LosingWeb ve Govizyon'dan şikatetçiyim! Birebir kopyalıyorlar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

LeaderOS

leaderos.com.tr
Onaylı Satıcı
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
93
Yer
İzmir
Zümrüt
0
Minecraft
Merhaba Fırat,
Beni tanımıyor olabilirsin ancak LosingWeb'in yeni geliştiricisi benim,
Yukarıda göndermiş olduğun görsellere bakılacak olursa evt yazılar tarafınızdan kopyalanmış olarak görüntülenebiliyor,
Ancak site tasarımı ve css kodları tamamiyle tema'ya aittir ve bundan hak talep edilemez.

Bu tema aylar öncesinden farklı bir iş için hazırlanmış olup yazılar yazıların birkaçı sizden "LeaderOS"'dan alınmıştır,
Geçtiğimiz günlerde Govizyon ile anlaşarak "LosingWeb"in geliştiricisi olduğumda hazırlanan temayı buraya entegre etme kararı aldım ve ettimde, Ancak sizden alınan yazıların birçoğunu kaldırmadan yayınladım, evt bu yanlıştı.

Yaptığın işleri gerçekten yaranlıkla takip ediyorum, dostarım tarafından sana yapılan yorumları duyunca güzel diyorum,
Ancak daha yeni devralınmış, Hali hazırda geçmişte ismi kötülenen "LosingWeb" hakkında konu açmanız gerçekten beni şaşırttı,
Bizler kendi aramızda bunları halledebilecekken insanların gözünü boyamak veya kişileri farklı şeylere inandırmak için bu tarz girişimler yapılıyor.

Kısacası sitenin HTML,CSS,JS dosyaları tema'ya aittir, PHP kodları tarafımca yazılmıştır ve "LeaderOS"un alt yapı kodlarıyla gıram alakası yoktur, Yazıların en kısa süre içerisinde değişeceğini ve "LeaderOS" tarafından birdaha kopyalama veya alıntılama yapılmayacaktır.
Konu hakkında discord üzerinden size dönüş yaptım, Hem tanışmış oluruz, Hemde konuyu daha detaylı konuşuruz.

Not: Bu tasarımın Govizyon İnternet Ve Bilişim Hizmetleri ile alakası yoktur, tasarım tarafımca yayımlanmıştır.
Konu içerisinde html css ile ilgili bir mesajım yok. Çarkıfelek ve sitede yazılan yazılar için açtım bu konuyu. Buraya bu konu açma sebebim ise net bir şekilde ortada. Ben onlarca kez bu Yazılımı geliştirenlerle iletişime geçtim. Her devir alana yazdim ve hiçbir zaman olumlu sonuç alamadım. Artık sabrımın kalmaması nedeniyle en doğal hakkım olan konu açma gereğini duydum.

redoerdo

Ne Mutlu Türk'üm Diyene!
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
230
Zümrüt
0
Minecraft

“Çalışmadan, yorulmadan ve üretmeden, rahat yaşamak isteyen toplumlar; evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini daha sonra da istiklal ve istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar.”

Mustafa Kemal ATATÜRK

Atam zamanında ulusuna bu şekilde seslenmiş Çalışmadan, yorulmadan ve üretmeden rahat yaşayanların neleri kaybedeceğini de net bir şekilde belirtmiş. Verilen emeğin en ufak noktasını bile almak (uzunca; çalışmadan, yorulmadan ve üretmeden bir şeyler yapmaya çalışmak) Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün belirttiği değerleri kaybetmek demek. Umarım yanlışlarından dönerler.

4kr3p

Java, Skript, Html, Css
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
32
Yer
istanbul(Avr.)
Zümrüt
0
Konu içerisinde html css ile ilgili bir mesajım yok. Çarkıfelek ve sitede yazılan yazılar için açtım bu konuyu. Buraya bu konu açma sebebim ise net bir şekilde ortada. Ben onlarca kez bu Yazılımı geliştirenlerle iletişime geçtim. Her devir alana yazdim ve hiçbir zaman olumlu sonuç alamadım. Artık sabrımın kalmaması nedeniyle en doğal hakkım olan konu açma gereğini duydum.
Tekrardan Merhaba Fırat,
LosingWeb tarafımıza devredildiği zaman bizimle herhangi bir mesaj yoluyla iletişime geçmedin,
Aksine pazartesi günü biz seninle iletişime geçmek istiyorduk bu konular uzamanasın yakın zamanda düzenleyeceğiz demek istedik,
Ancak ona kalmadan site üzerindeki 4 farklı yazı ve footer kısmı bana aittir benden alınmıştır dedin,
Benim demek istediğim ben kopyacı bir insan değilim sağdece özenmeyi seven birisiyim.
Bunu bana belirtip kaldırırmısınız desen derhal kaldırırdım hatta site tasarımı senin oolsaydı anında silerdim.
Ancak insanları yanlış bilgilere yönlendirmek ve kişilerde farklı düşünceler yaratmak için bu konuyu açmanız bizi gerçekten üzdü.
Discord üzerinden iletişime geçmeye çalışıyorum şuanda Arkadaş Kabul edersen sesli konuşmak isterim bu konu aramızda halledilebilir.

LeaderOS

leaderos.com.tr
Onaylı Satıcı
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
93
Yer
İzmir
Zümrüt
0
Minecraft
Tekrardan Merhaba Fırat,
LosingWeb tarafımıza devredildiği zaman bizimle herhangi bir mesaj yoluyla iletişime geçmedin,
Aksine pazartesi günü biz seninle iletişime geçmek istiyorduk bu konular uzamanasın yakın zamanda düzenleyeceğiz deme,
Ancak ona kalmadan site üzerindeki 4 farklı yazı ve footer kısmı bana aittir benden alınmıştır dedin,
Benim demek istediğim ben kopyacı bir insan değilim sağdece özenmeyi seven birisiyim.
Bunu bana belirtip kaldırırmısınız desen derhal kaldırırdım hatta site tasarımı senin oolsaydı anında silerdim.
Ancak insanları yanlış bilgilere yönlendirmek ve kişilerde farklı düşünceler yaratmak için bu konuyu açmanız bizi gerçekten üzdü.
Discord üzerinden iletişime geçmeye çalışıyorum şuanda Ark Kabul edersen sesli konuşmak isterim bu konu aramızda halledilebilir.
Kopyala yapıştır yapmak özenmek değildir. Kimseyi yanlış bilgiye yönlendirmiyorum her şey apaçık ortada kendin bile yaptığın şeyin yanlış olduğunu kabul edip sonra insanlara yanlış bilgi veriyorsun diyorsun. Sizin de önceden losingwebi devir alanlardan pek bir farkınız yok. Görüşmemiz vakit kaybı olacaktır. Diyeceklerim nettir. O yazıları kendinize özgün yazın. Sonra da çarkıfelek sistemini bizden bir satır kod almadan bile kendiniz kodlayın ya da tamamen silin. Bunun da kanıtı da mevcut. Benzerlik karşılaştırma sitelerinde %85 ve üzeri bir benzerlik bulunuyor. HTML CSS bizimkinin aynısı demiyorum özeniyorsunuz diyorum. Bunun için bir şey diyemem. Bu bizim iyi iş yaptığımızı gösterir. Fakat bizden olduğu gibi kopyalayıp yapıştırmanıza da asla izin vermem.

4kr3p

Java, Skript, Html, Css
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
32
Yer
istanbul(Avr.)
Zümrüt
0
Tekrardan Mehabar Fırat,
Anladığım kadarıyla bizimle uzlaşmak gibi bir niyetin yok,
Aksine bizde seninle uzlaşmak ve LosingWeb'in geçmişteri hatalarını düzeltmek istiyoruz.
Senin sitenden alınmış veya çalınmış şeyleri senden duyup öğrenmek isteriz, Lakin sen bizimle iletişime geçmek istemiyorsun ve daha önceden'de iletişime geçtim diyosun, Benim kim olduğumu bilmeden Yorumda bulunmak iyi hoş ancak tanışıp ne işler ile uğraştığımı iş prensibimi görsen bunların hiçbirini foruma taşımazdın.

En kısa süre içerisinde seninle iletişime geçmek istiyorum, Merak etme boşa zaman kaybı olmayacaktır, Eğerki iletişime geçmek istemiyorsan bu konuyuda kapatmanı rica ediyorum çözüm sunuyoruz ilerletmeye devam etmeyelim.

Son düzenleme:

YusufYaman

Discord Uzmanı
Hosting Görevlisi
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
200
Yer
İstanbul
Zümrüt
0
Minecraft
Daha önce bu konulardan sabıkalı olan bir webscripti devralıp bu hususa dikkat etmeksizin yapılan tasarımda LeaderOS yazılarıyla yayınlanması gerçekten üzücü.
Govizyonun bu konuda daha hassas olması gerekiyordu. Umarım kendi aranızda çözüm bulursunuz LosingWeb'in lekesi Govizyon gibi temiz bir firmayı lekelemesi hoş bir durum değil.
Govizyon bahsedilen webscripti devralalı 1 hafta olmamışken onlarla iletişime geçmeden bu konun açılması ve isminin geçirilmesi de hoş bir şey değil. Eminim ki LosingWeb'in daha önce çalıntı denilen tüm kod yazı vb durumlarında yeni devir ile beraber Govizyonun sıfırdan yazacağına eminim. Agresif olmak çözüm sunmaz.

İki tarafa da iletişim ve uzlaşı tavsiyesi vermek istiyorum :))

>>TheLegend<<

Легенды никогда не умирают
Onaylı Satıcı
En iyi cevaplar
9
Elmaslar
507
Zümrüt
0
Minecraft
ben kopyacı bir insan değilim sağdece özenmeyi seven birisiyim.
"Kopyacı bir insan değilim sağdece özenmeyi seven birisiyim"

Eğer özenmeyi seviyorsan başkalarının işine bakarak kendi işini yapmayı seviyorsun demektir yani sen tamamen kopyacı ve taklitçi bir insansın anlamına gelir. Çok şey yazmışsın ama çoğu mantıksız şeyler ve ciddiye alınabilir şeyler değil. Belkide her yorumuna kurumsal bir firma cevap yazıyormuş gibi başlayıp sonra şimdiye kadar var olmuş tüm dil kurallarını ihlal etmenden olabilir.

Web sektöründe olmasa da bende bir geliştiriciyim ve senin tabirinle "özenen" insandan nefret ederim, öyle bir insan olmamak için de olağanüstü çaba sarf ederim. İşimin tamamen özgün ve eşsiz olmasını isterim ve bunun için üretim sürecindeyken işimin muadillerine (farklı örneklerine) göz ucuyla dahi olsa bakmak istemem ki belki istemeden de olsa özenirim fark etmeden diye. Ama siz gidip de rakibinizin yazılarını birebir kopyalayıp ve bunu ana sayfaya gönül rahatlığı ile koyabiliyorsanız; kesinlikle eminim ki tek kopyaladığınız bunlar değildir siz de bu kadar masum değilsinizdir.

Bir ürün üretip insanlara sunmak istiyorsanız o ürünün farklı, özgün ve kaliteli olması için elinizden geleni yapın öyle olana kadar o ürünü çıkartmayın ki size gelmeleri için bir sebep olsun. Eğer yapamıyorsanız ve kopyalamaya ihtiyaç duyuyorsanız da bari rakibinizden yapmayın. Aksi halde daima özenmeyi seven değil taklitçi ve kopyacı olarak anılırsınız

Govizyon

Koydum Çalışma Masasını
Hosting
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
75
Zümrüt
0
Merhaba,
İsmim Harun daha önce seninle tanışma fırsatımız olmadı Fırat. Başarılı bir webscript e sahipsin seni bu konu da tebrik ediyoruz.

eğitim ve yatırımcılarla buluşup toplantı yapmak için şu an da İzmir de bir Oteldeyim. Bu sebeple bilgisayar erişimim yok ve telefondan yazmaktayım kelimelerim ile ilgili bir problem olursa ve anlamazssanız sormanız yeterli.

Losingweb tarafımca satın alındıktan sonra altyapının değişmesi kodlarının değişmesi için pek çok planlama ve adım attık, geçmişte başka insanların yapmış olduğu hataları bize yıkarak hiç konuşmadan sohbete gelmeden uyarmadan bu şekilde konu açmanı Yanlış buluyorum. Seninle Senden alınanların listesini almak karşılaştırmak ve düzeltmek için önümüz de ki günlerde Görüşme planlarımız vardı. Acını anlıyor ve hislerini paylaşıyorum aynı durumu yaşasaydım büyük bir üzgünlük duyardım bilmeni isterim. Örnek alınacak bir yazılıma sahipsin ben oteldeyken anlaşma yaptığımız yazılımcı Arkadaş siteyi aktif etti ve ben daha sonrasında bu konuyla birlikte benzerlikleri gördüm fakat kod gibi şeylerin alınmadığı onun yerine Bazı yazıların Alınarak düzenlediğini gördüm kaldırmamızı rica etsen zaten kaldırırdık ama eğer problem çarkıfelek gibi eski yazılım sahibinin yaptığı şeyler ise bunun için zaten görüşecektik ancak görüşme masasına oturmak istememişssin. Kodların şifreli olduğundan Eski losing sahibinin çaldığını iddia ettiğin ve kaldırmamızı istediğin yazılımları belirterek Karşılaştırmayı birebir yaparak emin olalım.

Bizle sesli bir konferans gerçekleştirmek istersen eski insanların yaptıklarını düzeltelim.

Sadece site de ki yazılara yorum yaptık ve şunu söylemeliyim ki bu tavırların leaderos u bizim için Rol model örnek alınabilecek bir tasarım olmaktan çıkarmıştır. Başarılı olmak örnek alınmayı da getirirken senden götürdü. En kısa sürede üzgünlüklerinin giderilmesi için bir araya gelebilmemiz dileğiyle.

Sevgiler.

LeaderOS

leaderos.com.tr
Onaylı Satıcı
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
93
Yer
İzmir
Zümrüt
0
Minecraft
Merhaba,
İsmim Harun daha önce seninle tanışma fırsatımız olmadı Fırat. Başarılı bir webscript e sahipsin seni bu konu da tebrik ediyoruz.

eğitim ve yatırımcılarla buluşup toplantı yapmak için şu an da İzmir de bir Oteldeyim. Bu sebeple bilgisayar erişimim yok ve telefondan yazmaktayım kelimelerim ile ilgili bir problem olursa ve anlamazssanız sormanız yeterli.

Losingweb tarafımca satın alındıktan sonra altyapının değişmesi kodlarının değişmesi için pek çok planlama ve adım attık, geçmişte başka insanların yapmış olduğu hataları bize yıkarak hiç konuşmadan sohbete gelmeden uyarmadan bu şekilde konu açmanı Yanlış buluyorum. Seninle Senden alınanların listesini almak karşılaştırmak ve düzeltmek için önümüz de ki günlerde Görüşme planlarımız vardı. Acını anlıyor ve hislerini paylaşıyorum aynı durumu yaşasaydım büyük bir üzgünlük duyardım bilmeni isterim. Örnek alınacak bir yazılıma sahipsin ben oteldeyken anlaşma yaptığımız yazılımcı Arkadaş siteyi aktif etti ve ben daha sonrasında bu konuyla birlikte benzerlikleri gördüm fakat kod gibi şeylerin alınmadığı onun yerine Bazı yazıların Alınarak düzenlediğini gördüm kaldırmamızı rica etsen zaten kaldırırdık ama eğer problem çarkıfelek gibi eski yazılım sahibinin yaptığı şeyler ise bunun için zaten görüşecektik ancak görüşme masasına oturmak istememişssin. Kodların şifreli olduğundan Eski losing sahibinin çaldığını iddia ettiğin ve kaldırmamızı istediğin yazılımları belirterek Karşılaştırmayı birebir yaparak emin olalım.

Bizle sesli bir konferans gerçekleştirmek istersen eski insanların yaptıklarını düzeltelim.

Sadece site de ki yazılara yorum yaptık ve şunu söylemeliyim ki bu tavırların leaderos u bizim için Rol model örnek alınabilecek bir tasarım olmaktan çıkarmıştır. Başarılı olmak örnek alınmayı da getirirken senden götürdü. En kısa sürede üzgünlüklerinin giderilmesi için bir araya gelebilmemiz dileğiyle.

Sevgiler.
Ben burada en doğal hakkım olan hakkımı arıyorum. Burda yapılan yanlış bir şey yok. Burda beni rol model almanızının bir manası yok burda rol model alınması gerekilen LEADEROS yazılımıdır. LeaderOS yazılımı şahsiyetimden tamamen ayrı bir şeydir. Bir eserdir. Sanatçıyı değil sanatı rol model almak en doğrusudur. Yazılımcı arkadaşınızdan bir daha bu olayların yaşanmayacağı sözünü aldık. Şu anda konuyu kapattırmak için işlem yapıyorum fakat ilerde benzer bir sorunu tekrar yaşarsam burada tekrar hakkımı arayacağımı belirtmek isterim iyi günler.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı