Sol Reklam
Sağ Reklam

Tanıtım LutchNW 1.8 Faction Plugin Paketi

• Konuyu başlatan LutchNetwork
  • Başlangıç Tarihi
  • 3.529
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

xDespee

Creeper Evimi Patlattı

Discord:

despee.#0581

Elmaslar
375
Puanlar
14.275
Yer
Kayseri
Minecraft
xDespee
Saygı 2dakika da gidecek bir şey olduğunu öğrettiğin iyi oldu, yanlış bir şey mi söyledim anlamadım ki senin de onaylı satıcın yok. ?

Bu arada biladerin de değilim.

Bilmem tanımıyor musun, tanımamazlıktan mı geliyorsun. Ekip adı vermeyeceğim ama ekip üyelerimizden de az ekmek yemedin. Teker teker aldın hepsini. Düşün bakalım hangi ekip. Söyleyeyim o ekibin 2 yöneticisi vardı biri de bendim canımın içi. Seni eskiden tanırım belki konuşmadık belki konuştuk aklımda tutacağım bir bilgi değil. Ben bunlara göz yumdum şuraya gelipte boş boş konuşma. Bir bildiğimiz var ki yazıyoruz.

Bu arada konuşma özgürlüğü var birader sana istediğime istediğimi de derim ve buna kimse karışamaz. Küfür etmiyoruz sonuçta.

Ek olarak beni de tanıyan tanıyor zaten tanımıyorsa da gereksiz birisidir.

bydemir06

Block Tale Studio Ceo

Discord:

bydemir06#0787

Elmaslar
620
Puanlar
15.475
Yer
Canada
Minecraft
bydemir06
Bilmem tanımıyor musun, tanımamazlıktan mı geliyorsun. Ekip adı vermeyeceğim ama ekip üyelerimizden de az ekmek yemedin. Teker teker aldın hepsini. Düşün bakalım hangi ekip. Söyleyeyim o ekibin 2 yöneticisi vardı biri de bendim canımın içi. Seni eskiden tanırım belki konuşmadık belki konuştuk aklımda tutacağım bir bilgi değil. Ben bunlara göz yumdum şuraya gelipte boş boş konuşma. Bir bildiğimiz var ki yazıyoruz.

Bu arada konuşma özgürlüğü var birader sana istediğime istediğimi de derim ve buna kimse karışamaz. Küfür etmiyoruz sonuçta.

Ekip arkadaşlarını zorla halatlarla zincirlerle hatta tanklar ile getirdim sanırım. Gerçekten de hatırlamıyorum seni ? unutmuş olabilirim sanırım. Özgürlük var diye bir başkasını rahatsız etme hakkın yok.

Madem paket senin kanıtllarını açıkla sun ki arkanda duralım gökten iner gibi geliyor laf yapıyorsun. Ahh ahh ?

xDespee

Creeper Evimi Patlattı

Discord:

despee.#0581

Elmaslar
375
Puanlar
14.275
Yer
Kayseri
Minecraft
xDespee
Ekip arkadaşlarını zorla halatlarla zincirlerle hatta tanklar ile getirdim sanırım. Gerçekten de hatırlamıyorum seni ? unutmuş olabilirim sanırım. Özgürlük var diye bir başkasını rahatsız etme hakkın yok.

Madem paket senin kanıtllarını açıkla sun ki arkanda duralım gökten iner gibi geliyor laf yapıyorsun. Ahh ahh ?
Yarını bekle yavrum. :)

bydemir06

Block Tale Studio Ceo

Discord:

bydemir06#0787

Elmaslar
620
Puanlar
15.475
Yer
Canada
Minecraft
bydemir06

xDespee

Creeper Evimi Patlattı

Discord:

despee.#0581

Elmaslar
375
Puanlar
14.275
Yer
Kayseri
Minecraft
xDespee
Sende bekle ?, konuşma tarzından nefret etmeye başladım discord a baktım hiç konuşmamışız. Sen kimdin ya ?

çokta umrumda nefret etmen ek olarak dediğim gibi konuştuk veya konuşmadık. Neyse bu ayın mesaj kasacak kölelerinden birisi sensin galiba öyle gözüküyor 2. günden çekmişsin başı. Sana bu mesajdan sonra cevap vermeyeceğim.

out of order

Demir Cevheri Gibiyim
Elmaslar
211
Puanlar
4.585

hayırdır aslan parçası? seni tanımayan niye gereksiz birisi oluyor

xDespee

Creeper Evimi Patlattı

Discord:

despee.#0581

Elmaslar
375
Puanlar
14.275
Yer
Kayseri
Minecraft
xDespee

bydemir06

Block Tale Studio Ceo

Discord:

bydemir06#0787

Elmaslar
620
Puanlar
15.475
Yer
Canada
Minecraft
bydemir06
çokta umrumda nefret etmen ek olarak dediğim gibi konuştuk veya konuşmadık. Neyse bu ayın mesaj kasacak kölelerinden birisi sensin galiba öyle gözüküyor 2. günden çekmişsin başı. Sana bu mesajdan sonra cevap vermeyeceğim.
Vasatsın ?
Aynen o kadar mesaj kasacağım ki anlatamam ? bak ne diyeceğim sen dahil bu forum ve içindekiler umurum da değilsiniz. ? Keyif için giriyorum artık. İster mesaj kasar ister yazar ister yazmam senin dediğin gibi özgürlük değil mi?

Ek olarak konuşmadıysak bana bilader vs gibi konuşmanı istemiyorum. Ekibinden adam aldığımı da düşünmüyorum bay bay.

xDespee

Creeper Evimi Patlattı

Discord:

despee.#0581

Elmaslar
375
Puanlar
14.275
Yer
Kayseri
Minecraft
xDespee
Vasatsın ?
Aynen o kadar mesaj kasacağım ki anlatamam ? bak ne diyeceğim sen dahil bu forum ve içindekiler umurum da değilsiniz. ? Keyif için giriyorum artık. İster mesaj kasar ister yazar ister yazmam senin dediğin gibi özgürlük değil mi?

Ek olarak konuşmadıysak bana bilader vs gibi konuşmanı istemiyorum. Ekibinden adam aldığımı da düşünmüyorum bay bay.
bay bay

O

OziiDonerr

Ziyaretçi

SoulSArmYY20

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
15
Puanlar
6.305
Gayet Başarılı ama map değişirse daha da başarılı olabilir ellerinize sağlık

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı