Sol Reklam

LosingWEB Sorunsalı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

LosingWEB

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

Losing#3844

Elmaslar
5
Puanlar
400

LeaderOS

leaderos.com.tr
Elmaslar
126
Puanlar
14.005
Yer
İzmir
Minecraft
LeaderOS
Dostum en basitinden carkifelek sistemi bile tamamen benim kodlarım. Ajax isteklerinden backendde işlenmesine kadar benim kodlarım... İstesem burda bütün kirli çamaşırlarını dökerim fakat buna harcayacağım vakite değmeyecek birisi olduğun için uğraşmıyorum. Bu şekilde hiçbir başarı sağlayamayacağını bildiğim için bu konuya vakit ayırmak yerine scriptimi gelistirmeye devam ediyorum.

LosingWEB

Discord:

Losing#3844

Elmaslar
5
Puanlar
400
Dostum en basitinden carkifelek sistemi bile tamamen benim kodlarım. Ajax isteklerinden backendde işlenmesine kadar benim kodlarım... İstesem burda bütün kirli çamaşırlarını dökerim fakat buna harcayacağım vakite değmeyecek birisi olduğun için uğraşmıyorum. Bu şekilde hiçbir başarı sağlayamayacağını bildiğim için bu konuya vakit ayırmak yerine scriptimi gelistirmeye devam ediyorum.
O sistemi ücretli bir şekilde torbacix'e yaptırdım ve işin parasınıda verdim kimin kodunu kullandığı umrumda değil.

LeaderOS

leaderos.com.tr
Elmaslar
126
Puanlar
14.005
Yer
İzmir
Minecraft
LeaderOS
O sistemi ücretli bir şekilde torbacix'e yaptırdım ve işin parasınıda verdim kimin kodunu kullandığı umrumda değil.
Parasıni ödemediğin Torbacix evet...

LosingWEB

Discord:

Losing#3844

Elmaslar
5
Puanlar
400
Ödemedim mi :)
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

istersen buraya çarkıfelek için belirlediği ücreti ödediğime dair ss'leri atayım.

istersen buraya çarkıfelek için belirlediği ücreti ödediğime dair ss'leri atayım.

Buyrun ss'ler inanmayanlar varsa.
IMG_20200804_230914.jpg

IMG_20200804_230949.jpg

IMG_20200804_231023.jpg

IMG_20200804_231059.jpg

Son düzenleme:

Propenthia

Rap mi? Al askıya

Discord:

Propenthia#0046

Elmaslar
183
Puanlar
1.815
Minecraft
Propenthia
Sanırsam ödemiş :D

patrick2dev

ölü.
Elmaslar
733
Puanlar
8.305
Ödemedim mi :)

Buyrun ss'ler inanmayanlar varsa.
Eki Görüntüle 135561
Eki Görüntüle 135562

Eki Görüntüle 135563

Eki Görüntüle 135564
çark sistemini kodlamayı bilmeden script çıkarmak mı :d

LosingWEB

Discord:

Losing#3844

Elmaslar
5
Puanlar
400
çark sistemini kodlamayı bilmeden script çıkarmak mı :d
Herkes herşeyi bilmek zorunda değil ben müşterilerime desteğimi veriyorum ve gerekli güncellemeleri de yapıyorum. Müşterilerim bundan gayet memnun o yüzden bu durum hiçbirinizi ilgilendirmez.

Torbacix

Elmaslar
12
Puanlar
2.020
Minecraft
Torbacix
Yine yeniden en baştan... Bu konuda benimde suçum olduğunu söylemeliyim. Bana bu sistemi (aynısı) yap dedi yaptım parama baktım. Herhangi kullanım hakkı vb. ben kullanmadığım için beni ilgilendirmez. Bu aynı özel bir site yaparken admin panelini hazır tema kullanmaya benzer. Losingin leaderosun kodlarını birebir kullandığını biliyoruz fakat bana verilen bir sisteme backend kodladığım için beni araya alma hakkınız olmaz. Meselenizi aranızda hallediniz. Ayrıca losingin attığı kanıtlara kulak vermeyiniz. Sadece işine gelen yeri atar. Para vermeme olayı ise en başta ortaklık yapıp para vermemesidir.

Hiç şüphesiz leaderos, türkiyenin gördüğü en büyük minecraft sunucu scriptidir, ve dahi kısa bir süre içerisinde büyük markaları bünyesine katmıştır ki taklit edilmesi çok normal karşı firma hiçbir kazanım elde edemeyecektir sadece kopyala-yapıştır yaparak kendini bir firma zannedecektir...
Ayrıca konuyu HORTLATTIĞIN için tebrik ederim. İnsanların zamanının yok olmasıns vesile oluyorsun.

LosingWEB

Discord:

Losing#3844

Elmaslar
5
Puanlar
400
Yine yeniden en baştan... Bu konuda benimde suçum olduğunu söylemeliyim. Bana bu sistemi (aynısı) yap dedi yaptım parama baktım. Herhangi kullanım hakkı vb. ben kullanmadığım için beni ilgilendirmez. Bu aynı özel bir site yaparken admin panelini hazır tema kullanmaya benzer. Losingin leaderosun kodlarını birebir kullandığını biliyoruz fakat bana verilen bir sisteme backend kodladığım için beni araya alma hakkınız olmaz. Meselenizi aranızda hallediniz. Ayrıca losingin attığı kanıtlara kulak vermeyiniz. Sadece işine gelen yeri atar. Para vermeme olayı ise en başta ortaklık yapıp para vermemesidir.

Ayrıca konuyu HORTLATTIĞIN için tebrik ederim. İnsanların zamanının yok olmasıns vesile oluyorsun.
Para konusunu aramızda halletmiştik öyle hatırlıyorum?

Para konusunu aramızda halletmiştik öyle hatırlıyorum?
Biz bu konuyu Torbacix ile kendi aramızda hallettik bu yüzden hiç kimseyi ilgilendirmez bu durum.
IMG_20200805_121208.jpg

IMG_20200805_121231.jpg

IMG_20200805_121245.jpg

IMG_20200805_121255.jpg

Son düzenleme:

Anathory

M & A | Tasarımdan animasyona her türden hizmet!
Emektar

Discord:

Anathory#8248

Elmaslar
1.300
Puanlar
7.530

EnderNW

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

Batuhan Acar#2539

Elmaslar
1
Puanlar
0
Minecraft
EnderCO
Eğer sunucum güzel bir şekilde ilerlerse buraya geçeceğim :D birşeyleri yükseltip

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı