Sol Reklam
Sağ Reklam

Çözüldü LiteTürk'ün Sahibi İlker Dolandırıcılık + İtiraf

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

ChiaX

xo xo Gossip Girl

Discord:

ChiaX#6271

Elmaslar
363
Puanlar
7.625
Yer
London, UK
Discord İzni
Minecraft
ChiaX
Arkadaşlar merhaba,
Bugün bu konuyu çok üzücü bir neden dolayı açıyorum.
Yıllar önce açılmış ve daha sonradan kapanmış LiteTürk sunucusunun sahibi İlker yine sahalara geri döndü.

O zamanlar İlker'in ortağı olmuştum ve böyle kara işler yaptığından hiç habersizdim.
Beni ayakta uyutuyormuş resmen.
Zaten öğrendiğim anda da sunucuya tamamen "benim" yatırdığım 300 TL'lik hesaptan beni kaldırıp her yerden engellemişti.
300 TL'mi alıp, beni 1. dereceden dolandırmış bulunmuştu.

Yıllar önce bunun etkisini atlatmam zor oldu fakat bir şekilde başarıp yoluma devam edebildim.
Ne yalan söyleyeyim kendime yedirememiştim o zaman, dolandırılmayı.

Yeniden LiteTürk sunucusunu açan İlker efendi benim discordumu bulup beni ekledi. İşte konuştuklarımız.

il-1.png

Bu konuşma tarihten de gördüğünüz üzere 28 Nisan 2021 tarihinde gerçekleşmiştir.
Şimdi 5 Mayıs 2021 tarihinde konuşulanlara bakalım.
il0.png

il-.png

il2.png

1620212827913.png

Zamanında 20'den fazla kişiyi dolandırmış ve bunu hiç zorlanmadan açık bir şekilde ifade edebilmiş bir şahsiyetten bahsediyoruz.

LiteTürk sunucusunda oynayan ve VIP almaya kalkanlara sesleniyorum: DİKKATLİ OLUN!
HERKES GİBİ SİZ DE MADUR OLABİLİRSİNİZ.

Son düzenleyen: Moderatör:
T

Tema

Ziyaretçi
Ben hayatımda böyle bir rezilik görmedim 1 ss bile ne kadar düşük seviye olduklarını gösteriyor.

ChiaX

xo xo Gossip Girl

Discord:

ChiaX#6271

Elmaslar
363
Puanlar
7.625
Yer
London, UK
Discord İzni
Minecraft
ChiaX
Adam hem namert hem yüzsüz dolandiriciligin bir üst seviyesi varmi bilmiyorum
Ben hayatımda böyle bir rezilik görmedim 1 ss bile ne kadar düşük seviye olduklarını gösteriyor.

Haklısınız. Bir de gidip sunucu açıyor para kazanmak için. Dolandırdığı insanların yüzüne de "ha evet ben seni dolandırdım" diyebiliyor. Yüzsüzlük resmen.

Methman

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

Methman

Elmaslar
8
Puanlar
180
Minecraft
Methman
Böyle adamların hala nasıl yaşadığını anlamıyom. Aynı ülkede nefes alıp verdiğime nefret edilecek tiplemelerden.

bihency

Hâlâ Zümrüt Bulamadım!
Emektar

Discord:

bihency#1337

Elmaslar
517
Puanlar
8.950
Minecraft
bihency
ne bileyim hem dolandırdığını itiraf edip hem küfür etmek falan bu kadar ezik olunmamalı :D

xbroka

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
107
Puanlar
2.775
Minecraft
Object

CIHAD

Koydum Çalışma Masasını
Premium

Discord:

CIHAD #8115

Elmaslar
34
Puanlar
6.570
Minecraft
CIHAD
Pvp paketi yapıcam diyerekten 1 ay önce benden aldığı 150 tl yi alarak kaçtı 3 hafta geçmesine rağmen telefonlarını açmıyordu hırsız oğlu hırsız. Ayrıca optimize için yardımcı olucam diyip 300 tl alıp sadece configde 1 2 ayar değiştiren velet.

Alfredo'

aynen kardeşim aras kargo, aç kapıyı

Discord:

berqtcann

Elmaslar
142
Puanlar
4.535
Yer
Bursa
İstediğini yapmayınca küfür eden birinden ne bekliyorsun ki? Dolandırıcılık suçunun ne kadar büyük bir suç olduğu bilmiyor galiba.​

CAN147

Ahanda Zümrüt!
Yasaklandı

Discord:

CAN147#1757

Elmaslar
701
Puanlar
12.735
Discord İzni
Pvp paketi yapıcam diyerekten 1 ay önce benden aldığı 150 tl yi alarak kaçtı 3 hafta geçmesine rağmen telefonlarını açmıyordu hırsız oğlu hırsız. Ayrıca optimize için yardımcı olucam diyip 300 tl alıp sadece configde 1 2 ayar değiştiren velet.
Optimize için 300 tl mi Allah aşkına özel plugin için 100 tl diyoruz ödemek için kırk takla atıyorlar nasıl oluyor bu :D

CIHAD

Koydum Çalışma Masasını
Premium

Discord:

CIHAD #8115

Elmaslar
34
Puanlar
6.570
Minecraft
CIHAD
Optimize için 300 tl mi Allah aşkına özel plugin için 100 tl diyoruz ödemek için kırk takla atıyorlar nasıl oluyor bu :D
Yaptığımız işe önem veriyoruz ve bunun için çözüm yolları arıyoruz bu ücretler basit bu ay 20x kat daha fazlasını harcadım bile.

YasinDLG

Gülü seviyorsan, dikenine katlanıcaksın.
Hosting Görevlisi
Elmaslar
189
Puanlar
4.325
Yer
ALAMANYA
Minecraft
YasinDLG
Arkadaşlar merhaba,
Bugün bu konuyu çok üzücü bir neden dolayı açıyorum.
Yıllar önce açılmış ve daha sonradan kapanmış LiteTürk sunucusunun sahibi İlker yine sahalara geri döndü.

O zamanlar İlker'in ortağı olmuştum ve böyle kara işler yaptığından hiç habersizdim.
Beni ayakta uyutuyormuş resmen.
Zaten öğrendiğim anda da sunucuya tamamen "benim" yatırdığım 300 TL'lik hesaptan beni kaldırıp her yerden engellemişti.
300 TL'mi alıp, beni 1. dereceden dolandırmış bulunmuştu.

Yıllar önce bunun etkisini atlatmam zor oldu fakat bir şekilde başarıp yoluma devam edebildim.
Ne yalan söyleyeyim kendime yedirememiştim o zaman, dolandırılmayı.

Yeniden LiteTürk sunucusunu açan İlker efendi benim discordumu bulup beni ekledi. İşte konuştuklarımız.

Eki Görüntüle 171737
Bu konuşma tarihten de gördüğünüz üzere 28 Nisan 2021 tarihinde gerçekleşmiştir.
Şimdi 5 Mayıs 2021 tarihinde konuşulanlara bakalım.
Eki Görüntüle 171738
Eki Görüntüle 171740
Eki Görüntüle 171742
Eki Görüntüle 171761

Zamanında 20'den fazla kişiyi dolandırmış ve bunu hiç zorlanmadan açık bir şekilde ifade edebilmiş bir şahsiyetten bahsediyoruz.

LiteTürk sunucusunda oynayan ve VIP almaya kalkanlara sesleniyorum: DİKKATLİ OLUN!
HERKES GİBİ SİZ DE MADUR OLABİLİRSİNİZ.

Mcdikmen

Her şey, bir ve tek şeydir.

Discord:

Mcdikmen#0316

Elmaslar
227
Puanlar
15.210
Minecraft
Mcdikmen
Böyle insanların bu sektörde barınmasını istemiyorsanız mutlaka şikayet hakkınızı kullanmalısınız. Kendisi çünkü şikayet etmediğiniz sürece akıllanmayacak gibi gözüküyor.

Engleis.exe

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

Engleis#9898

Elmaslar
39
Puanlar
2.070
Sorunsal açıp buradan banlatmak yerine gidip dava açsanız daha iyi olur hem başkaları mağdur olmaz.

Mcdikmen

Her şey, bir ve tek şeydir.

Discord:

Mcdikmen#0316

Elmaslar
227
Puanlar
15.210
Minecraft
Mcdikmen
Sorunsal açıp buradan banlatmak yerine gidip dava açsanız daha iyi olur hem başkaları mağdur olmaz.
Ben de kesinlikle dava açılmasından yanayım ancak bu platformun da belirli bir yaptırım gücü var. İkisi de beraber olsa çok güzel olur.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı