Sol Reklam

Lise'de İlk Gün

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Emirr_

Elbet bir gün

Discord:

Emirr#6312

Elmaslar
304
Puanlar
14.570
Yer
Mars
Minecraft
Uzayke
Merhaba arkadaşlar bugün sizlerle Liseye yeni başlayan veya lisenin ilk gününü geçirmiş olan arkadaşlar için bir anı paylaşalım. Şimdi Liseye giden arkadaşlar bilir okulun ilk günü biraz değişiktir.
Kimse birbirini tanımaz herkes sırada düz önüne bakar durur arkadaş olanlar varsada beraber konuşurlar onun haricinde kimsenin kimse ile bir irtibatı çok yoktur. Neyse şimdi konumuza geçelim.
Şimdi ben size Lise 1'in ilk gününü anlatayım.
Şimdi Sabah okula geldim. Çok heyecanlıyım kalbim küt küt atıyor inanamazsınız. Okulu pek sevmem fakat bu heyecan nereden geliyor bilmiyorum. Neyse okula girdim kayıt vs yaptım tören vakti sırama geçtim 1-2 saat dışarıda bekledik ayakta durmaktan yorulmuştum. Sonra müdür yardımcısı teker teker sınıfları söyledi bana sıra gelincede bende arkadaşlarımla sınıfa gittim sınıfa girdim. Baktım herkes tek oturuyor acaba neden diye sordum kendi kendime neyse bende boş bir yere geçtim sonradan sınıf yavaş yavaş dolmaya başladı biz 10-20 kişiden olduk 42 kişi sonra ders falan derken 1. ders matematik dersiymiş öğretmen 2 ders geldi. Sonra 3-4-5-6-7-8. dersler yok öğretmenler yolda kalmış diyorlar tatil dönüşü neyse o gün eve de göndermediler. Bizde bekledik. Neyse bu gün böyle geçti ilk günün üstünden 1 hafta geçti yolda kalan öğretmenler nedense hala yoklar. Sonra öğretmenlerimizde 2. haftanın sonuna doğru geldiler. Geç kaldılar ama napalım.

Evet arkadaşlar benim ilk günüm böyleydi hatırladığım kadarı ile anlattım.Sizin ilk gününüz nasıl geçti bakalım.

İyi Forumlar...

iTaKka

Creeper Evimi Patlattı

Discord:

๖̶̶̶ζ͜͡iTaKka๖̶̶̶ζ#4205

Elmaslar
143
Puanlar
6.840
Minecraft
iTaKka
benim lise anım kader defterimde yazıyor yaşadığım zaman anlatırım :)[DOUBLEPOST=1484145929,1484145898][/DOUBLEPOST]benim lise anım kader defterimde yazıyor yaşadığım zaman anlatırım :)

Daha liseye gitmedim seneye :))) gidicem

ImButter

» Web site scripter & Mc skripter «
Yasaklandı
Elmaslar
114
Puanlar
0
Yer
bursa
çok güzel bir anı sağol bu anını paylaştığın için :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı