Sol Reklam
Sağ Reklam
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

kalpazankizan321

Fırında Isıttığım İlk Taş
Elmaslar
26
Puanlar
900
Selamun Aleyküm. Hocam luckperms plugini ile birkaç sorum olacaktı da. Bu pluginle alakalı çok rehber konusu okudum fakat bir türlü doğru düzgün kavrayamadım. Bu plugindeki prefix suffix ne işe yarıyor mesela önek sonek diyorda tabda gözükmüyor mesajlarrda gözükmüyor kafamın üstünde gözükmüyor. Ayrı plugin indirip grubuma suffix prefix eklemem gerekiyorsa neden bu pluginde bu özellikler var? Acaba benim bilmediğim bir yerde mi gözüküyor? Ne işe yarıyor yani. Bir de şu track olayını anlayamadım. Track ne oluyor?

EmreSHN

Seven sevdiğiyle güzelleşir.
Emektar

Discord:

EmreSHN#4551

Elmaslar
2.633
Puanlar
18.485
Yer
Ankara
Minecraft
EmreSHN
Hocam eğer rehber konularından anlamadıysan bizim anlattıklarımızdan da anlamayacaksın diye tahmin ediyorum. Youtubeye Minecraft LuckPerms diye aratınız ve github'dan destek almanı tavsiye ediyorum. Eğer yine öğrenemezsen LuckPerms'e benzer başka bir plugin bulmanı tavsiye ederim.

ynsgngrd

well, it's done
Emekli

Discord:

yunus can#0004

Elmaslar
561
Puanlar
15.775
Minecraft
YunusCanGungordu
Selamun Aleyküm. Hocam luckperms plugini ile birkaç sorum olacaktı da. Bu pluginle alakalı çok rehber konusu okudum fakat bir türlü doğru düzgün kavrayamadım. Bu plugindeki prefix suffix ne işe yarıyor mesela önek sonek diyorda tabda gözükmüyor mesajlarrda gözükmüyor kafamın üstünde gözükmüyor. Ayrı plugin indirip grubuma suffix prefix eklemem gerekiyorsa neden bu pluginde bu özellikler var? Acaba benim bilmediğim bir yerde mi gözüküyor? Ne işe yarıyor yani. Bir de şu track olayını anlayamadım. Track ne oluyor?
Forumlarda eklentinin temel komutlarını referans alan rehberler var. Grup oluşturma ve prefix, suffix ayarlamadan söz ediyorum. Ama LuckPerms eklentisi tek başına çalışmaz, bir chat-format ile desteklenmeli. Genelde EssentialsChat kullanılıyor lakin alternatif olarak Vault ve VaultChatFormatter eklentilerini kullanabilirsiniz. Yaptığınız modifikasyonların isminizin üzerinde ve tabda görünebilmesi için oldukça işlevli olan TAB eklentisi kullanabilirsiniz.

BurakAbi_Crysis

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
7
Puanlar
1.910
Prefix ve suffix ayarlamak istiyorsan chat formatter gibi eklenti kullanman gerek
bu eklentiyi denemenizi öneririm rahat anlarsınız
zChatFormat

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı