloodyX#4069

Elmaslar
1.816
Puanlar
19.975
Yer
Adıyaman
Minecraft
TheGaMeLiFe_HD
Yanlış anlamayın sizi rencide etmek için bunu söylemiyorum, yardım etmek istediğinizin farkındayım ancak forumda yardım ederseniz sadece konu sahibine değil belki onlarca insana yardım etmiş olacaksınız.
Evet haklısın lakin bazı şeyler forumda söylenmez sonuçta neyse konu dışına cıkmış oluyoruz her ikimizde Arkadaş keyubu sunucularına geçip ddos bot vb şeylerden kurtulacağını söyledi ama emin değilim.İyi forumlar

Abdullah T.

Nötr
Yasaklandı

Discord:

Abdullah T.#0001

Elmaslar
1.083
Puanlar
5.650
Yer
Kocaeli/Gebze
Minecraft
JordJarv

Ddos Saldırıları İçin Saldırı Yediğiniz saateki Saldırı Atanın Kişinin İp Adresini Hsotinginizden İsteyin Ve Aşağıdaki Spoilerde Kanun Hakkınızı Kullanın

Türk Ceza Kanunu’nun 244. Maddesinde “bir bilişim sisteminin işleyişini engellemek” suç olarak kabul edilmiş ve yaptırımı 1-5 yıl arası hapis cezası olarak düzenlenmiştir.”

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı