Sol Reklam
Sağ Reklam

LGS Soruları ve Cevapları Açıklandı !

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Veba

HIGH & CHILL
Elmaslar
209
Puanlar
2.310
Yer
Antalya
yeni_logo.png

8. sınıf öğrencilerin tüm yıl boyunca çalıştığı ve heyecanla beklediği sınav LGS 2.06.2018 Cumartesi günü yapılmıştı. Tabi öğrenciden öğrenciye değişen bir fikir olsa da çoğunluk zor ve gereksiz ayrıntılı bir sınav olduğunu düşünüyordu.
Bu gün yani 03.06.2018 tarihinde resmi bir şekilde sorular ve cevapları açıklandı. Eğer kontrol ettiyseniz bile tekrar kontrol etmenizi şiddetle öneriyorum. Unutmayın ki sizin kontrol ettiğiniz sayfa resmi değildir ve hata yapabilir. Bir soru bile sizin moralinizi düzeltebilir.

312183.jpg

Umarım herkesin sınavı istediği gibi geçmiştir.

9tXunJ.png

Haber tarihi : 03.06.2018
-veba​

'Master

Legends Never Die
Elmaslar
99
Puanlar
0
Yer
Brooklyn
Evet, kardeşim katılmıştı ve sınavının güzel geçtiğini söyledi. Umarım öyledir...

Veba

HIGH & CHILL
Elmaslar
209
Puanlar
2.310
Yer
Antalya
Evet, kardeşim katılmıştı ve sınavının güzel geçtiğini söyledi. Umarım öyledir...
Geçen senelerdeki gibi çok basit değilmiş sınav. Eğer iyi bir sonuç yaparsa kesin istediği yere gider diye düşünüyorum.

'Master

Legends Never Die
Elmaslar
99
Puanlar
0
Yer
Brooklyn
Geçen senelerdeki gibi çok basit değilmiş sınav. Eğer iyi bir sonuç yaparsa kesin istediği yere gider diye düşünüyorum.
İnşallah kanka hadi bakalım ya. Ben o kadar iyi biyere gitmedim inşallah o gider :d

noyZ'

X-X
Elmaslar
254
Puanlar
7.110
Sayısal böyle olduysa okulların puanı büyük ihtimalle düşer.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi
Sınava girdiğimde sözel çok güzel geçmişti 3-4 yanlış çıkardım sayısala güle güle girdik matematiğim kıt olduğu için direkt fene baktım sonra bir baktım sözeldeki paragraflar sayısalda yoktu adeta fenim eh işte 13-14 netle yırttık ama matematik bizi mafetti kahretti 12 boş yanlışlar dolu sınavdan 3 dakika erken çıktım kendime şunu sordum? ''Acaba benmi aptalımda yapamadım?'' sonra baktım sınavdan çıkıp ağlıyanlar olmuş herkese sayısal berbat geçti dediğinde içim rahatladı adeta .d

SinanT

play.rubycraft.network
Elmaslar
25
Puanlar
13.470
Son teog'a girenlerdenim. Matematikte sorular uzun ve fazla ebob-ekok sorulmuş bence.(Ebob-Ekoku sevmediğimden böyle geliyor olabilir) Son teog kolaydı diye yükselen okul puanları illaki düşecektir bu sınav ile.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı