Sol Reklam
Sağ Reklam

LimonTeam ıllumınatı mi ? ve forumu çok kısa bir süre bırakıyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

YaramazLimon

FORUMU BIRAKTI (GERI DONECEK)
Elmaslar
279
Puanlar
0
Yer
TacoYummy <3
MinecrafTürk'e girdim girmez olaydım burayada girdim girmez olaydım ve şimdi gelelim forumu niye bırakıyorum
LimonTeam ılluminati diyip söven minyonlar
Ekibe saçma salak iftiralar atıması

Bunu biri bana özelden yazdı :

LimonBerk sen ve ekibiniz sırf para uğruna ruhunuzu sattınız yazıklar olsun

böle iftiralar atmayın bana ya bu arada bu minyonlar gidince birileri bana buradan ulaşsın lütfen desem olmaz nerden bileceksiniz bittiğini bu iftiralar sövmeler bitene kadar ben forumu bırakıyorum ama çekiliş iptal değil hala devam ediyor ve sonuçlar açıklanınca kazanan kişiye razer klavyesi gönderilicektir katılmak istersenizde linlk var hadi kaçtım ben sanki limonteam aylık milyonlar kazanıyor SANSÜR

Son düzenleme:

Bulletproof Metalhead

Psychosocial.
Elmaslar
126
Puanlar
0
Yer
İstanbul
LimonTeam nedir? Açıklasana biraz.

YaramazLimon

Elmaslar
279
Puanlar
0
Yer
TacoYummy <3
LimonTeam nedir? Açıklasana biraz.
Az kişi bilir ama taaa 2012 de kurulmuş bir ekip sebebi ekibin adını hiç bir yerde sölemedik ekin dedi ki @LimonTeam-Ekin Niye insanlar oyuncusu bu kadar fazla bir ekibi bilmiyor bende dedim ki reklam yapmadığımızdan olabilir mi gerzek dedim oda oh olabilir dedi ve yavaş yavaş ortaya çıkıyoruz işte minecraft forumlarında ve diğer forumlarda

Bulletproof Metalhead

Psychosocial.
Elmaslar
126
Puanlar
0
Yer
İstanbul
Az kişi bilir ama taaa 2012 de kurulmuş bir ekip sebebi ekibin adını hiç bir yerde sölemedik ekin dedi ki @LimonTeam-Ekin Niye insanlar oyuncusu bu kadar fazla bir ekibi bilmiyor bende dedim ki reklam yapmadığımızdan olabilir mi gerzek dedim oda oh olabilir dedi ve yavaş yavaş ortaya çıkıyoruz işte minecraft forumlarında ve diğer forumlarda
Ekibin amacı nedir?

Adenzu

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
71
Puanlar
0
Dostum birilerini yetiştirmene gerek yok. "Bazı nedenlerden ötürü forumu bırakıyorum merak eden özelden sorar." de olsun bitsin.

TheEND

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
20
Puanlar
0
Etiketler Çok OP
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bu Arada Limon Teamı Şöyle Özetleyeyim C++,C#,Blender 3D,C4D Kısacası A dan Z ye kadar Her :pok: Var.Özellikle Ben Cahil Olsamda Takımdayım :C

_Spiderus_

Fırında Isıttığım İlk Taş
Elmaslar
140
Puanlar
0
Yer
Basketbol Sahası
Sana ÜLLÜ düyünlerün ellerü külürsün.

YaramazLimon

Elmaslar
279
Puanlar
0
Yer
TacoYummy <3
Ekibin amacı nedir?
LimonTeam bir sürü oyunda sunucu açmıştır ve bunlar CS:GO MT2 BF3-4 CS 1.6 şimdiki amacımız ise minecraft'taki en sağlam sunucuları açmak bu projeleri ben bi konuda açıklamıştım zaten[DOUBLEPOST=1441964374,1441964314][/DOUBLEPOST]
Etiketler Çok OP
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bu Arada Limon Teamı Şöyle Özetleyeyim C++,C#,Blender 3D,C4D Kısacası A dan Z ye kadar Her :pok: Var.Özellikle Ben Cahil Olsamda Takımdayım :C
saydıkların var evet ^^

Bulletproof Metalhead

Psychosocial.
Elmaslar
126
Puanlar
0
Yer
İstanbul
LimonTeam bir sürü oyunda sunucu açmıştır ve bunlar CS:GO MT2 BF3-4 CS 1.6 şimdiki amacımız ise minecraft'taki en sağlam sunucuları açmak bu projeleri ben bi konuda açıklamıştım zaten[DOUBLEPOST=1441964374,1441964314][/DOUBLEPOST]
saydıkların var evet ^^
Anladım hocam. Kolay gelsin.

_Spiderus_

Fırında Isıttığım İlk Taş
Elmaslar
140
Puanlar
0
Yer
Basketbol Sahası
Etiketler Çok OP
Cahil olduğunu kabul etti :C[DOUBLEPOST=1442064970,1441969756][/DOUBLEPOST]http://steamcommunity.com/groups/joinntheilluminati#
(grup şakadır beyler :P )
Limonteam bu gruba çalışıyor :P

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı