• Merhaba Ziyaretçi, Minecraft Türkiye Topluluk Çalışmaları bölümündeki, çalışmaların gönderilmesi için gereken oy şartları kaldırılmıştır. Bunun yerine artık çalışmalar inceleme kurulumuz tarafından seçilecektir. Ayrıntılı bilgi için hemen buraya tıklayın!
  • Merhaba Ziyaretçi, Sunucu Ödülleri güncellemesi artık aktif! Detaylı bilgi için buraya tıkla!
Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye

Yardım Logo Yardım

MrskeletCraft

Züm... Zümrü... Zümrüt...
Premium
Merhaba MC-TR üyeleri ben yakında sw açıyorum yalnız yapamadığımız tek şey olan logo lazım.

Bana 320x320 bir logo ve aynı logo nun 64x64 ü lazım Sw adı BladeMC ,
Renk olarak açık mavi ve beyaz ,Tür: skyblock. Çok abartılı birşey gerek yok örnek olarak;
Bu linki görüntülemek için iznin yok. Şimdi giriş yapın veya kayıt olun.

Yardımcı olabilecek arkadaşlara çok teşekkür ederim.

İyi forumlar dilerim...

Son düzenleme:

Sceaw

Nam-ı değer Sceaw
Premium
20 Ağustos 2018
277
56
190
Sceaw#9763
Sceaw
Hiç kimse ücretsiz bir şey yapmaz. Yapan olursa çok nadir . Eğer bulursan söyle banada yapsın.

MrskeletCraft

Züm... Zümrü... Zümrüt...
Premium
Hiç kimse ücretsiz bir şey yapmaz. Yapan olursa çok nadir . Eğer bulursan söyle banada yapsın.
Örnek olarak istediğin şey gerçekten büyük emek verilmiş bir çalışma , bu çalışmayı ücretsiz yapacak birini tanımıyorum.
Belki bir ümit yapan olur diye açmıştım konuyu ama yok sanırım..

Crawn*

Odunlara Vur Vur Vur!
21 Kasım 2018
30
2
20
hasnaksu_
Merhaba MC-TR üyeleri ben yakında sw açıyorum yalnız yapamadığımız tek şey olan logo lazım.

Bana 320x320 bir logo ve aynı logo nun 64x64 ü lazım. Çok abartılı birşey gerek yok örnek olarak;
Bu linki görüntülemek için iznin yok. Şimdi giriş yapın veya kayıt olun.

Yardımcı olabilecek arkadaşlara çok teşekkür ederim.

İyi forumlar dilerim...
Sunucu adi fln vermemişiniz. logoya ne yazilcak yani .F