• MC-TR.COM | TEMA GÜNCELLEMESİ (V3.5 YOLDA!)
    02.08.2022 Genel Bildirgesi doğrultusunda forumumuza yepyeni karanlık ve aydınlık temalar eklenmiştir. Ayrıca siz değerli üyelerimizin kullanımına iki yeni özel sayfa sunulmuştur. Daha detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz. Ayrıca Discord sunucumuzda başlattığımız 2 adet Minepass çekilişine katılmayı unutmayın, Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Çözüldü Loglara Bakarmısınız

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

cemil37

Altın Benim Yeni Sevgilim
Elmaslar
111
Puanlar
9.350
Minecraft
Merhaba Loglarıma Bakarmısınız Hangi Sorunlar Var

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view URLs content!

Direk Hataları Görmek İçin

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view URLs content!

BloodyX

Yolu doğru olanın yükü ağır olurmuş.
Premium
Emekli
Elmaslar
1.698
Puanlar
19.975
Yer
Adıyaman
Minecraft
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view quote content!
CombatLog güncelle
AdvancedBan bi sorun var gibi gözüküyor
island schematic hata vermiş ASkyBlock güncellemeyi unutmayın yedek alın her daim

BloodyX

Premium
Emekli
Elmaslar
1.698
Puanlar
19.975
Yer
Adıyaman
Minecraft
ASkyBlock güncelleyerek sorunu çöze bilirsin.

BloodyX

Premium
Emekli
Elmaslar
1.698
Puanlar
19.975
Yer
Adıyaman
Minecraft
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view quote content!
Kullandıgınız plugin paketinde ya hatta vardır veya kullandıgınız spigot sürümünde askyblock reload atıp log dosyasını tekrar atın bana skyblock pl schematic yedeğini alıp farklı bi schematik deneyin.veya skypenizi verin size oradan da yardım edim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı